Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez mycha25 » 27 mar 2012, o 15:26

Bardzo często jest tak że kobieta nie jest w stanie przeżyć orgazmu podczas stosunku a tylko łechtaczkowy.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez ald » 5 cze 2012, o 10:44

wiem o co chodzi, też tak mam, orgazm łechtaczkowy to często kwestia baaaaaardzo krótiej chwili, ale już trudniej jest kiedy mój facet 'jest we mnie' jak to nazywasz, jest cudownie, naprwdę podoba mi się, ale mam problem z orgazmem, a wypróbowaliśmy już chyba wszystkie możliwe sytuacje,dużo eksperymentujemy, no i często czuję, że to już, ale nie potrafię tak do końca. Ale wierzę, że to minie. Nie stresuj się, nie myśl o tym. Skup się na czerpaniu radości. Ja tak robię
ald
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 10:20

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez flowerpower » 23 cze 2012, o 22:57

Staraj się nie myśleć o niczym, skupić się na tym co robicie w tej chwili. Polecam też pieszczenie łechtaczki, gdy np. mężczyzna jest na górze. U mnie przyspiesza to orgazm o jakieś 80%. :) A! I dodam, że nie chodzi mi o orgazm łechtaczkowy... Po prostu ta czynność wpływa na osiągnięcie u mnie orgazmu pochwowego.
flowerpower
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 22:32

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 00:13

Najlepiej uprawiajcie seks tylko wtedy kiedy oboje macie na to wielką ochotę.
Najpierw przeprowadźcie dobrą grę wstępną, tak abyś była mocno podniecona przed stosunkiem.
Musi być dobry klimat i rozluźnienie.
Nie powinnas o niczym innym myśleć podczas stosunku ; ) .
nina19
 

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez rema » 22 maja 2019, o 10:11

Sama mam ostatnio taki problem... Kiedyś nie mialam problemów z osiągnięciem orgazmu ale obecnie to jakiś dramat.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez blanco » 24 maja 2019, o 10:38

nie każda kobieta doznaje orgazmu pochwowego, i czasami trzeba duuużo cierpliwości i wręcz uczenia się siebie, żeby do tego doszło :)
blanco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 10:34

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez BlackWolf » 30 maja 2019, o 17:08

Stosunek trwa 30 minut lub dłużej? Serio? Skąd wytrzasnęłyście takich facetów?
Mężczyźni z reguły nie są aż takimi długodystansowcami.
Normalny stosunek trwa około 5 minut może nawet krócej. Oczywiście bez żadnej gry wstępnej.
Oni nie potrzebują aż tak wiele czasu jak my żeby dojść do finału.
Chyba, że mają problemy z finishem lub wspomagają się czymś.

Odnośnie orgazmu u kobiet...
Duży wpływ na zdolność do orgazmu ma nastawienie kobiety do seksualności.
Kobiety, które uważają seks za obowiązek, przeżywają orgazm rzadko lub nigdy. Natomiast tam, gdzie seks kojarzony jest przyjemnością, orgazmy przeżywane przez kobietę są częste i intensywne.
Brak pewności siebie, słabe poczucie własnej wartości, wzmożona wrażliwość emocjonalna i skoki nastroju, lęk przed ciążą oraz tendencja do nadmiernej kontroli siebie i wstyd - to wszystko blokuje orgazm.
Duży wpływ na zdolność do przeżycia orgazmu przez kobietę ma stopień jej emocjonalnego związania z partnerem i dopasowania się.
Emocjonalne przeżycia mają o wiele większe znaczenie niż szczególne praktyki lub pozycje.
Kobiety kochające, które czują pożądanie i czują się pożądane, zwykle szybciej mają orgazm.
Wszystko zależy od emocji kobiety i jej stanu umysłu.

Według mnie istotną rzeczą jest tzw. gra wstępna.
Bez odpowiedniego pobudzenia stref intymnych, seks może nie dawać tyle przyjemności.
Poproś partnera żeby pobudził Cię językiem i palcami. Nie ma chyba nic lepszego od tego typu pieszczot. :roll:
Musisz być przy tym rozluźniona. Nie skupiaj się na niczym innym, nie myśl o wstydzie, nie blokuj swojego ciała, bo nie na tym rzecz polega. I przede wszystkim nie leż jak kłoda. ;) Daj ponieść się doznaniom, poruszaj biodrami gdy będzie Cię pieścił, naprowadzisz jego język w miejsce, w którym będziesz odczuwać rozkosz.
Nie bój się pokazać co Ci sprawia przyjemność i czego w danej chwili oczekujesz.
Te pieszczoty bardzo pomagają i jednocześnie przynoszą orgazm.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez Ania567 » 3 cze 2019, o 09:38

Powodów może byc wiele:
rutyna
stres
depresja
przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych
Proponuję wybrac się do seksuologa. Czy probowaliście możę gadżetów erotycznych? Chodzi mi tutaj o te intensyfikujące doznania: sex elixir, ewentualnie żel libi gel.
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez katrinka » 10 cze 2019, o 08:54

Może po prostu on Ci sie nie podoba? Czy do innych mężczyzn rówineż nie odczuwasz pożądania? Czy ogólnie nie masz ochoty na seks? Wypróbuj sobie tę hiszpańską muchę (konkretnie sex elixir o którym tutaj koleżanka na górze wspomina). Naprawdę fajny srodek, na pewno podziała na Ciebie pozytywnie. Sama mialam taki okres, że mi sie nie chciało i ten środek zadziałał na mnie bardzo pozytywnie. moze Ci równiez pomoże ( aczkolwiek przyznam, że u mnie bylo to chwilowe).
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez rema » 11 cze 2019, o 11:30

Nie, po prostu nie mam ochoty na seks ogólnie. Mój facet jest świetny, stara się. Może faktycznie rutyny trochę jest ale wydaje mi się, ze nie więcej niż u innych :( Czy to nie jest placebo?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez Ania567 » 12 cze 2019, o 11:25

Kiedyś sama tak sądziłam, do czasu aż nie spróbowałam i moim zdaniem nie jest to placebo. Dodam, ze dowiedziałam sie o środku właśnie na tym forum :)
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez ilonka432 » 27 kwi 2020, o 17:42

Mój partner miał podobnie ale bardziej poważny problem bo z jednej strony przedwczesny wytrysk a z drugiej słaba erekcja. Żadne specyfiki nie działają na jedno i drugie jednocześnie bo to się wyklucza bardzo długo sie namęczyłam żeby znaleźć dla niego jakiś sposób na opóźnienie wytrysku i jednocześnie wzmocnienie erekcji, przetestowaliśmy dziesiątki preparatów i sposobów opisywanych w internecie, również alkohol, popersy itp... jak na razie najlepiej sprawdzają się takie niedrogie tabletki Stud Pills oraz spray o tej samej nazwie angielski z Lidokainą jednakże teraz stosujemy tylko te tabletki bo po lidokainie - jest to znieczulacz w stomatologii partner miał trochę problemy z utrzymaniem erekcji. Bierze tylko przed stosunkiem to też jest plus tego.
ilonka432
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2020, o 17:02

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez crushonka » 8 maja 2020, o 12:56

Wiesz.. są inne opcje żeby ci pomógł itp :P
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez rogatka » 27 maja 2020, o 20:50

Niech poprosi o receptę na tabletki lekarza i bez problemu mu je wypisze. Jak się wstydzi pójść to może to zrobić zdalnie bez wychodzenia z domu w serwisie lekarzonline.eu
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Ciągły Brak orgazmu, Gdy facet kończy wcześniej

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:41

Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]