cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez SashaWelur » 22 lip 2019, o 16:25

Oczywiście że się da :) ja np. cwiczyłam dobre 4 miesiące, dietę trzymam cały czas (ćwicze też), masuję nogi i nakładam kosmetyki na cellulit plus jeszcze robie peelingi z kawy
Avatar użytkownika
SashaWelur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lip 2019, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: cellulit

Postprzez kasia.bielecka » 24 lip 2019, o 23:58

Można też stosować pokrzywe aby pozbyć się wody. Albo takie spalacze jak burn xs labs
kasia.bielecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2019, o 18:18

Re: cellulit

Postprzez Corn » 26 lip 2019, o 12:13

popróbujcie może porobić sobie peelingi plus jeszcze bańki chińskie :)
Avatar użytkownika
Corn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 lip 2019, o 11:50

Re: cellulit

Postprzez masek » 4 gru 2019, o 18:27

Jakie macie sposoby na cellulit? Czy znacie jakiś zabieg, który pomoże w pozbyciu się go?
masek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 18:16

Re: cellulit

Postprzez malinowatrufla » 18 gru 2019, o 16:57

Nooo :) na cellulit super jest ten masaz podcisnieniowy endermologie :) nie wierzylam ze to pomoze a uwierzcie mi... roznica jest ogromna,a mialam naprawde dosc spory... takie zabiegi wykonuja w Katowicach w Dermed, ja wlasnie tam chodze. Super jest, polecam!! :) zadna kobieta nie lubi cellulitu :D
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: cellulit

Postprzez Adwokatka1 » 31 sty 2020, o 13:53

ja cellulit to polecam zabieg Alydia :) jestem po 4 sesjach w WellDerm we Wrocławiu i po pomarańczowej skórce już prawie w ogóle nie ma ani śladu. Skóra jest o wiele gładsza, wygląda lepiej a i przy okazji spadło mi kilka cm z uda ;)
Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04

Re: cellulit

Postprzez Allie » 13 lip 2020, o 09:52

Na youtube jest mnóstwo filmików pokazowych o masażu bańką chińska, można podpatrzeć ;)
Mnie masażystka masuje naprzemiennie, bańką i dłońmi, gdzie zaznaczam, że jak jedzie mi palcami po udzie to chyba to jest nawet gorszy ból niż przy samej bańce.
Wiem, że na początku masowała lekko, tzn mniej zasysala a teraz taki hardcore, że troche ciało boli. No ale rezultaty sa i to pozytywne.

Co do kosmetyków to mam ochotę na sinial
https://mojekatowice.pl/is,krem-na-cell ... 84473.html

Czy ktos stosował ten krem i napisze czy pomaga?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: cellulit

Postprzez annika77 » 16 lis 2020, o 03:26

Trzeba podejść do tego kompleksowo - zdrowia dieta, ruch, masaże i dobre kosmetyki. Co do kosmetyków to mi się bardzo spodobał balsam modelujący z kofeiną Seboradin Women Sport. Balsam ujędrnia i uelastycznia skórę, przy regularnym stosowaniu zmniejsza celluilit i obwody, fajnie nawilża i odżywia, także ja jestem z niego baaardzo zadowolona. Zresztą kosmetyki Seboradin po całości bardzo lubię, bo są po prosu skuteczne, robią to co producent obiecuje.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: cellulit

Postprzez daniel36Wilk12 » 25 cze 2021, o 14:58

Witam ja walczę Celluitem od urodzenia dziecka i powiem tak znalazłam idealne cellublue bańki które doskonale ujędrniają moją skórę. Pierwsze efekty widać już po 2 tygodniach.
daniel36Wilk12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 cze 2020, o 12:24

Re: cellulit

Postprzez Princess85 » 28 cze 2021, o 18:08

Ja stosuję prze różne olejki i oliwki do ciała. Dorzucam jeszcze specjalną rękawicę do masażu i haruję nóżki, Powoli widać efekty, skóra zdecydowanie jest bardzij napięta no i uda lepiej wyglądają.
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20

Re: cellulit

Postprzez meliskaLisa » 2 lip 2021, o 01:04

Masaż bańką chińską jest spoko
meliskaLisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 01:00

Re: cellulit

Postprzez Mari_123 » 5 lip 2021, o 01:11

Ja jestem niestety za leniwa na masaże itp. i wolę na szybkiego nasmarować się jakimś dobrym preparatem. Ostatnio wypróbowałam z notino taki krem Elancyl My Coach! i jestem zadowolona.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: cellulit

Postprzez rema » 23 lip 2021, o 13:52

Cześć dziewczyny,
Który zabieg polecałybyście na likwidację cellulitu? Jestem szczupła (bmi 19), ale mam problemy z krążeniem- początki żylaków plus popękane naczynka, jem bardzo zdrowo, ćwiczę, piję dużo wody, ale mimo wszystko mam cellulit. Domyślam się, ze powstaje w wyniku złego krążenia limfatycznego, może też wiek robi swoje- 32 lata na karku. Mam kształtne długie nogi i gdyby nie on to paradowałabym bez krępacji w krótkich spódniczkach. Próbowałam zlikwidować go masażem rollen (3 razy w tygodniu po 60min), różnymi kremami, ale niestety nie przyniosło to znaczących efektów.
Biorę pod uwagę jeden z zabiegów na cellulit tutaj:
https://slowage.pl/wskazania/cellulit
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: cellulit

Postprzez karolkwarc » 10 wrz 2021, o 13:47

Uważam, że na cellulit sprawdzony jest zabieg endermologi. Wiem to ze swojego doświadczenia. Jest to taki masaż, który świetnie wygładza skórę. Ja wykonywałam zabiegi w salonie Laser Delux. Serdecznie polecam to miejsce https://laserdelux.pl/szczecin-endermol ... ylwetki-k/
karolkwarc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 wrz 2021, o 13:40

Re: cellulit

Postprzez Jinka » 30 wrz 2021, o 23:59

O tak, endermologia jest to idealny zabieg na cellulit, ja tez jestem po 4 zabiegu i już widzę ogromną poprawę.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: cellulit

Postprzez werka » 8 paź 2021, o 18:21

U mnie walka z cellulitem była jak walka z wiatrakami. Nic nie pomagało, ani dieta, ani picie dużej ilości wody, ani kremy, balsamy i to z najwyższej półki, dlatego postanowiłam zasięgnąć języka w klinice medycyny estetycznej https://bienkowscyclinic.pl/ i tam dowiedziałam się, że mają fajny zabieg scizer, który usuwa to cholerstwo. I udało się! Żałuję tylko jednego, że tak późno się o tym dowiedziałam i wydawałam tak dużo kasy na te wszystkie nie pomagające kosmetyki!
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12

Re: cellulit

Postprzez Jinka » 26 paź 2021, o 16:26

Spróbujcie sobie na cellulit masażu podciśnieniowego, jest mega skuteczny, ja na prawdę jestem pod ogromnym wrażeniem, jak jesteście z Warszawy to zobaczcie sobie ofertę salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ Ja jestem bardzo zadowolona.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: cellulit

Postprzez KZielon » 5 lis 2021, o 23:36

Pij dużo wody źródlanej, może Ci się woda odkłada w organizmie? Spróbuj również treningów siłowych, wzmacniających.
KZielon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sie 2021, o 01:36

Re: cellulit

Postprzez Malwa100 » 11 sty 2022, o 01:47

Nie wiem czy kiedyś już nie pisałam ale o tym warto pisać bo wiem jak trudno jest sie tego łobuza celulita pozbyć. mnie koleżanka sprzedąła patent na super ujędrnianie z olejkiem busajna, taki znakomity arabski olejek do ciała który nadaje sie dosłownie na kazdy fragment włacznie z twarza 9 wiem , tu nie ma cellulitu) ale wyśmienicie ujędrnia , stąd i cellulit likwiduje bo wygładza i odzywia skórę. Mój hiciorek taki :ok:
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: cellulit

Postprzez Jinka » 30 wrz 2022, o 14:03

Endermologia jest najlepsza, próbowałam różności beż żadnego efektu a tu po kilku zabiegach prawie nie mam cellulitu. Skóra, napięta, jędrna . No ja jestem pod ogromnym wrażeniem.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: cellulit

Postprzez granika » 14 paź 2022, o 08:55

Żadna z nas nie lubi cellulitu a chyba każda z nas go niestety ma lub będzie miała. Ale spokojnie, bo i na to są sposoby a dokładniej to mam na myśli zabiegi endermologii https://novoderm.pl/endermologia-lpg-alliance/. Moja znajoma po ciąży się z nimi zmagała i trzeba przyznać, że efekty nawet ją samą przerosły.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: cellulit

Postprzez Jinka » 27 paź 2022, o 23:41

No ja u siebie po endermologii widzę ogromną poprawę, regularnie chodzę do salonu Mariposa a teraz mają super promocje na te zabiegi. Także warto spróbować.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: cellulit

Postprzez majkusia » 5 gru 2022, o 18:54

olejek cynamonowy albo fenkułowy czyli koper włoski ze strony pachnaca kraina i bedziesz miec swietne cialo bez cellulitu
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: cellulit

Postprzez lesley » 18 sty 2023, o 22:52

A nie lepiej w tym przypadku sprawdzi się kosmetyczka warszawa i porządny zabieg? Domowymi sposobami tak naprawdę nie wyeliminuje się tego cellulitu za bardzo, co najwyżej skóra będzie po prostu bardziej nawilżona. Co innego profesjonalny zabieg, on przynosi widoczne rezultaty
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: cellulit

Postprzez Oliwia_Kapral » 2 paź 2023, o 17:20

Ja pozbyłam się cellulitu w 3 tygodnie, z tym produktem https://powiekszposladki.online/. Jest on bezpieczny i ma niesamowity skład, efekty widać gołym okiem! Przez co czuje się bardziej kobieca a do tego moje pośladki stały się bardziej krągłe :D
Oliwia_Kapral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 paź 2023, o 16:59
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]