Sposoby na piękne włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sposoby na piękne włosy

Postprzez Basia14 » 16 kwi 2020, o 15:42

Sposoby na piękne włosy – dziewczyny, dzielcie się tipami na ładne zadbane włosy. Zazdroszczę innym kobietom super włosów, a moje są jakieś takie smętne. Szukam wszelkich porad i za każde będą bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
Basia14
Jestem tu nowa :)

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez ola098 » 22 kwi 2020, o 10:14

Jeśli mowa o włosach to tylko produktybeauty Są super!
ola098

Postprzez Veora » 22 kwi 2020, o 15:12

Poszukaj sobie informacji o olejowaniu włosów. Bardzo dobrze wpływa to na ich kondycję i ogólny wygląd.

Veora

Postprzez maluutka » 23 kwi 2020, o 14:19

Nawet zwykłe zabezpieczanie końcówek olejkami. Poza tym maska, olejowanie normalne, odpowiednie szampony, nie szarpanie mokrych włosów szczotką, nie trzymacie mokrych włosów długo w ręczniku itp.
maluutka

Postprzez kokruch86 » 28 cze 2020, o 10:07

oleje olejami, ale jak masz urządzenia do włosów, które tylko je niszczą i przypalają zamiast je dodatkowo chronic, to żaden olej Ci nie pomoże. Musisz mieć urządzenia, które mają przede wszystkim regulację temp czy to suszarka czy prostownica lub lokówka, dobrze byłoby gdyby była jonziacja i gładkie płytki, które nie spalają włosów.. ja mam u siebie i suszarkę i prostownicę od babyliss z serii bronze shimmer i bardz sobię chwalę, naprawdę widzę różnicę odkąd ich używam
kokruch86

Postprzez Natlaa » 29 cze 2020, o 00:24

Teraz na lato jest to szczególnie istotne. Ja zamówiłam sobie suszarkę Gotze&Jensen z Media Expert, tą co reklamowała Maja Adamiak, model DHD 600. Przy okazji w ME(o dziwo) dokupiłam do zestawu 2 olejki kosmetyczne
Natlaa

Postprzez staneverglow » wczoraj, o 20:42

Ja muszę się pochwalić naturalnie gładkimi i gęstymi włosami, które nawet po delikatnym rozjaśnianiu zachowały swoją świetną formę :D , ale zawsze, gdy widzę, że coś jest z nimi nie tak (jakoś się przesuszyły lub zrobiły się sztywne) to nakładam maskę od You-niverse. Jest niezawodna.
staneverglow

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]