Wspólne mieszkanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wspólne mieszkanie

Postprzez Yes u Du » 23 maja 2020, o 11:34

Witam. Zapewne był już taki temat, jestem nowym użytkownikiem... jednak potrzebuje waszej porady. Tylko bardzo proszę nie oceniajcie mnie ani mojego związku. Jestem w związku od 3 miesięcy z dużo starszym mężczyzną ode mnie, dzieli nas 22 lata różnicy. Co prawda znamy się od ok 3 lat ale dopiero od niedawna jesteśmy ze sobą blisko. Na początku on przychodził do mnie na kawę, ja do niego itp. Co najmniej dwa razy w tygodniu zostawałam u niego na noc, rano wspólne śniadanie itp. Na początku naszej znajomości on od razu umożliwia mi swobody w kuchni u siebie w domu, często ja robię obiad a on pracuje w ogrodzie itp. Ponadto przemalował sypialnie, chciał żebym pomogła mu wybrać nowe firanki i zasłony pasujące do nowej sypialni. Po miesiącu kupił nowe meble do salonu w moim ulubionym stylu i żeby dopasować narożnik do nowych mebli zabrał mnie do zakładu żeby wybrać obicie do narożnika. Powiedział wtedy ,, ma być taki żebym dobrze się czuła i taki jaki ja chcę " ławę kawową kupił ten który mi się podobał itd. Któregoś dnia zapytałam się mu co Go tak wzięło na zmiany? Odpowiedział: ,, pojawiłaś się w moim życiu więc zmiany są potrzebne na lepsze "
I tu kochani mam do Was pytanie. Czy te sygnały oznaczają to że on chce ze mną zamieszkać? Czy chce żebym przeprowadziła się do niego? Jak mam zrozumieć jego zachowanie?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Yes u Du
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez Emotka » 23 maja 2020, o 11:40

Pewnie chce, dojrzały samotny mężczyzna. Zastanów się poważnie nad tym mieszkaniem.
Emotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 10:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez Yes u Du » 23 maja 2020, o 11:45

Emotka napisał(a):Pewnie chce, dojrzały samotny mężczyzna. Zastanów się poważnie nad tym mieszkaniem.


Tylko że narazie tego nie zaproponował, boje się trochę że nie będę mogła odmówić bo bardzo Go kocham i pragnę być blisko...
Yes u Du
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez Yes u Du » 24 maja 2020, o 11:11

Po wczorajszej nocy dał mi klucz do domu żebym miała z swoimi kluczami
Yes u Du
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez marta99szczepaniak » 25 maja 2020, o 09:51

Próbuje Ci pokazać, że mu zależy, jeżeli jesteś z nim szczęśliwa, to powinnaś spróbować.
marta99szczepaniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 09:38

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez Yes u Du » 25 maja 2020, o 10:30

Tak jestem szczęśliwa i spotykamy się regularnie. Jednak czy danie mi kluczy i całe jego zachowanie można odebrać że zamierza wspólnie zamieszkać?
Yes u Du
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez irracjonalna_alducha » 25 maja 2020, o 15:29

No tak mi się wydaje, że on chce ci tak pokazać, ze on ma takie plany wobec ciebie. Myślę, że tak ale najlepiej by było grać w otwarte karty i nie snuc domysłów tylko zwyczajnie porozmawiać o tym, czy wasze plany na przyszłość się ze sobą zgadzają :D
Avatar użytkownika
irracjonalna_alducha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 15:24

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez Yes u Du » 25 maja 2020, o 17:40

Masz rację, najlepiej by było porozmawiać i już, kurczę ale to nieraz trudne, dużo wskazuje na to że ma zamiar wspólnie zamieszkać jednak wolałabym żeby to powiedział. W przeciwnym razie ja snuje domysły i ciągle się zastanawiam jak odebrać jego zachowanie.
Yes u Du
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez Yes u Du » 25 maja 2020, o 17:44

No wiesz to jest początek naszej relacji. On jest dużo starszy ode mnie. Np. Wczoraj poznałam jego szwagra, a on powiedział że: ,, no poznałaś mojego szwagra, ostatnio brata i tak pomału ".

Co do kluczy to do tej pory biło tak że mówił gdzie mam zostawić klucz jak zamknę, wiesz bo on o 7 do pracy a ja z synem jeszcze zostaliśmy. A ostatnio rano zaskoczył mnie tym że mam przypiąć do swoich kluczy.
Yes u Du
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:32

Re: Wspólne mieszkanie

Postprzez maluutka » 26 maja 2020, o 15:08

No to chyba dobrze, no nie? Powoli pozwala Ci coraz bardziej wkraczać w swoje życie. Powoli wszystko nabiera rozpędu :)
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]