„Tańcząca z Wilkami. Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

„Tańcząca z Wilkami. Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką

Postprzez marta_k » 25 maja 2020, o 12:05

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
www.u-zrodla.pl, www.tuiteraz.eu
zapraszają 24-27 września 2020 na warsztat dla kobiet

„Tańcząca z Wilkami.
Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką
– Budzenie Szamańskich Technik Uzdrawiania i Oczyszczania”
Prowadzi: Francoise Rambaud



Zapraszam Wszystkie Kobiety na niesamowity intensywny szamański warsztat inicjacyjny. „Tańcząca z wilkami. Jak zostać szamanką uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania”.

Warsztat poprowadzi niezwykła nauczycielka – Francoise Ramboud - Przebudzona Szamanka z Francji. Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu praktykując u mistrzów w Tybecie. Następnie, pracowała intensywnie przez 15 lat z szamanami w Peru i z szamanami z pustyni egipskiej. Ponad 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji. W swojej wiedzy łączy szamanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Obecnie na stałe mieszka we Francji, a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Prowadzi liczne seminaria, warsztaty i magiczne kręgi dla kobiet.

Podczas warsztatów 2020 roku będziemy się skupiać głównie na uzdrawianiu, technikach samouzdrawiania, oczyszczaniu, podnoszeniu własnych wibracji i na praktykowaniu wdzięczności. Bazując na moich doświadczeniach i korzystając z wielu technik, będę proponować uczestniczkom warsztatów indywidualne i grupowe zabiegi energetyczne, po to aby mogły zakończyć to, co im przeszkadza w pełnym rozwijaniu swojego potencjału. Będziemy wykonywać ćwiczenia służące uzdrowieniu, które każdy może praktykować na co dzień.

Podczas spotkania będziemy także odnajdywać swą kobiecą siłę – Wewnętrzną Wilczycę, Naszą Kobiecość, Wewnętrzną Uwodzicielkę, Kobietę Mocy. Przyjrzymy się powszechnym tabu na temat kobiet i zmienimy je. Przejdziemy święte szamańskie rytuały. Odnajdziemy Moc i wizje. Przejdziemy głęboką wielopoziomową transformację. Będziemy dawać sobie łagodność, znajdować i rozwijać swój potencjał, spontaniczność, radość i beztroskę. Okryjemy kobiecą esencję i podejmiemy wybór, jak chcemy przeżyć nasze życie.”

Czy chcesz być Szamanką Uzdrowicielką?
Czy chcesz być Kobietą Mocy, która sama kreuje swoje Życie?
Czy chcesz zmienić swoje Życie?
Czy chcesz żyć Pełnią Życia?


Żyjemy teraz w Nowych Czasach, jesteśmy w Nowej Erze Życia, w nowych globalnych wibracjach. Budujemy nowe relacje międzyludzkie, nowe połączenia z czterema elementami, tworzymy nowy rezonans na planecie. Musimy więc nauczyć się:
- komunikacji bezsłownej, wchodząc głęboko w siebie oraz w świat duchowy
- nakierowania naszej energii tylko na to co najważniejsze!

Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za jej warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie.



„Będę z Tobą, aby uzdrowić, to co potrzebuje być uzdrowione w Twoim ciele i Twojej duszy. Aby domknąć przekazy i więzy, które nie są Ci już potrzebne. Aby pomóc Ci być sobą, rozwinąć swój potencjał, zintegrować swoje cienie i braki. Nauczę cię technik uzdrawiania dla dobra Wszystkich Istot. Wspólnie możemy Uzdrowić siebie, naszych bliskich, Matkę Naturę i nasze życie. To my mamy Moc Zmieniania Świata...
Pomogę Ci odnaleźć Moc Kobiety – Wewnętrzną Szamankę Uzdrowicielkę, zaakceptować ją w sobie i oddać jej cześć. Gdyż każda Kobieta jest Wielką Uzdrowicielką..
Francoise Rambaud


Jak skontaktować się ze swoją Wewnętrzną Szamanką:

W czasie nauki szamanizmu, we wszystkich tradycjach, bardzo ważny jest etap oczyszczenia i utraty Ego. Stosowane są techniki, które pozwalają uwolnić się od uwarunkowań i przyzwyczajeń, oczyścić swoje ciało i energię, aby móc przyjmować energie subtelne.
Podwyższenie własnych wibracji wspomaga procesy zwalczania chorób i uwalania się od niesprzyjających energii. Istnieje wiele technik służących modyfikacji stanów świadomości, które prowadzą do poszerzenia świadomości.

Wiele osób, które rozpoczynają drogę osobistych poszukiwań robią to po to, by wyleczyć dawne rany albo uwolnić się od tego, co obciąża ich życie. Osoby, które szukają sensu życia i chcą poczuć, że są częścią świata, mogą znaleźć rozwiązanie w połączeniu się z siłami natury.
W przeciwieństwie do tradycji zachodnich, które bazują na poszukiwaniu źródła cierpienia w przeszłości, szamanizm opiera się na teraźniejszości. Praktyki szamańskie pomagają wejść w stan „tu i teraz”, nawiązać kontakt ze świętymi siłami i wzmocnić nasze intencje uzdrowienia. Zapraszam na warsztaty, na których będziemy pracować nad jednością ciała i ducha, poprzez połączenie się z naturą i światem.



« Moim przesłaniem jest zachęta na wkroczenie na ścieżkę prowadzącą do naszej wewnętrznej przestrzeni, do miejsca które zamieszkuje nasza intymność. Pozwól się ponieść na swej drodze "obecnej chwili" w pełnej ufności przyjmując nauki tego, co pojawi się, aby Ciebie prowadzić. Wsłuchaj się w swoją intuicje, podąż za głosem serca, wyzwól się z izolacji i uzależnienia, oczyść swoje wnętrze i uwolnij się od lęków, wątpliwości i pancerza. Otwórz swe serce na prawdziwą Miłość. Doznaj, że ta Miłość jest Twoim największym sojusznikiem podczas nawigacji na oceanie życia. »
Francoise Rambaud

FRANCOISE RAMBAUD – SZAMANKA, NAUCZYCIELKA MOJEGO ŻYCIA..

„Francoise to Wielka i mądra Kobieta… Szamanka twardo stojąca na ziemi i nauczycielka duchowa pasjonująca się fizyką kwantową.. Matka, babka i żona, ale także szalona poszukiwaczka tego co Ukryte .. Moja nauczycielka, której mam zaszczyt asystować od kilku lat podczas warsztatów.. Łączy serce, intuicję, szamanizm, pracę z energią, przebudzenie i najnowszą wiedzę fizyki kwantowej.. Żyje tym czego naucza, prostymi prawdami Duszy i Energii - sam tworzysz swoją rzeczywistość; świat wokół ciebie jest twoim lustrem.. Żyj uważnie i w obecności, bo tylko wtedy dostrzeżesz to co ważne..Nie ma błędów życiowych- są tylko mądre lekcje. Weź odpowiedzialność za wszystko co myślisz, mówisz i czynisz, gdyż i tak poprzez podświadomość zrealizuje się to w twoim życiu.. Życie nie jest tak poważne i smutne jak myślisz - ciesz się, tańcz, raduj pięknem świata.. Wszystko możesz zmienić siłą woli, intencji i serca.. Cuda wydarzają się codziennie i to ty sam je tworzysz..
Jest radosna i uśmiechnięta, pełna empatii i miłości do ludzi, zwierząt i świata.. Żyje na wielu poziomach Istnienia – i tych ziemskich, i tych niewidocznych.. Podróżuje po całym świecie, ale także po innych wymiarach.. Jest zupełnie zwykła i totalnie Niezwykła i Niesamowita..
Nigdy nie wie jak będzie wyglądał warsztat i co się na nim wydarzy - bo to zależy od ludzi – tego z czym przyjechali, czego potrzebują, w jakim są miejscu.. Ona ma dla nich „tylko / aż” otwarte serce i wielką Miłość do przekazania.. Uzdrawia ciała i Dusze.. Widzi to co Ukryte… Transformuje Rzeczywistość.. Czasami pracuje z umysłami, ale częściej z emocjami, ciałami i energiami. Z każdym z nas inaczej... W zależności od naszej gotowości, chęci, potrzeb, od tego co sama w nas " widzi" , co czuje... I dla każdego z nas to może być coś zupełnie innego...
Pomaga zrozumieć nam nasze relacje z partnerem, Życiem, Wszechświatem, a także ze sobą samym.. Gdyż każda relacja odzwierciedla stan naszego umysłu, naszej świadomości i rzeczywistości którą sami kreujemy.. Każdy partner i każdy człowiek w naszym życiu jest naszym lustrem.. Wszystko jest energią i wibracją..
Często pracuje z szamańskim bębnem, ziołami, wizjami i energiami przyrody, Kołem Mocy/ Medicine Wheel, rytuałami oczyszczania i uzdrawiania, ogniem, ale równie często rozmawia z naszymi upartymi umysłami, tłumaczy jak działa Wszechświat, pomaga zintegrować Ziemskie z Nieziemskim, połączyć Ciało, Umysł i Duszę..
Podczas warsztatów Francoise sporo zajęć jest grupowych, ale uczestnicy mają także czasami swoje krótkie indywidualne prace/ seanse na środku sali czy łąki. Ale to nie zależy tylko od Francoise, to przed wszystkim zależy od nich samych. Czy czują taką potrzebę, czy chcą i potrafią się właśnie w tym momencie otworzyć i poprosić o pomoc, czy są gotowi na transformacje... To oni decydują, gdyż Francoise nigdy nie robi niczego na siłę. Podczas jej zajęć jest dużo śmiechu i wiele łez.. Wzruszenie, delikatność, obecność i Miłość.. Nic nie jest oczywiste..
Najlepiej przed przyjazdem na warsztat Francoise „puścić racjonalny umysł” i otworzyć się na to co Nieznane.. Puścić stare przyzwyczajenia, przekonania, oczekiwania, wyciszyć umysł i zaufać sobie, swojemu ciału , sercu. Zaufać życiu, zaufać Francoise. Poddać się temu co przyniesie to Spotkanie. Zaufać, że to co się zadzieje, będzie dokładnie tym, czego na ten moment właśnie potrzebujemy. A każdemu z nas może przynieść coś zupełnie innego, i może nie będzie to akurat to, czego mniej , bądź bardziej świadomie oczekiwaliśmy....Zaufać Życiu.

Razem z Francoise odczuwamy i poznajemy naturę wokół nas, jej energię, żywioły, ale także spotykamy naszą własną Naturę, Siebie..Odkrywamy naszą relację ze światem i Sobą.. To, że naprawdę sami kreujemy naszą Rzeczywistość, a Wszechświat jest tylko naszym lustrem.. Łączymy to co zewnętrzne i wewnętrzne.. Techniki szamańskie i fizykę kwantową.. Głęboką duchowość i procesy transformujące nasze życie.. Warsztat z Francoise to o wiele więcej niż zwykły warsztat - to Głęboka Przemiana na wielu poziomach Istnienia..”
Maja Wołosiewicz- Towalska

Françoise Rambaud

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szamanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Warsztaty Francoise Rambaud w Polsce w 2020:

• 10-14.VI Szamańskie rytuały księżyca, ognia, wody i ziemi. Święto Wesak. Letnie Przesilenie z Francoise Rambaud, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 19-26.VII Odkrywanie szamańskich rytuałów – połączenie z wewnętrzną szamanką/ wewnętrznym szamanem. Nowa Era Energetyczna, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 16-23.VIII Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania w Nowej Erze Energetycznej. Połączenie z Naturą, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 24-27.IX Tańcząca z wilkami. Jak zostać szamanką uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania (warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 18-22.XI Jak zostać Szamanką Uzdrowicielką - Budzenie szamańskich technik uzdrawiania i oczyszczania (zaawansowany warsztat dla kobiet), prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)


WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!


TERMIN:
24 – 27 września 2020 (czwartek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
24 września godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w czwartek)

ZAKOŃCZENIE:
27 września godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
dobrowolna darowizna za warsztat + koszt pobytu i wyżywienia

Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych - nie będzie więc stałych opłat za warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów
i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie.

CENA POBYTU:
wyżywienie 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 180 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 24-27.IX.2020”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty
na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.




RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD:

„Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!
[Maja Wołosiewicz-Towalska]

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” Weronika

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, której nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecności przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w części swój blask, wyglądała zupełnie inaczej niż na początku”.

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, które pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”. Jola

„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w życiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.

„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazła odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.” Danuta

„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mam już innych odczuć tu i teraz. To piękne”

„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w której byłam od kilku miesięcy. Jestem wdzięczna”.

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych myśli. Dziękuję Francoise!” Kasia

"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć." Agnieszka

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”. Edyta
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]