Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez Pietrek117 » 26 mar 2020, o 19:44

Witam,
za niedługo planuję się oświadczyć swojej kobiecie i w związku z tym poszukuję pierścionka. Po wielu tygodniach przeglądania znalazłem chyba ten który podoba się i mi, i powinien się też podobać mojej kobiecie. Natomiast...

Z opinii wielu ludzi słyszałem, że warto szukać pierścionka również w miej popularnych firmach jubilerskich (bo może być taniej i też można znaleźć coś wyjątkowego).

Oto ten który „wybrałem”: https://yes.pl/metropolitan-pierscionek ... tami-27858 .

I teraz pytanie: Czy ktoś z forum widział może gdzieś jakieś podobne propozycje? A może nawet praktycznie takie same ale w lepszej ofercie?
Ewentualnie w jakiś sklepach polecacie mi poszukać podobnej/takiej samej alternatywy (nie ukrywam, że cena gra tutaj dużą rolę).

Z góry dziękuje wszystkim za chęć pomocy i zaangażowanie :-)
Pietrek117
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 19:42

Re: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez nlevel » 27 mar 2020, o 13:35

Podpinam się do wątku z czystej ciekawości. Pierścionek jest przepiękny

Zdjęcia biznesowe, retusz zdjęć czy zdjęcia okolicznościowe są nam niestraszne. Fotograf Tarchomin https://fotodansil.eu/
nlevel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 mar 2020, o 13:31

Re: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez alex1234 » 13 lip 2020, o 12:42

To zobaczcie sobie na pierścionki w Queendiamond. Nie wierze, ze któraś by odmówiła. Są z prawdziwym diamentem, cudne.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez Nataczka » 28 lip 2020, o 14:37

Ja wybrałam pierscionek w stylu vintage od kateandkate.pl
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez Nataczka » 28 lip 2020, o 14:38

Piekny!


Pietrek117 napisał(a):Witam,
za niedługo planuję się oświadczyć swojej kobiecie i w związku z tym poszukuję pierścionka. Po wielu tygodniach przeglądania znalazłem chyba ten który podoba się i mi, i powinien się też podobać mojej kobiecie. Natomiast...

Z opinii wielu ludzi słyszałem, że warto szukać pierścionka również w miej popularnych firmach jubilerskich (bo może być taniej i też można znaleźć coś wyjątkowego).

Oto ten który „wybrałem”: https://yes.pl/metropolitan-pierscionek ... tami-27858 .

I teraz pytanie: Czy ktoś z forum widział może gdzieś jakieś podobne propozycje? A może nawet praktycznie takie same ale w lepszej ofercie?
Ewentualnie w jakiś sklepach polecacie mi poszukać podobnej/takiej samej alternatywy (nie ukrywam, że cena gra tutaj dużą rolę).

Z góry dziękuje wszystkim za chęć pomocy i zaangażowanie :-)
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez wenek » 11 mar 2022, o 11:59

Według mnie pierścionki zaręczynowe ze sklepu https://savicki.pl/pierscionki-zareczynowe są bardzo ładne i rzadko spotykane. Jeśli nie zaglądałeś jeszcze do nich, to polecam, ja dla swojej narzeczonej właśnie u nich kupiłem pierścionek i do tej pory jest nim zachwycona.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Postprzez EdwardKelly1954 » 11 mar 2022, o 13:04

Sieciówki ogólnie mają ładne i dobrze wykonane takie pierścionki, w końcu bardzo dużo ich sprzedają. Jednak zaproponowałabym zajrzenie do takich mniejszych jubilerów czy poszukaniu bardziej warsztatów artystycznych. Potrafią wykonać piękne i oryginalne pierścionki, więc masz też świadomość, że są rzadkie :)
EdwardKelly1954
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2022, o 13:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]