Chciałam zmienić swój krem pod oczy

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Chciałam zmienić swój krem pod oczy

Postprzez jadduus » 3 lip 2020, o 13:43

Chciałam zmienić swój krem pod oczy, bo jakoś nie do końca jestem przekonana o jego efektywnym działaniu i szukam jakiegoś dobrego produktu, po który można sięgnąć. Jak jesteście w stanie coś zaproponować to chętnie skorzystam z podpowiedzi, mogą być jakieś fajne naturalne produkty, z których sami korzystacie.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Chciałam zmienić swój krem pod oczy

Postprzez staneverglow » 10 lip 2020, o 20:49

Cześć! Ja Ci bardzo polecam krem pod oczy w formie roll-on od Herbal Care. Można znaleźć go w bardzo przyzwoitej cenie.
staneverglow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 lip 2020, o 20:27

Re: Chciałam zmienić swój krem pod oczy

Postprzez Moskala » 14 lip 2020, o 09:40

Oferta e-naturalne.pl będzie bardzo dobrym wyborem jeśli szukasz naturalnych kosmetyków. Świetny sklep, który ma dużo różnych propozycji w sprzedaży i każdy na spokojnie może coś dla siebie wybrać. Dużo różnych produktów, dobre ceny a jednocześnie naturalny skład, co sprawia, że jakościowo będzie można liczyć na to, że produkty będą bardzo dobrym wyborem przy pielęgnacji.
Moskala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 14:39

Re: Chciałam zmienić swój krem pod oczy

Postprzez szpilka » 20 sie 2020, o 20:57

ja mam bardzo fajne serum z bielendy, a dokladnie seria red ginseng :) jestem w takim wieku, ze uzywanie kosmetykow przeciwzmarszczkowych to u mnie norma, ale efekty sa naprawde super :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Chciałam zmienić swój krem pod oczy

Postprzez dianuska » 26 lut 2021, o 16:54

A sprawdzalas moze ten krem z linii eco nature z bielendy? u mnie przyniosl naprawde fajne efekty, pozwolil zmniejszyc cienie i naprawde ladnie wygladzil skore w okolicach oczu
dianuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 sie 2018, o 14:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Wakowaha