uzależniona od faceta

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

uzależniona od faceta

Postprzez Ania3203 » 7 paź 2012, o 19:57

Dziewczyny mam problem i nie umiem sobie z nim sama poradzić a cos czuję, że on mnie powoli przerasta. Mianowicie chodzi o to, że jestem strasznie uzależniona od jednego chlopaka, z którym sie spotykam. Po prostu ciagle czekam na jego telefon, znam, esa, cokolwiek, wszystko podporządkowuje naszym spotkaniom - cały swój grafik w ciagu dnia. Wydaje mi się, że nie powinnam mu mieć za złe, że nie ustalamy terminu naszych spotkań z kilkudniowym wyprzedzeniem. Z jego strony jest to spontaniczna decyzja często. Gadamy sobie na kompie, pyta się czy cos robie, i czy nie miałabym ochoty sie gdzies wspolnie wybrać. To ciągłe czekanie strasznie mnie męczy bo bardzo zależy mi na naszych spotkaniach i na naszej relacji -bo jak juz wczesniej pisalam, chlopak jest jak na ten moment idealny. Nasze spotkania są dla mnie bardzo przyjemne, chociaz zdarzało się, że przez to, że bardzo mi zalezy na milion sposobów analizowalam je i co ewentualnie moglabym zrobic lepiej, inaczej. Co mam zrobić dziewczyny!!!!! Przypuszczam, że cała sytuacja jest wynikiem braku pewności siebie. Dodam tylko, że jestem dosyć atrakcyjna, i w sumie ostatnio nie narzekalam na facetów w okolicy , ale mnie to kompletnie nie bawi. Ja czekam na tego jednego jedynego...
Dodam tylko, że nie jesteśmy jeszcze razem- spotykamy się od około miesiąca.
Ania3203
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 14:34

Re: uzależniona od faceta

Postprzez RougeBloo » 8 paź 2012, o 21:29

Może po prostu chce Cię póki co lepiej poznać i "skanuje Cię" na każdym spotkaniu, analizuje. A miesiąc to jeszcze krótki czas, ja ze swoim chłopakiem spotykałam się prawie 5 miesięcy zanim zaczęliśmy być razem. Skoro po pierwszym spotkaniu ma ochotę na kolejne i następne, to wszystko jest na dobrej drodze, może to dla niego jeszcze za wcześnie na stworzenie pary, może chce jeszcze głębiej wejść w Twoją osobowość i tylko czeka na właściwy moment. Bądź cierpliwa, dziewczyno! Nie naciskaj go i daj mu jeszcze trochę czasu. Jak będziesz go pospieszać, może się przestraszyć i uciec :D

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: uzależniona od faceta

Postprzez Ania3203 » 9 paź 2012, o 11:02

Pewnie masz rację- muszę sobie z tym jakos poradzić, ale niestety nie jest łatwo. Bo czuję po sobie, że na prawdę sie wręciłam i jeśli nam nie wyjdzie/ on się rozmyśli będą w naprawde dużej rozsypce. Zbyt szybkie angażowanie to wogóle mój problem. Ja przytulanie się, i kurde trzymanie rąk na moich nogach traktuje jednak jak cos więcej i jesli robi to, to ro tylko jeden chlopak.
Moze dziewczyny jakies rady, żeby nie zwariować i sama nie wiem, czy trwać w takim zaangazowaniu czy raczej traktować wszystko z przymrużeniem oka < chociaz dla mnie jest to trudne, nie wiem czy nawet nie niemozliwie>
pozdrawiam
Ania3203
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 14:34

Re: uzależniona od faceta

Postprzez RougeBloo » 9 paź 2012, o 18:16

Cierpliwość Cię wynagrodzi, zobaczysz :P Wiem, że ciężko jest powstrzymać się od wyznania co się czuje do tej drugiej osoby, ale poczekaj, aż to on zrobi ten jeden, poważny krok w dobrą stronę. Jeśli oboje tego chcecie, to wam się ułoży, po prostu trzeba czasu ;)

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: uzależniona od faceta

Postprzez babeczka » 29 lis 2012, o 11:51

Lepiej czekaj na dalszy rozwój wydarzeń, nie naciskaj, nie rób niczego na siłę, bo chłopak się zrazi i będzie się od Ciebie oddalał. Póki co ,to na razie musi Ci wystarczyć,ponieważ on sam pewnie jeszcze nie wie,jakie będą relacje między Wami,a może On w ogóle nie myśli takimi kategoriami,jak Ty? Jesteś nim widzę raczej zauroczona,a czy on się Tobie odwzajemnia tym samym?. Takie "uzależnienie", czasami może prowadzić do różnych nie przewidzianych sytuacji, nie koniecznie Ciebie zadowalających. Działaj rozważnie i nie okazuj Mu tak swojego zaangażowania, bo różnie to się może zakończyć,zwłaszcza nieciekawie dla Ciebie. Trzymaj się
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: uzależniona od faceta

Postprzez asia1995 » 23 cze 2020, o 12:07

asia1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 13:59

Re: uzależniona od faceta

Postprzez hipolito07 » 30 cze 2020, o 12:43

Wydaje mi się, że powinnaś zrobić sobie przerwę. Spróbuj gdzieś wyjechać jeśli to możliwe. Pamiętaj o tym, że takie działania mogą spowodować, że Twój charakter stanie się toksyczny.
Avatar użytkownika
hipolito07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2020, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron