Całkowity zakaz aborcji

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez DosiaQ » 11 kwi 2019, o 13:51

Moim zdaniem aborcja powinna zostac wręcz zliberalizowana w stosunku do aktualnej ustawy - do np. 6 tygodnia rozwoju plodu powinna byc dozwolona bezwzglednie.
Avatar użytkownika
DosiaQ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez kaja12321 » 12 lis 2019, o 13:22

Witam, powiem krótko kto nie znalazła się w takiej sytuacji to jest mu bardzo ciężko wypowiedzieć się obiektywnie w temacie, dziewczyny poruszacie wiele bardzo dobrych wątków, gwałt, zagrożenie życia czy choćby - nie wiem skąd ten mit, że jak by aborcja była legalna to taki jakby zamiennik antykoncepcji, ale to chyba facet tylko mógł tak stwierdzić, bo nie wiem jak to miała być przyjemność co miesięcznej wizyty na zabiegu, pisze tak szeroko bo znalazłam się w takiej sytuacji, na moje szczęście mam zaprzyjaźnionego lekarza, który omówił ze mną aborcję ale farmakologiczną, to bezpieczna i legalna forma. Znalazłam stronę na której również miałam możliwość kontaktu z lekarzem https://wszystko-o-aborcji.pl/kontakt/ Z czystym sumieniem polecam, niestety temat aborcji w Polsce jest nadal bardzo drażniący.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez arena » 13 gru 2019, o 08:56

Zgadzam się z Tobą, mam takie samo zdanie. Każda kobieta ma prawo wyboru. Co do strony, którą polecasz i znalazłaś tam wsparcie - też ją znam i polecam każdej kobiecie, która jest w trudnej sytuacji. Jeśli natomiast chodzi o tabletki wczesnoporonne, to najlepiej zajrzeć na stronę 9tygodni.pl Tam można zamówić zestawy, bezpieczne i legalne.
arena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 20:01

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez kocimietka » 24 mar 2020, o 12:36

Kościelnym hierarchom w Polsce marzy sie wprowadzenie katolickiej wersji szariatu, taka prawda.
kocimietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 mar 2020, o 12:29

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez Pyrka » 11 maja 2020, o 14:36

Zwolennicy calkowitego zakazu aborcji nie roznia sie niczym od fanatykow muzulmanskich, od kilku dni po sieci krążą screeny z rozmow dzialaczki prolife która chcialaby wysadzać budynki dokonujące aborcji.
Pyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 14:07

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez maluutka » 26 maja 2020, o 15:12

Co???????? Serio cos takiego jest w sieci?! A gdzie im się podziała miłość do ludzi i żywych istot?
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez mortadela » 1 wrz 2020, o 11:48

maluutka napisał(a):Co???????? Serio cos takiego jest w sieci?! A gdzie im się podziała miłość do ludzi i żywych istot?


Zarodek to nie pełnoprawny człowiek aż do wytworzenia sobie wszystkich układów.
mortadela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 11:17

Re: Całkowity zakaz aborcji

Postprzez Meridka » 9 gru 2021, o 12:04

Ci "obrońcy życia" pokazali doskonale gdzie tak naprawdę mają zycie po tym jak nagle zaczęły umierać kobiety z powodu zoastrzenia prawa. Ha tfu.
Meridka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 gru 2021, o 11:07
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]