Granica nagosci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Granica nagosci

Postprzez Magiczna4 » 27 maja 2020, o 20:57

Temat nagości wciąż budzi kontrowersje. Szczególnie jeśli chodzi o podejście do niej rodziców. Oswajać dzieci z nagością czy nie? Jak to jest z dorosłymi, nastolatkami, wstydliwie zakrywać się pod prysznicem czy traktować nagość jak coś naturalnego? oczywiscie jesli ktos zobaczy przypadkiem czy zobaczycie wy.. i w ogóle, czy dorosła córka, moze widziać nagiej mamy, a syn ojca siurka? np w saunie, czy prosto w slipkach.. Czytalam ze nagosc rodziców może byc traktowane jako obiektem seksualnym? ale to kiedy syn zobaczy nagiej mamy czy corka taty czy to prawda? czy ktoras z was miala jakies podobnego przypadki? czy byly jakis skandal? nawet jak czytalam traumy.. i na koniec moze jeszcze dodam ze mam syna ma 15 lat i nie dawno mialam taki przypadek
Magiczna4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 14:37

Re: Granica nagosci

Postprzez redorange666 » 28 maja 2020, o 11:15

Od zawsze traktowaliśmy nagość jaki coś normalnego więc nie mamy z tym problemu. Traumy też nie było.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Granica nagosci

Postprzez szaja » 1 cze 2020, o 13:55

Lepiej dziecko uczyć tego że ciało należy do niego i nie jest po to by go pokazywać dookoła każdemu.
szaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2020, o 13:39

Re: Granica nagosci

Postprzez Filip2137 » 24 cze 2020, o 14:06

Tu trzeba zachować zdrowy umiar bielizna spoko jednak bez niej lepiej uważać. Jak dziecko się nie nauczy że chodzenie nago gdzieś indziej niż w domu jest niewłaściwe potem możecie mieć problemy w przedszkolu.
Filip2137
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 cze 2020, o 14:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Granica nagosci

Postprzez redorange666 » 24 cze 2020, o 20:34

Jakoś moje dziecko nie miało z tym żadnego problemu...I nigdy nie próbowało się rozbierać do naga w przedszkolu, żłobku czy szkole.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]