Afrodyzjaki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Afrodyzjaki

Postprzez Allie » 28 maja 2020, o 08:12

Dziewczyny jakie macie sprawdzone afrodyzjaki. Interesują mnie zarówno naturalne sposoby jak i suplementy, przepisy kulinarne, odmiany wina, wystrój itd, itp. Co działa na Was i Waszego faceta, a mogło by pomóc innym ? Natchnęło mnie tak akurat przy piątku, bo zapowiada się romantyczny wieczór i to chyba najlepsza okazja, żeby spróbować czegoś nowego. Dziękuję za tipy, mam nadzieję, że pomogą też innym poszukiwaczkom afrodyzjaków.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Pena » 2 cze 2020, o 10:03

Ja jakiś czas temu świętowałam rocznicę. Tak się zdarzyło,że dzieci wylądowały u dziadków a my mieliśmy praktycznie całą chatę dla siebie.Tak więc był szampan i truskawki. Sałatka z owocami morza. Kilka zabawek. Kupiliśmy sobie również afrodyzjak Sex Elixir. Chcieliśmy sobie zobaczyć jak będzie działał. Jest fajny ! Zdecydowanie nakręca atmosferę. Zresztą na pewno o nim słyszałaś. Jest to tak zwana słynna hiszpańska mucha.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Afrodyzjaki

Postprzez magnolic » 2 cze 2020, o 12:43

ja sie podobne pod pytanie ;)
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Allie » 3 cze 2020, o 08:54

Wydaje mi się,że tak ale jakoś do tej pory nie wpadło mi do głowy aby go sobie zamówić. Możesz mi napisać gdzie go kupowałaś? Czy dostanę go może stacjonarnych drogeriach takich jak natura czy rossman?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Pena » 4 cze 2020, o 09:09

Raczej nie a przynajmniej ja nie widziałam a czasami zdarza mi się kupować na dziale z erotycznymi rzeczami prezerwatywy. Ja zamawiam przez internet.Najbardziej się opłaca jak jest od razu kilka opakowań sex elixiru. Jest o wiele taniej.Kupisz na przykład tutaj:
sexelixir.eu/
Ale sklepów,w których jest środek jest dość sporo tak wiec możesz sobie porównać ceny i z innymi.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Afrodyzjaki

Postprzez szczocinka » 20 sie 2022, o 18:56

nie wierze w dzialanie afrodyzjakow wiec ich nie uzywam :D ale feromony juz tak i je testowalam :D
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51

Re: Afrodyzjaki

Postprzez Witalka » 25 sie 2022, o 22:15

a czym sie to rozni io gdzie je mozna kupic?
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Afrodyzjaki

Postprzez szczocinka » 26 sie 2022, o 07:17

feromony to zapach mozesz kupic je tu https://superlove.pl/ a afrodyzjaki to jakies sciemy magiczne :D
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]