Regulacja brwi

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Regulacja brwi

Postprzez pollyanna » 16 kwi 2017, o 11:45

betina napisał(a):No ja niestety mam ten problem, że bardzo często mi się brwi zrastają i są krzaczaste. Niestety to jest jak walka z wiatrakami..

Mam to samo, dlatego kupuję małe plasterki wosku do depilacji i to złącze między brwiami właśnie reguluję w ten sposób. Wystarcza mi to na dłużej niż kilka dni. Ale faktycznie, zastanowię się chyba nad laserem.

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Regulacja brwi

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 16:27

A ja z kolei chciałabym mieć gęstsze i ciemniejsze brwi. Też je reguluję, ale bez henny ani rusz, prawie wcale ich nie widać.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Regulacja brwi

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 19:09

No ja się chyba wybiorę do kosmetyczki na regulację i chcę spróbować henny

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Regulacja brwi

Postprzez Anette » 28 lip 2020, o 18:36

Witam,
Tydzień temu miało miejsce przykre zdarzenie. Byłam w zakładzie fryzjerskim w ramach projektu unijnego. Miałam mieć wykonany makijaż i coś zrobione z włosami. Kosmetyczka uparła się, że nie wykona mi makijażu dopóki nie "wyreguluje" mi brwi. I nalegała, że skoro zgodziłam się na projekt to teraz muszę się teraz na to zgodzić, bo inaczej to by było tak jakby mnie w tym projekcie nie było. Całe życie inne kobiety pytały się mnie gdzie reguluję brwi, proszono mnie również o namiary do kosmetyczki. Prawda jest taka, że należę do niewielkiej liczby kobiet, ponieważ ze swoimi brwiami nie muszę robić nic. Studiowałam nawet kosmetologię i dobrze wiem i widzę, że mój naturalny łuk brwiowy ma bardzo ładny kształt o czym ja dobrze wiem ale mówiły mi również nauczycielki. Z 20 minut siedziałam na fotelu i płakałam, mówiłam że bardzo tego nie chcę. Niestety, pomimo tego ta pani skróciła mi brwi ze strony i zewnętrznej i wewnętrznej (było wcześniej tak jak należy bo ja widzę i mam ołówek do mierzenia). Mam również przerzedzone i powyrywane brwi i od góry i od dołu. Na koniec ona obmalowała mi je kredką i co śmieszne nawet w miejscach gdzie miałam brwi a ona mnie ich pozbawiła, mi je dorysowała i obmalowała kredką... Czuję się brzydka i od tygodnia nie wychodzę z domu. Ciągle płaczę bo mam spore obawy, że brwi mi nie odrosną lub odrosną tylko niektóre i również nie będzie to wyglądać, a już na pewno nie tak jak wyglądało. Czułam się atrakcyjna bo wiedziałam, że moje brwi są moim atutem a teraz jestem ich pozbawiona. Czuję się teraz pozbawiona urody. Moja ciocia miała wyrywane brwi tylko raz w życiu, tudzież kilkanaście lat temu i nigdy jej nie odrosły. Naturalne po tym fakcie ma okropne i musi się głowić co zrobić by jakoś wyglądać. Również tak jak ja miała wyrywane pęsetą. Ja miałam najwięcej wyrwanych pęsetą, a niektóre taką jakby golarką. Stosuję na nie na noc olejek rycynowy a na dzień odżywkę z firmy 4 long lashes.
Chciałam dowiedzieć się, jakie doświadczenia miałyście Wy kobiety ze swoimi brwiami i czy napewno jest tak, że wszystkie odrastają. Ja mam przykład w rodzinie, jak na widelcu i wiem, że nie u każdej kobiety muszą odrosnąć. W takim razie będę pozbawiona swojego atutu do końca życia. Jestem psychicznie załamana, bo nie wyobrażam sobie tego!
Anette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 18:04

Re: Regulacja brwi

Postprzez cinamonka » 30 lip 2020, o 13:56

jak ja bym poszła do kogos kto by mi zrobił brwi w taki sposób by były one na prosto z lekka zrobione. taki np. jak maja koreanki czy natalie portman
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Regulacja brwi

Postprzez xena » 8 lut 2021, o 09:02

Do mocno wyrysowanych i trwałych pomada, przy czym osobiście nie używałam już chyba z 2 lata jak nie dłużej.
Cienie mają tę zaletę, że zrobisz nimi i delikatne i mocno wyrysowane brwi.
Samej kredki nie lubię, natomiast jak robiłam mocniejsze brwi, to używałam kredki do dolnego konturu i wypełnienia ubytków w brwiach/miejsc bez włosków i na to dopiero cień (ewentualnie do ubytków cień z duraline)
https://trena.pl/blog/jak-wyregulowac-b ... -poradnik/

Na stronie jest praktyczny poradnik na temat tego, jak regulować brwi.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Regulacja brwi

Postprzez monicabe » 4 maja 2021, o 07:24

Samodzielna regulacja brwi ne jest taka trudna. Aczkolwiek na pierwszy raz polecam wybrać się do dobrego kosmetologa i niech w gabinecie ustalą kształt brwi. Który potem będziemy samodzielnie powielać za pomocą pęsety.

Najlepiej jest kupić sobie porządną pęsetę, dobre pęsety ma firma Zwillig, dostaniecie tutaj
https://luxuryproducts.pl/pesety-do-depilacji.html

Taka pęseta to zakup na wiele lat oraz powinna poradzić sobie z dosłownie każdym włoskiem.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Regulacja brwi

Postprzez kala33 » 4 maja 2021, o 20:06

Sama sobie robię brwi, reguluję pensetą a potem poprawiam kształt pomadą.Stosuję pomadę zamówioną na notino Ardeco waterproof. Bardzo wydajna ,jest już ze mną prawie 2 lata.
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: Regulacja brwi

Postprzez Madzixx89 » 29 lip 2021, o 14:58

najlepiej właśnie iść do kosmetyczki, żeby nadała ładny kształt i wtedy samej regulować, ale nie czekać aż zarosną, bo wtedy kształt zniknie ;)
Madzixx89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 lip 2021, o 10:56

Re: Regulacja brwi

Postprzez loka09 » 20 lis 2021, o 22:19

Ja w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi u Magdaleny Bąk w Warszawie. I w sumie regulacje mam z głowy. Tyle tylko że wyrywam nadprogramowe włoski ;)
loka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lis 2021, o 22:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]