Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez AnetKa5 » 4 lut 2020, o 09:43

Uważam, że jeśli ktoś ma potrzebę zmiany czegoś, co mu/jej przeszkadza, to dlaczego miałby/łaby tego nie zrobić, jeśli jego/ją na to stać. Istotne jest to, żeby te zmiany pasowały, a nie zrobiły z osoby jej karykaturę. ;)
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez bardzka » 28 lut 2020, o 10:45

uważam, że wszystko jest dla ludzi ;) sama chętnie odwiedzam klinikę Demeter w Warszawy, aby zadbać o siebie. Ostatnio byłam na HYDRABOOSTER i jak najbardziej mogę polecić ten zabieg :)
bardzka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lut 2020, o 10:44

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez actress » 11 mar 2020, o 12:36

Kiedyś byłam na nie tego typu zabiegom Jendak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia I im człowiek robi się coraz starszy tym bardziej zastanawia się czy tego i owego w sobie nie zmienić. Nie wiem czy bym się zdecyeowała na jakieś poważne operacje, ale nie oceniam innych.


Zresztą takie zabiegi stają się coraz bardziej popularne. Zobaczcie sobie ile jest klinik, które sie w nich specjalizują.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Amanda12 » 7 kwi 2020, o 09:57

Zlikwidowałam rozstępy, które mi się pojawiły po powrocie do intensywnego treningu fizycznego, dzięki mezoterapii igłowej. Wykonywała dr Lenartowicz w Katowicach. Super naprawdę. Trzeba się przyjrzeć bardzo, a to bardzo mocno, aby zobaczyć, jakby cień blizny, rozstępu. Komfort psychiczny odzyskałam, nie wstydzę się tak własnego ciała, chociaż jeszcze sporo pracy przede mną. Całe szczęście, że w ogóle takie zabiegi istnieją :) Pozdrawiam.
Amanda12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 14:45

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez juka » 14 kwi 2020, o 12:01

Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi poprawiające wygląd, ale także komfort życia. Wiedziałyście,że botoksem można leczyć np migrenę? Zabieg jest naprawdę skuteczny, przynajmniej po sobie widzę ogromną poprawę. Tylko pamiętajcie,że zabieg musi być przeprowadzony w sprawdzonej klinice i przez doświadczonego lekarza jak dr Parda z Piaseczna kontakt cieszę się, że tutaj trafiłam.

juka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 11:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Mikkas » 14 kwi 2020, o 15:33

ja akurat zdecydowałam się na zabieg na zmarszczki Restylane Skinbooster - szczerze mówiąc bardzo mi on odpowiada, buzia jest wygładzona i ładnie rozświetlona. To jest jedyny zabieg jaki robiłam sobie ale na prawdę trafiłam z efektem
Mikkas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 15:28

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:47

Ja chodzę i to można powiedzieć że regularnie :) umawiam się na wizyty do doktora Wolfingera z Prime Medic w Krakowie i mogę wszystkim polecić :)
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez karolinamilion » 30 cze 2020, o 23:41

Dużo jest porządnych klinik medycyny estetycznej i moim zdaniem jeżeli macie możliwości finansowe to warto korzystać i upiększać swoje ciało. Sama chodzę do DERMA-MED w Krakowie więc jeżeli ktoś jest z okolic bardzo polecam. Miła atmosfera, zabiegi przeprowadzane w pełni profesjonalne przez doświadczone osoby.
karolinamilion
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 cze 2020, o 23:04

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez olamusz » 16 lip 2020, o 12:59

Ja również korzystam z usług medycyny estetycznej, w Wadowicach znajduje się Centrum Medyczne HAN-MEDICA - które jak dla mnie jest najlepsze. Na ich stronie znajdują się wszystkie informacje: https://han-medica.pl. Zdecydowanie polecam zajrzeć :)
olamusz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lip 2020, o 12:50

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez agawa121 » 17 lip 2020, o 09:49

moje przyjaciółki krzywo na mnie patrzą, gdy mówię, że chodzę do kliniki medycyny estetycznej, ale ja nie mam z tym problemu. byłam kilka razy na mezoterapii kwasem hialuronowym u nich https://magicznaklinika.pl/gleboka-mezo ... erm-volite i bardzo sobie to chwalę ;)
agawa121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2020, o 09:36

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez artek » 22 lip 2020, o 14:16

Medycyna estetyczna jest rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć swoich problemów. Sama korzystałam z zabiegu usunięcia blizn na twarzy, których nabawiłam się w dzieciństwie. Koszt zabiegu był wysoki, ale udało mi się go opłacić dzięki ekspresowej pożyczce z https://taktofinanse.pl/blyskawiczna-pozyczka-ratalna-online-przez-internet. Efekty zabiegu są imponujące bo po bliznach nie ma już śladu. Czuję się dużo pewniejsza siebie, co bardzo przydaje się na co dzień.
artek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lip 2020, o 14:12

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez izkass » 28 lip 2020, o 16:32

Ja korzystam z usług medycyny estetycznej w Krakowie. Ostatnio wykonywałam botoks oraz oczyszczanie wodorowe. Zdecydowanie mogę polecić DERMA MED w Krakowie. :)
izkass
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 16:25

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Devil93 » 5 sie 2020, o 10:43

Przejrzałam cały wątek i widzę, że ta Magiczna Klinika wciąż powraca, czyli dziewczyny jej ufają ;) . a skoro to ci sami lekarze, to nie ma się chyba czego bać? Mnie męczy bruksizm i widziałam, że u nich mogę juvederm volux sobie wstrzyknąć. po kilku miesiacach podzielę się efektem.
Devil93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 wrz 2018, o 20:29

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez oskarka20 » 13 sie 2020, o 16:44

hej devil, specjalnie się zarejestrowałam, żeby Ci odpisać. Byłam w MK jakiś czas temu, naprawdę dużo mi pomogli. miałam podobny problem i całe zabiegi sprawiły, że szczęka i szyja odzyskały swój dawny wygląd. drugi raz też bym się wybrała.
oskarka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:38

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Devil93 » 26 sie 2020, o 20:54

No to idę, raz kozie śmierć, jak to mówią. Dzięki oskarka za Twoje wsparcie. Wiem, że u mnie właśnie trzeba połączyć leczenie dentystyczne z estetycznym i mam nadzieję, że to da mi zamierzony skutek.
Devil93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 wrz 2018, o 20:29

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez oskarka20 » 27 sie 2020, o 22:33

Nie przejmuj się, będzie dobrze. Myślę, że ten zabieg da dużo Tobie i Twojej samoocenie. Trzymam kciuki.
oskarka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:38

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez basia87 » 1 wrz 2020, o 19:17

W Warszawie polecam klinikę Sfera, ja tam chodzę na zabiegi różnego typu, m.in. botox. Dr Migała, który tam przyjmuje, to jest świetny specjalista, a w zasadzie ekspert medycyny estetycznej. Wg mnie jak chodzi o takie zabiegi, to trzeba wybrać sprawdzoną osobę.
basia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 19:04

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez yoki000 » 30 wrz 2020, o 22:45

W moim przypadku Magiczna Klinika jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Zabieg powiódł się pomyślnie, a ja nawet nie spodziewałam się takich świetnych efektów. Jak najbardziej mogę Wam polecić, bo z pewnością będziecie z efektów zadowoleni.
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez freja29 » 15 paź 2020, o 19:34

Długo wahałam się przed zapisaniem się do kliniki medycyny estetycznej, ale w końcu się zdecydowałam, gdy przeczytałam same pozytywne opinie o Magicznej Klinice. Ja byłam na zabiegu modelowania ust i polecam wszystkim paniom. Moje usta są teraz pełne i ładne. Zabieg miał promocyjną cenę, co nie znaczy, że to wpłynęło na jakość, bo ta jest bardzo dobra.
freja29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 19:33

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez nina97 » 21 paź 2020, o 20:05

Juka, botoks jest popularny w zabiegach estetycznych. Wiadomo, że niektóre zabiegi trzeba wykonywać kilka razy, żeby efekty były widoczne. Tak jest w przypadku zmarszczek. Na szczęście zabiegi nie muszą być drogie, bo niskie ceny są w Magicznej Klinice, która ma oddziały w całej Polsce. Wiele kobiet ją chwali, bo mają doświadczone specjalistki.
nina97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 20:03

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez bibi90 » 23 paź 2020, o 19:29

Nigdy nie byłam przekonana co do zabiegów estetycznych, dopóki nie usłyszałam o Magicznej Klinice. W moim życiu nadszedł już taki czas, że postanowiłam pozbyć się zmarszczek. Wyszło świetnie, nie spodziewałam się, że tak szybko będzie widoczna zmiana. Oczywiście na lepsze.
bibi90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 paź 2020, o 19:29

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez aneta44 » 26 paź 2020, o 20:52

W Magicznej Klinice pracują świetne panie doktor. Muszę się zgodzić ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o nich. Ja szczególnie polecam zabieg na skórę dłoni. Ręce natychmiast wyglądają młodziej, skóra jest jędrna, nawilżona i gładka. Polecam zapisać się do nich na konsultacje jak najszybciej.
aneta44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 20:35

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alex1234 » 2 lis 2020, o 09:37

Koleżanki, a ja mam pytanie o pielęgnację dłoni. Widziałam, że Magiczna Klinika jest też w moim mieście. I chciałabym zrobić coś w temacie regeneracji skóry na dłoniach. Wiecie może czy mają takie zabiegi w ofercie? I ile to mniej więcej kosztuje? Z góry dzięki za info.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez aneta44 » 2 lis 2020, o 19:14

Magiczna Klinika ma w swojej ofercie mezoterapię dłoni.Cena jest konkurencyjna, wszelkie szczegoły są dostępne na stronie kliniki. Po zabiegu skóra jest bardzo nawilżona i wygląda bardzo korzystnie. Zabieg trwa chwilę - jakieś pół godziny i jest praktycznie bezbolesny. Osobiście jestem bardzo zadowolona bo efekt utrzymuje się naprawdę długo.
aneta44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 20:35

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez nina97 » 2 lis 2020, o 20:21

Alex1234, nie zastanawiaj się nad zabiegiem, tylko od razu zapisuj się na wizytę, bo warto. Osobiście polecam zabieg na dłonie, bo efekt jest powalający. Skóra jest odmłodzona o kilka lat, a sam zabieg nic nie boli, więc nie ma obaw, że nie wytrzymasz na fotelu. Dostaniesz znieczulenie miejscowe.
nina97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 20:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]