Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez WhiteChocolate » 23 wrz 2019, o 14:30

Zgłaszam się z problemem a dokładnie z prośba o wszelkie informacje o kremie powyżej :roll: Znajdzie się jakaś dobra dusza która jest w stanie powiedzieć mi jak wygląda sytuacja ze zmarszczkami po nim? Przez pewien czas miałam dość trudny etap - urodzenie i wstawanie w nocy :? Przez to zauwazyłam że mam straszne bruzdy pod oczami i pomiędzy brwiami. Chciałabym się tego dość szybko pozbyć dopóki nie jest to jakieś głębokie. Koleżanka mi podpowiedziała właśnie że jest coś takiego na rynku i chwaliła ale jestem ciekawa czy po prostu tylko jej pomógł czy raczej ma takie działanie na wszystkich. Dodatkowo niedawno zaczełam robić jogę twarzy bo podobno pomaga, ale dodałabym do tego coś jeszcze. Nie mam zbytnio czasu w ciagu dnia także krem który by nawilżał skóre by był wybawieniem :girlactive . Chodzi głównie o to co jest w samym kosmetyku, bo mówiła mi koleżanka że jest on naturalny a w trakcie karmienia nie chce żadnej chemii nakładać na skórę. Prosze Was wszystki o pomoc jeżeli ma ktoś jakieś informacje o tym Buatic. Będę wdzięczna :kwiatek

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez Coffee89 » 27 wrz 2019, o 15:06

Nie wiem w sumie jak z karmieniem ale naturalny on jest. Poza tym działa bo sama z niego korzystam ale co do samego składu zawsze mozesz się zapytać lekarza czy jest w porządku, chociaż myślę że na spokojnie :)

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez WhiteChocolate » 7 paź 2019, o 12:14

A masz może skład tego kremu? Szukam a tak to bym sobie spisała na kartkę albo zdjęcie zrobiła i bym się zapytała w sumie.

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez falafelek » 14 paź 2019, o 12:54

Przepisane INCI z mojego Buatic. Myślę, że nie zmieniła sie przez miesiąc receptura ;) Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Acanthopanax Senticosus Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Lecithin, Propylene Glycol, D-panthenol, Trilaureth-4-phosphate, Sorbitol, Citric Acid, Magnesium PCA, Sodium Carbomer, Ubiquinone, Palmitoyl Tetrapeptide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Santalum Album Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Limon Peel Oil, Nelumbo Nucifera Oil

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez WhiteChocolate » 17 paź 2019, o 10:39

No fajnie, ale ja nie wiem co to znaczy xD Moge prosić o rozjaśnienie chociaż tych najważniejszych czyt. co to jest i jak działa? xD

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez falafelek » 21 paź 2019, o 16:18

W większości nawilżają, ujędrniają, poprawiają stan naczynek i mikrokrążenia itp. ;) niektóre jeszcze maja działanie przeciw pojawianiu się opuchlizn itp. :) a z takich bardziej ciekawych składników to masz tutaj ekstrakt z guarany, topoli czarnej, żeń-szenia syberyjskiego, ruszczyka i wielu wielu innych :) wszystko naturalne itp.

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez thorzyna » 21 lis 2019, o 14:39

Oooo! Nie wiedziałam że ten krem jest na tyle znany ze o nim sie pisze ^^ Mam go w sumie dosc niedawno bo z 3 miesiace ale ogolnie dobrze go oceniam. Na razie zadnych krzywd nie zrobil a w sumie zmarszczki sie lekko pochowaly ^^
Avatar użytkownika
thorzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 11:34
Lokalizacja: Miłoradz

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez WhiteChocolate » 28 lis 2019, o 13:41

Dobra, mam go od 3 dni w końcu buatic i mam nadzieję, ze będzie sie spisywał. Pierwsze wrażenia: mega nawilża :D Oby się spisywał tak dalej :D

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez guszek_87 » 30 gru 2019, o 19:47

Szczerze? Nigdy nie słyszałam o tej marce, ja przeciw zmarszczkom używam kremów Bielendy z serii Japan lift. Ten koncentrat wygładzający, który reklamuje Gosia Foremniak jest rewelacyjny. Przyznam Wam, że nawet nie przypuszczałam, że tak fajnie mi podpasuje ;)
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez Coffee89 » 13 sty 2020, o 10:52

Guszek_87, miałam go bo był na promocji i szczerze? Efektów po nim żadnych nie widziałam :( Takie drogeryjne kosmetyki niestety ale może i mają dobra reklamę ale działanie bardzo średnie albo żadne z tego co widze z doświadczenia.

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez Mariuska » 25 lut 2020, o 16:33

ja się jednak zdecydowałam na Restylanie Skibooster - fajnie odmładza, fajnie wypełnia zmarszczki...tak delikatnie ale widocznie. no i od razu twarz wygląda na promienistą i odświeżoną!
Mariuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 16:16

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez szpilka » 6 mar 2020, o 21:10

ja nie jestem jakąs weteranka stosowania kremow przeciwzmarszczkowych, ale od paru tygodni mam ochronny przeciwzmarszczkowy krem od dermofuture, z serii power bees, sklad ma dobry, bardzo fajnie nawilza i chroni skore przed czynnikami zewnetrznymi, a do tego naprawde widocznie wygladza zmarszczki
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez majeczka998 » 10 kwi 2020, o 20:40

Uważam, że o wiele lepszą alternatywą byłby naturalny krem na zmarszczki od pat and rub. Kupiłam taki swojej mamie na święta i muszę przyznać, że serio działa.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez Mikkas » 14 kwi 2020, o 15:37

tak ja też słyszałam o tym restylane skinbooster i mam zamiar wypróbować. myślę ze da fajny, naturalny a przede wszyzstkim trwały efekt :) i na tym mi bardzo zależy!
Mikkas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 15:28

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 15:04

Kremy się sprawdzą ale dadzą tylko krótkotrwały efekt :/ mnie na zmarszczki pomogły dopiero zabiegi w Prime Medic w Krakowie, wyglądam o kilka lat młodziej a twarz mam gładką jak nastolatka!
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez Malwa100 » 4 maja 2020, o 04:50

Ja kremu nie stosuje od jakiegos czasu, przeszłam na Serum 7 Olejów zamiennik kremu, silnie przeciwzmarszczkowy , stymuluje skóre naturalnie do odbudowy i produkcji kolagenu, efekty jak po żadnym kremie , napradę dobre
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez Kommasa » 24 maja 2020, o 15:14

ja się przekonałam ze na mnie kremy nie działają niestety. Dlatego zdecydowałam się jednak na wypełniacz Restylane - i jak dla mnie okazało się ze efekt jest znakomity! delikatnie, naturalnie, skóra dobrze nawilżona! jestem zadowolona!!
Kommasa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2020, o 14:55

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?

Postprzez majkusia » 28 maja 2020, o 12:16

U mnie tylko Bielenda daje rade jesli chodzi o zmarszczki wiec zaczelam tez stosowac inne serie z tej firmy typu kremy do rąk, maseczki na twarz czy botanic spa do pielegnacji włosów
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Hsieh798, kamagraa100mgtab

cron