Co na szybką poprawę włosów?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Amanda12 » 14 kwi 2020, o 15:34

Co na szybką poprawę włosów? Mam mega zniszczone i w końcu chce mieć ładniejsze? Wszelkie porady przyjmę z pokorą i wdzięcznością. Zależy mi na takich sposobach, które mogą zastosować w domu, ale żeby nie były zbyt uciążliwe. Czekam na odpowiedzi.
Amanda12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 14:45

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Basia14 » 15 kwi 2020, o 09:20

Zamiast inwestować pieniądze w kosmetyki, spróbuj zainwestować w coś, co rzeczywiście pomoże. Ja ze swojej strony serdecznie polecam ci tę kurację dzw com pl/pl/p/Kuracja-Hair-Medic-Intense-na-6-tygodni/43 , bo dosłownie uratowała moje włosy.
Basia14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 09:32

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez marysiowa » 23 kwi 2020, o 18:37

Ostatnio hitem są maseczki do włosów. Działają ekspresowo!

Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
marysiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 18:12

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Malwa100 » 4 maja 2020, o 04:54

A wypadaja Ci ? Bo jesli tak to spróbuj czegos takiego jak Olej Hasna na włosy, stymuluje produkcje nowych włosków, wstrzymuje wypadanie, odżywia włosy u wzmacnia. Nawet siwe po kilku tygodniach stosowania stosowania jakby mi ilościowo zmalały . Ale włosy znacznie grubsze i gęściejsze mam na 100%
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez corv3 » 5 maja 2020, o 15:44

Kosmetyki z vichy są bardzo dobre na problemy z włosami

Gadżety świąteczne dla klientów to nasza specjalność. Sprawdź https://giftboxy.pl/
corv3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 maja 2020, o 15:42

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez zofia.juluk1995 » 13 maja 2020, o 15:07

Authentic Beauty Concept - polecam!
zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez babyblue » 26 maja 2020, o 13:36

Wydaje mi się, że kondycja włosów nie może się poprawić z dnia na dzień, to wymaga czasu. Przykładowo moje włosy po ciąży i w trakcie KP były w fatalnym stanie i miesiące zajęło, aby przywrócić im normalny wygląd. Zrobiłam morfologię, poszłam do dietetyka, aby uzupełnić nieodorby witamin, bo mój synek wyssał ze mnie wszystko. Chciałam odbudować swoje włosy, bo wypadały na potegę, dlatego zdecydowałam się na zabieg mezoterapii igłowej, który przeprowadziłam w krakowskiej vesunie. Po serii zabiegów, kilku tygodniach moje włosy osiągnęły idealną kondycję. Fakt, staram się ograniczać prostownice, suszenie, ale połączenie zabiegu i wyrównanie niedoboru witamin sprawiły, że moje włosy znów odżyły, jest ich więcej i są w bardzo dobrym stanie.
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez crushonka » 2 cze 2020, o 16:22

masowanie, olejowanie, drożdże..
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Alix » 3 cze 2020, o 14:30

Czasem słaba kondycja włosów jest uwarunkowana genetycznie i nie zawsze osigągniemy takie efekty, jak osoby które miały nieco więcej szczęścia pod względem genów. Jeśli natomiast chcesz polepszyć stan swoich włosów ja polecam biotynę i skrzyp. U mnie to pomogło. Dodatkowo jeśli zależy Ci tylko na samym wyglądzie, ale nie do końca na wyleczeniu problemu, mogą przydać się wszelkie olejki na końcówki, które sprawią, że włosy będą wyglądały zdrowiej. Uważaj jednak na skład, bo niektóre z tych olejków zawierają substancje, które mogą sprawić, że Twoje włosy zamiast być odżywione, staną się jeszcze bardziej wysuszone i będą nieestetycznie wyglądały. Możesz spróbować też z drożdżami. U niektórych moich znajomych dały naprawdę dużo i była widoczna ogromna poprawa, u mnie natomiast efekt był mierny. :/
Alix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 12:46

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez irracjonalna_alducha » 9 cze 2020, o 09:28

staraj sie sobie związywać na noc, poza tym wcierki, maseczki, olejowanie, odpowiednie szampony, po myciu nie trzyj włosów recznikiem tylko chwile potrzymaj w turbanie i go zdejmij. tak samo włosy rozczesuj przed myciem, a później jak wyschną.
Avatar użytkownika
irracjonalna_alducha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 15:24

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez staneverglow » 12 lip 2020, o 16:55

Ja stosuję regularnie maski na włosy od You-niverse, są świetne i przystępnych cenach. Można je kupić w Kontigo i naprawdę pomagają.
staneverglow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 lip 2020, o 20:27

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez espanka » 18 sie 2020, o 15:41

Duże znaczenie ma suszarka jaką się włosy suszy, odkąd zmieniłam na taka z jonizacją to się suszy to włosy są dużo bardziej przyjemne w dotyku, gładkie i się tak nie elektryzują, mój model jest z tej linii bronze shimmer
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez diorka » 20 sie 2020, o 11:42

Obecnie mam szampon, odżywkę, wcierkę itp.I widzę wysyp babyhairów :D
Avatar użytkownika
diorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 sie 2020, o 11:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez deborah » 29 sty 2021, o 15:46

Polecam zainwestować w dobrej jakości szampon, odżywkę i maskę. Odżywkę należy nakładać po każdym umyciu, a maskę np. dwa razy w tygodniu. Pielęgnację warto dopełnić olejkiem zastosowanym na końcówki - gwarantuję, że szybko zauważysz poprawę :) Drogeria abc Kosmetyczne posiada w swojej ofercie profesjonalne produkty do włosów w niskich cenach, polecam zerknąć.
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Agniechowa » 3 gru 2021, o 12:47

olejowanie ;)
Agniechowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2021, o 11:53

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Cellka » 5 gru 2021, o 22:33

Najlepszy jak dla nie jest Olejek Hasna, znakomicie pomaga na włosy. Wzmacnia je, odżywia, pozbyłam się łupieżu, a i włosy mi odrastają
Cellka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 gru 2021, o 21:37

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez Adkaa00 » 6 gru 2021, o 15:55

olejowanie
Adkaa00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 gru 2021, o 15:27

Re: Co na szybką poprawę włosów?

Postprzez SzaraMysza » 3 sty 2022, o 18:33

Po ciąży włosy wypadały mi garściami. Ich jakość poprawiła się po kuracji kolagenowej. Ja piłam kolagen od Collibre, serię Beauty
SzaraMysza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 sty 2022, o 18:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Cwikfvfdfla, Hivaa, Luberto