Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Postprzez Pena » 26 cze 2020, o 11:07

Mam problem bo po ciazy schudłam i wrocilam do swojej wagi z przed, ale zostały mi boczki i nie wiem jak mam ich sie pozbyc! Wiem ze mozna isc na lipo ale tej metody nie chce! Czekam na wasze propozycje jak moge zgubic te brzydactwo I doradzicie gdzie wybrac się na jakiś zabieg w Gdańsku?
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Postprzez andrea23 » 26 cze 2020, o 11:59

Jest świetna klinica w Gdańsku, Clinica Cosmetologica. U niej znajoma miala zastrzyki - cos podobnego do mezoterapii, ale 'koktajl' w strzykawce jest troche inny, ona dobiera odpowiednio skladniki. Musiala to powtorzyc 3 razy, ale efekt jest swietny, dziala to tez na faldke na brzuchu. Jeden warunek - to jest tylko drobna korekcja i nie nadaje sie dla osob otylych. Tluszcz jest rozpuszczany . Nie wiem dokładnie jaki jest to zabieg ale polecam zapisanie się na konsultację, powinni Ci coś doradzić.
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Postprzez actress » 26 cze 2020, o 13:04

Czyli po prostu lipoliza iniekcyjna :)
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Postprzez andrea23 » 28 cze 2020, o 09:24

Tak, jest to lipoliza iniekcyjna.

""Lipoliza jest idealną metodą stosowaną przede wszystkim przy zmniejszaniu podbródka, poprawiającą kształt dolnej szczęki, ale i doskonale spełniającą swoją funkcje zastosowana w jakimkolwiek miejscu na ciele. Najlepszą kandydatką do zabiegu lipolizy jest osoba stosunkowo szczupła, z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, z takim, którego nie można się pozbyć nawet za pomocą intensywnych ćwiczeń i diety.""
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Postprzez xena » 28 cze 2020, o 10:08

ja nawet nie slyszalam o takiej metodzie
drogie sa takie zastrzyki?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Jakie zabiegi modelujące ciało w Gdańsku

Postprzez Onlla » 28 cze 2020, o 10:39

Wszystko zależy od tego jaki jest to rejon ciała, od tego jak dużo zabiegów będziesz przeprowadzała. Ale tak od 350 zł w górę, moim zdaniem dramatu nie ma. Poleam, robiłam. I również mogę polecić klinikę na Skłodowskiej (clinica cosmetologica). Najlepsza obecnie klinika w Gdańsku, która specjalizuje się w zabiegach modelujących ciało.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]