Przebarwienia po trądziku..

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez crushonka » 20 maja 2020, o 10:16

Może dobrze by było poszukać jakiegoś kwasu albo konkretnie pochodzić na jakieś zabiegi?
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Kostaa » 30 maja 2020, o 08:50

oj przebarwienia i blizny miałam na prawdę duże po trądziku. Ale mój lekarz jak zobaczył moją skórę to polecił mi wypełniacz Restylane Skinbooster. Bardzo się zdziwiłam że coś takiego jest ale spróbowałam. i na prawdę efekt zachwyca!!
Kostaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2020, o 08:45

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez magnolic » 18 cze 2020, o 10:59

a serum z Vit. c? Mi się Miya super sprawdziła :)
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez kaszmirka » 20 cze 2020, o 11:40

Na taką skórę ze skłonnością do trądziku bardzo dobre sa kosmetyki z glinka zieloną, różową. Zobacz sobie ta serię z Bielendy Botanical Clays. Pomogą na pewno
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 18:36

moja siostra pozbyla sie takich przebarwien dzieki serii whiten od novaclear. stosowala regularnie i cala serie ktora maja do tego typu przebarwien. slyszalam tez ze przy przebarwieniach po slonecznych swietnie sie sprawdza.
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Janinka » 28 cze 2020, o 19:20

koksa napisał(a):moja siostra pozbyla sie takich przebarwien dzieki serii whiten od novaclear. stosowala regularnie i cala serie ktora maja do tego typu przebarwien. slyszalam tez ze przy przebarwieniach po slonecznych swietnie sie sprawdza.



Jeśli chodzi o serię Whiten z NovaClear to produktem godnym szczególnego uznania jest serum wybielające z aktywną alfaarbutyną, kwasem azelainowym i wit. C. Przy regularnym stosowaniu daje spektakularne efekty w postaci znacznej redukcji przebarwień, a nawet spłycenia blizn:)
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Amela22 » 22 lip 2020, o 16:08

Na przebarwienia na pewno fajnie się sprawdzą dermokosmetyki Whiten Novaclear. Ładnie wyrównują koloryt skóry a przy tym zapewniają jej nawilżenie i ochronę.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez cinamonka » 30 lip 2020, o 13:56

serum z witaminą c plus jeszcze dobry kremik i będzie lepiej :D
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez MelonowaAga » 27 sie 2020, o 23:06

miałam i trądzik i przebarwienia, oba usuwałam za pomocą lasera w klinice vesuna z krk. nie żałuje, bo testowałam wiele kosmetyków, które nie przynosiły efektów, dopiero laser coś tak naprawdę wskórał.
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez basia87 » 1 wrz 2020, o 19:15

Polecam Ci sprawdzić zabiegi laserem frakcyjnym CO2, z tego co wiem, to jest to skuteczne, jeśli chodzi o różne skórne defekty. W Warszawie mogę polecić klinikę, która takie zabiegi wykonuje - Klinika Sfera i dr Migała. Świetny specjalista, korzystam z jego usług :)
basia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 19:04

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez monicabe » 12 wrz 2020, o 09:41

Mniejsze przebarwienia leczy się za pomocą domowych peelingów. Wieksze przebarwienia usunie już raczej laser oraz kwasy w gabinetach kosmetologicznych
Dobrze jest jednak uświadomić sobie, ze na początku trzeba wyleczyć trądzik. Jesli tego nie zrobicie to problem znowu sie pojawi, jak rownież takich zabiegów nie można przeprowadzać na aktywne jeszcze zmiany.
Bardzo dużę znaczenie ma tutaj dieta. Szczególnie ograniczenie fast food. Nie mówię, żeby w ogóle nie jeść, ale im bardziej przetworzone i "sieciówkowe" jedzenie tym gorszej jakości są składniki. Przykładowo taki kebab, czy inne dania czy ogólnie jasne pieczywo - na swoim przykładzie wiem, że nie mogę jeść jasnego pieczywa i innych produktów pszennych (jasne makarony), co akurat można bezboleśnie zastąpić pieczywem ciemnym czy ciemnym makaronem (razowym, graham, pełnoziarnistym itd.) Podobnie jest z alkoholem, po którym powstają mi na twarzy krosty (poza bimbrem).

Dobrze jest rownież włączyć suplementację. Sama mam skórę trądzikową i u mnie bardzo dobre rezultaty dało wprowadzenie tabletek Normatabs, biorę codziennie po dwie ( z rana i wieczorem) i widze sporą róznice na plusik. Coś tam wyskoczy, ale nie są to takie duze podskórne gule jak wcześniej, poza tym szybko się doleczają oraz nie pozostawiają przebarwień. Wcześniej brałam Merz spezial ale moim zdaniem Normatabs są lepsze ( no i tańsze).
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez karmelLOVE » 15 wrz 2020, o 14:51

a peeling kawitacyjny boli???
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez MartaMM » 29 wrz 2020, o 21:48

Mnie na przebarwienia pomogło serum z Whiten Novaclear. Ładnie wyrównuje koloryt skóry a przy tym działa też łagodząco i nawilżająco a także chroni skórę przed powstawaniem zmarszczek;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Anka_1 » 30 wrz 2020, o 12:20

Polecam NovaClear Acne, świetnie niweluje przebarwienia na cerze, nie przetluszcza, jest lekki, przyjemny, polecam :)
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez annika77 » 11 sty 2021, o 02:16

Na przebarwienia najlepszy jest laser. U mnie doskonale się sprawdził, efekt jest lepszy niż zakładałam. Koniecznie sobie o tym poczytajcie. A jeśli jesteście z Częstochowy to odsyłam was do Studio Laser, tam się doskonale tym problemem zajmą, ja właśnie z tego gabinetu korzystałam i jestem w 100 % zadowolona z ich usług.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez lukrecja2020 » 11 sty 2021, o 15:52

Polecam bio Oil - uniwersalny olejek na różne niedoskonałości. Dużo osób stosuje na rozstępy i blizny, ale mojej mamie pomógł wyrównać koloryt skóry na twarzy i pozbyć się przebarwień powstałych w trakcie menopauzy.
lukrecja2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 18:45

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Oliwka21 » 23 kwi 2021, o 17:41

Też mam problem z przebarwieniami na twarzy. Zastanawiam się nad usunięciem ich, bo inne metody niewiele pomagają. Myślę nad zabiegiem laserowym: https://proclinic.pl/usuwanie-przebarwien/. Mam nadzieję, że ten zabieg będzie skuteczny i bezpieczny. Macie jakieś doświadczenia?
Oliwka21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 kwi 2021, o 17:39

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez kala33 » 4 maja 2021, o 20:14

Może Was zaskoczę ale stosuję sodę oczyszczoną ( zakupioną) w specjalnych sklepach używam to jako peeling a potem dobrej jakości krem i skóra jak alabaster.
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez wiesolek555 » 17 maja 2021, o 19:38

kala33 napisał(a):Może Was zaskoczę ale stosuję sodę oczyszczoną ( zakupioną) w specjalnych sklepach używam to jako peeling a potem dobrej jakości krem i skóra jak alabaster.


Ciekawa sprawa z tą sodą.Ja bym się bała, że soda mi nieco wysuszy skóre. U mnie się sprawdził olejek śliwkowy na przebarwienia zamówiony na notino. Ja praktycznie używam samych olejków do pielęgnacji ciała i sobie chwalę ich działania.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Suzannee » 4 sie 2021, o 11:32

widać mocno różnicę ;) mi nicynamid mega pomógł
Suzannee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:12

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez EmilyJot » 7 sie 2021, o 21:42

na pewno trzeba uważać na słońce i stosować kremy z filtrem 50. Ja miałam niewielkie co prawda ale jednak widoczne przebarwienia po trądziku i pozbyłam się ich dzięki zabiegom z użyciem lasera w klinice Unident Union. wystarczyły 3 zabiegi a tak na prawdę po pierwszym już bardzo ładnie buzia wyglądała
EmilyJot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sie 2021, o 21:35

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez isabelleelle199 » 28 wrz 2021, o 12:48

Mi bardzo pomógł suplement my best collagen na pozbycie się przebarwień :)
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez KamilaKamila » 28 wrz 2021, o 18:31

EmilyJot napisał(a):na pewno trzeba uważać na słońce i stosować kremy z filtrem 50. Ja miałam niewielkie co prawda ale jednak widoczne przebarwienia po trądziku i pozbyłam się ich dzięki zabiegom z użyciem lasera w klinice Unident Union. wystarczyły 3 zabiegi a tak na prawdę po pierwszym już bardzo ładnie buzia wyglądała

Również miałam usuwane przebarwienia i blizny w tej klinice :) U mnie były dosyć widoczne i głębokie więc potrzebowałam więcej zabiegów, ale najważniejsze że udało się doprowadzić moją skórę do dobrego stanu
KamilaKamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 18:19

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez isabelleelle199 » 30 wrz 2021, o 08:46

Totalnie polecam suplementację kolagenem, która u mnie mega dobrze wpłynęła na skórę. Polecam my best collagen od my best pharm, jest rewelacyjny
isabelleelle199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:39

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez karolkwarc » 8 paź 2021, o 12:45

Dziewczyny, jeżeli macie problemy z przebarwieniami to przede wszystkim musicie chronić skórę przed promieniowaniem UV. Ja używam od roku kremu z SPF 50+ przez cały rok. Co do przebarwień to zależy czy są płytko umiejscowione czy głęboko. Rzadko pomagają produkty nakładane bezpośrednio na twarz- coś sama o tym wiem. U mnie najlepiej sprawdziły mi się zabiegi laserowe na twarz. Chodziłam do salonu Laser Care przy ul. Grzybowskiej. Serdecznie zachęcam Was, żebyście się tam wybrały jak macie problem z przebarwieniami czy bliznami po trądzikowymi https://lasercare.pl/pl/sklep/usuwanie-przebarwien/
karolkwarc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 wrz 2021, o 13:40
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]