Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Amela22 » 19 paź 2019, o 15:00

Owszem, czasem mi się zdarza:) Ale bardzo często też po prostu szyję sama;) Materiały zamawiam sobie na efabrics i kiedy mam czas to pomału sobie działam i całkiem nieźle mi to wychodzi:) A ubrania przynajmniej mam odpowiednio dopasowane do mojej sylwetki!
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez wercia555 » 19 paź 2019, o 18:08

Amela22 napisał(a):Owszem, czasem mi się zdarza:) Ale bardzo często też po prostu szyję sama;) Materiały zamawiam sobie na efabrics i kiedy mam czas to pomału sobie działam i całkiem nieźle mi to wychodzi:) A ubrania przynajmniej mam odpowiednio dopasowane do mojej sylwetki!


Wow podziwiam Cię, że masz czas i ochotę na szycie samemu. Ja nie mam czasu i siły ledwo tyle co gdzieś czasem śmignę, coś wybrać czy to online jak dziś (za chwilę pokażę co wybrałam) czy w sklepie stacjonarnym.

Dziś zamówiłam sobie online jeansy Natalia z CJ, w kroju dopasowanym, z wąskimi nogawkami w kolorze czarnym. Ma wysoki stan i zapięcie jak lubię czyli na zamek. Nie cierpię montować się z guzikami, nie wiem jak wy. Kupiłam je na portalu: jeans24h.pl Cross Jeans kod produktu: P448-055. Już nie mogę się doczekać, aż otrzymam paczkę. :happy
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez kaja12321 » 14 lis 2019, o 16:47

Ja kupuję to co mi się podoba i nie zwracam uwagi czy jest to oryginalne czy ze zwykłego sklepu. Ważne dla mnie jest to, żeby ubranie mi się podobało i żebym czuła się w nim dobrze, lubię robić też zakupy przez internet, mam swój ulubiony sklep https://mylady.pl/ gdzie mają troszkę większe rozmiary więć wiem że bez problemu znajdę coś dla siebie.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez tereskac1 » 2 gru 2019, o 17:43

Ja kupuję różne org.ciuchy ale najbardziej lubię firmę Cross Jeans.
Ostatnio kupiłam spodnie Faye, mają 97% bawełny,
są w kolorze ciemnoniebieskim, wysoką talię, rozkloszowaną szeroką nogę.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez kamaolsze12 » 3 gru 2019, o 12:13

Nie zawsze, ale jednak buty kurtka takie rzeczy " długotrwałe" to warto inwestować bo kupić, zeby zaraz sie z tym cos stalo to nie sztuka...

kamaolsze12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 12:07

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez supris » 15 gru 2019, o 23:38

Ja kupuję przez internet i zazwyczaj nie stawiam na oryginalne. Wolę kupić np. 4 pary różnych spodni powiedzmy po 50 zł niż jedną parę za 200. Bardzo lubię zakupy w https://mylady.pl/, mają tutaj ubrania w większych rozmiarach, czyli idealne dla mnie.
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez babyblue » 28 gru 2019, o 15:46

W sumie od czasu, do czasu zdarza mi się zaszaleć. Właśnie kupiłam sobie takie sznurowane botki Casadei:
Obrazek
.
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez wercia555 » 31 gru 2019, o 20:51

Botki ładne chociaż dla mnie to nieco za duży obcas.
na stronie answear - czarne botki z Cross Jeansu, kod prod: : EE2R4076
Chociaż nie są ocieplane to ładnie się prezentują tej ciepłej zimy.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez redorange666 » 31 gru 2019, o 21:21

W zasadzie tylko oryginalne. Wyższa cena = lepsza jakość. W kurtce wolfskina chodze 5 rok, buty mammuta są nie do zdarcia itd. Moim zdaniem warto kupować dobre markowe rzeczy. Poza tym w dobrych butach np nie mam problemu z kolanami a codziennie przechodzę minimum 8,5km. W innych niestety po jednym dniu wyje z bólu.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez wercia555 » 31 gru 2019, o 21:52

redorange666 napisał(a):W zasadzie tylko oryginalne. Wyższa cena = lepsza jakość. W kurtce wolfskina chodze 5 rok, buty mammuta są nie do zdarcia itd. Moim zdaniem warto kupować dobre markowe rzeczy. Poza tym w dobrych butach np nie mam problemu z kolanami a codziennie przechodzę minimum 8,5km. W innych niestety po jednym dniu wyje z bólu.


Wow, gratuluję pokonywania takiej drogi i to codziennie :)
Co do tego co lepiej kupić to fakt zgodzę się z tobą najlepiej org.niż podróbę, bo na podróbie parę lat temu próbowałam zaoszczędzić i się sparzyłam :( zafarbowane od tenisówek pseudo markowych ukochane skarpetki plus przepocenie stóp.
Ja od dawna tylko Cross Jeans, czasem próbuję konkurencję, ale zawsze jednak znajduję u nich jakiś mankament i wracam do Crossu.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez redorange666 » 31 gru 2019, o 23:21

8 km to minimum czyli 10000 kroków. Też dla tego nie mam problemów z waga a jem dość sporo i pije dużo alko. Tak więc polecam. W grudniu średnia wyszła prawie 10km na dobę ale miałem w pracy małe urwanie głowy. Do tego prawie 200kn samochodem.
Ci do markowych ciuchów to nawet tshirty wytrzymują kilka lat a nie jeden sezon (albo i nie) i wyglądają jak szmata.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Daria4411 » 12 sty 2020, o 13:05

Bardziej niż marka liczy się dla mnie jakość i to, czy pasuje do mnie :)

Daria4411
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 15:32

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez AnetKa5 » 4 lut 2020, o 09:58

Ja najbardziej lubię kupować ciuchy w second handach, bo wydaję kulka razy mniej kasy. A naprawdę można kupić super rzeczy, czasami nawet z metkami :D Moje ulubione jeansy kupiłam w sklepach z używaną odzieżą. Mój ostatni nabytek to super jeansy z Zara Basic za 15 zł ]:-) i nowa damska marynarka z KappaAhl za 5 zł! Była wyprzedaż. :D Dzięki temu nie tylko oszczędzam, ale mam poczucie, że robię coś dobrego - zero waste ;)
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez rogatka » 26 lut 2020, o 14:36

Nie, bo szkoda mi kasy. Wolę wydać mniej na ubranie, ale takie, które pasuje do mnie i mojego stylu np. w Monczi. Lubię ubrania w romantycznych i kobiecych klimatach, a jak wejdziesz np. do takiego sklepu Guess, to poza zwykłymi t-shirtami i bluzami dresowymi po kilkaset złoych nie ma nic ciekawego :/
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Pena » 28 maja 2020, o 14:00

Powiem Wam, że sama ostatnimi czasy jak mam cos kupić to jestem chora..nic mi sie nie podoba w tych sklepach!! ta moda na hipisowskie jakies koszule i kiece zakrywające palce u stop :-? to nie dla mnie..kiedys w new yorker, tally czy river island zawsze cos kupilam a teraz? te rzeczy co w new yorkerze widzialam ostatnio na targu...w river island bluzki za 100 zl ktora po 2 praniach zrobi sie szmatą nie kupie a w tally też jakaś inna moda zapanowała :-? nie wiem gdzie mam sie ubierać.....

Ubrania zamawiam głównie przez internet, jest mi tak po prostu wygodniej. No i promocje w sklepach internetowych są o wiele lepsze niż w sklepach stacjonarnych. W tym roku z tego co widziałam szykują się spore zniżki. Jeśli szukacie dziewczyny kuponów rabatowych polecam tę stronkę
Coupondojo

Macie na niej wypisane promocje w sklepach odzieżowych i z butami.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez guarana » 29 maja 2020, o 12:49

yyyy nie
Avatar użytkownika
guarana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 11:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez ladypinki » 8 lip 2020, o 17:59

Kupuję, bo bardzo interesuje mnie moda high fashion. Jestem na bieżąco z trendami i pokazami mody. Znalazłam nawet super butik w moim mieście (Szczecin), w którym mogę kupić oryginalne ubrania z metką - Velpa. :)
ladypinki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lip 2020, o 17:55

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Mania9191 » 16 paź 2020, o 21:49

babyblue napisał(a):W sumie od czasu, do czasu zdarza mi się zaszaleć. Właśnie kupiłam sobie takie sznurowane botki Casadei:
Obrazek
.

Kupuję, ale staram się polować na okazje... Ostatnio odkryłam sklep internetowy Differenta.pl, tam są markowe ubrania, ale często mają różne promocje , właśnie czekam na nową Obag stamtąd :)
Wolę kupić mniej, ale lepsze jakościowo ubrania, służą zdecydowanie dłużej. 8-)
Mania9191
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 paź 2020, o 21:36

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez AnnA89 » 19 paź 2020, o 00:45

Wcześniej nie zwracałam uwagi na metki, ale od jakiegoś czasu stawiam na jakość. Oryginalne ubrania kupuję na differenta.pl. Podoba mi się ich szeroki wybór ubrań i to, że można trafić na dobre promocje.
AnnA89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 13:52

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Princess85 » 21 paź 2020, o 16:36

Powiem Wam, że będąc na wakacjach we Wietnamie kupilam sportowe rzeczy northface za parę groszy na targu. Myślałam, że nie wytrzymają długo a chodzę w kurtce 5 rok i bez zastrzeżeń, tak że czasami podróbki mogą być również dobrej jakości, wieć nie warto przepłacać tylko za metkę.
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Dorcia » 25 paź 2020, o 23:04

AnnA89 napisał(a):Wcześniej nie zwracałam uwagi na metki, ale od jakiegoś czasu stawiam na jakość. Oryginalne ubrania kupuję na differenta.pl. Podoba mi się ich szeroki wybór ubrań i to, że można trafić na dobre promocje.


Zgadzam się z Wami dziewczyny. Ten sklep to moje ostatnie odkrycie. Nie słyszałam o nim wcześniej, ale jak już trafiłam na ich stronę to bywam tam regularnie.
Dorcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 22:53

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez maniamadej » 23 lis 2020, o 19:29

Co powiecie na ciuchy od https://basiclo? Jestem z nich mocno zadowolona, jakość na wysokim poziomie.
Ale też duży fajny wybórw kolorach. Ciekawe wzory i kroje. Uwielbiam ich, dział obsługi klienta też jest super.
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez stylistamody » 27 lis 2020, o 12:30

ja lubię secand handy online - mój ulubiony to pawilonvintage.pl
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez celine » 3 gru 2020, o 00:58

A ja rzadko kupuję markowe ciuchy, znalazłam butik w Poznaniu w którym jakość ubrań jest naprawdę dobra, a nie są one drogie. Niestety, za markowe produkty trzeba sporo zapłacić, a mi nie zależy na marce, tylko na jakości, więc kiedy udało mi się znaleźć takie miejsce to przy tym już zostałam :)
celine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:12

Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez sylwia321 » 4 gru 2020, o 10:48

Kiedyś częściej kupowałam oryginalne ubrania dostępne w sklepach, ale teraz w większości sklepów są takie same ciuchy. Z pomocą maszyny do szycia można stworzyć naprawdę ciekawą i oryginalną odzież :) To naprawdę nic trudnego, wystarczy jedynie trochę się podszkolić :)

sylwia321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2020, o 10:39
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron