remont lazienki - poradzcie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez zrek » 28 sie 2019, o 17:51

Mamy łazienkę szaro-białą. Wygląda naprawdę fajnie. Lubię takie kolory.
zrek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 sie 2019, o 17:40

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez ola098 » 23 kwi 2020, o 12:39

Jeśli szukasz nowoczesnych lamp to polecam sklep z lampami i oświetleniem online
ola098
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:32

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez zofia.juluk1995 » 8 maja 2020, o 15:16

Drzwi zlicowane- genialne!
zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez kaszmirka » 27 cze 2020, o 00:32

Świrtny wybór kabin, wanien itd mają w Swissliniger, ekstra sklep. A jakośc towaru super. Mamy od nich kabinę od prawie 2 lat, nadal super wyglada, nawet powłoka jak nowa zachowana
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez pani_jeziora » 16 gru 2020, o 23:30

cieszę się, że przy okazji remontu udało nam się wcisnąć suszarkę do łazienki, to super opcja, mam electrolux perfectCare. Szybko suszy, nie zauważyłam żeby coś niepokojącego się działo z ubraniai.
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez KatrinaP » 14 sty 2023, o 20:43

Dobrze jest poczytać takie tematy ponieważ możemy z nich wynieść wiele cennych rad, przydatnych w przyszłości. W dzisiejszych czasach widać jak bardzo poszły ceny usług remontowych. Z tego też powodu, dużo ludzi stara się zrobić wszystko we własnym zakresie. Nie ma się co dziwić bo nie jest to trudne, szczególnie gdy obejrzymy kilka poradników w sieci. Sama mam znajomego jaki remontował całe mieszkanie po godzinach, zajęło mu to czasu ale też zaoszczędził dużo pieniędzy. W zasadzie to nawet mógłby się przebranżowić po nabytym doświadczeniu :) Odnośnie tematu i wyboru uniwersalnych produktów to glazura łazienkowa - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczeni ... azienkowe/ jest do kupienia w wyspecjalizowanych sklepach. Warto jest wybierać nowoczesne wzornictwo ponieważ da nam to gwarancję satysfakcji z naszego wnętrza na długie lata.
KatrinaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 20:41
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron