powiększanie ust wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez basiaknur » 30 sty 2020, o 15:29

Witam czy ktoś mi poleci jakąś fajna klinikę? (oprocz tych powyższych) ]:-)
basiaknur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sty 2020, o 15:28

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez szpilka » 31 sty 2020, o 20:49

ja mialam powiekszane usta w Czestochowie w Alfa Medica i super, bardzo jestem zadowolona :) efekt naprawde wooow, usta nie sa napompowane, ladnie sie prezentuja :) mega!
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez AnetKa5 » 4 lut 2020, o 09:38

Ja się nie dziwię kobietą, które nie mają prawie ust (mają takie cieniutkie), że chcą sobie powiększyć, to tak samo jak z biustem. Ale w tym wszystkim chodzi o to by robić to rozsądnie. Moja koleżanka miała małe usta, powiększyła sobie delikatnie, wypełniono jej ładnie i to się w ogóle w oczy nie rzuca. Super ma te usta zrobione. Także wszystko dla ludzi ;)
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez basiaknur » 4 lut 2020, o 10:40

słyszałam ze klinika Dr.Szczytjest fajna miał ktoś tam robione może ? :)
basiaknur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sty 2020, o 15:28

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez meris » 17 lut 2020, o 20:08

Ja byłam zadowolona z działania magicznej kliniki, według mnie mają fajne podejście nie wciskają nic na siłę, wszelka konsultacja pomoc i odpowiedzi na pytania to standard w tej klinice :)
meris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2020, o 20:03

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez meris » 23 lut 2020, o 22:52

AnetKa5 napisał(a):Ja się nie dziwię kobietą, które nie mają prawie ust (mają takie cieniutkie), że chcą sobie powiększyć, to tak samo jak z biustem. Ale w tym wszystkim chodzi o to by robić to rozsądnie. Moja koleżanka miała małe usta, powiększyła sobie delikatnie, wypełniono jej ładnie i to się w ogóle w oczy nie rzuca. Super ma te usta zrobione. Także wszystko dla ludzi ;)



Masz jakieś zdjęcia przed i po? Bo zastanawiam się też nad powiększeniem ust, a chcę uzyskać jakiś fajny efekt :)
meris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2020, o 20:03

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Mariuska » 25 lut 2020, o 16:31

a Restylane Kysse? ja myślę ze to wypełniacz całkiem fajny i dający naturalny i trwały efekt. Dla mnie takie cos to super sprawa bo nie wyglada się sztucznie!
Mariuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 16:16

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Agnieszka89 » 12 mar 2020, o 10:20

Warto powiększyć usta, ale oczywiście w granicy rozsądku. Sama osobiście miałam bardzo wąski, płaskie malutkie usta. Zdecydowałam się na powiększenie u doktor Katarzyny Osipowicz z kliniki OT CO w Warszawie. Na konsultacji Pani doktor zaproponowała 1ml kwasu, usta wyszła niesamowicie. Sa naturalne, delikatnie podkreślone, cała twarz nabrała wyrazu. Polecam zabieg i klinikę :) ww.klinikaotco.pl
Agnieszka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 12:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Adwokatka1 » 28 kwi 2020, o 20:34

ja uważam, że takie kosmetyczne poprawki są jak najbardziej ok :) sama zresztą sobie robię usta w Demeter na Białostockiej w Warszawie i jeśli komuś zależy na naturalnym efekcie to skierujcie do nich swoje kroki. Ja robie sobie usta u doktor Maj - świetna babeczka i ma doskonałe wyczucie proporcji.
Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Iskierka » 30 kwi 2020, o 11:55

Nie odczuwam potrzeby aby sobie powiekszac, ale jak ktos tak ma to jego sprawa i jego zycie.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:33

Ja polecam Prime Medic w Krakowie :) Pełen profesjonalizm i zachwycający efekt
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:50

Wszystko jest dla ludzi, jeśli ktoś chce to nie ma na co czekać. Ja modelowałam usta w Prime Medic w Krakowie i efekt był spektakularny!
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Zulsa » 26 maja 2020, o 16:26

ja jestem zadowolona, robiłam Restylane kysse. fajnie, naturalny efekt powiększania. nie są usta napompowane. a do tego już dość długo się efekt utrzymuje. dla mnie to idealne rozwiązanie
Zulsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 maja 2020, o 16:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Zosia18 » 1 cze 2020, o 10:40

Powiększałam usta w gabinecie Doktora Nowaka w Gdyni i efekt wyszedł świetny. Usta są naturalne i pięknie prezentują się w każdej szmince hahaha Na pewno skorzystam z oferty tego gabinetu ponownie.
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karolinamilion » 30 cze 2020, o 23:07

Ja byłam na botoxie i na powiększaniu ust w klinice DERMA-MED w Krakowie. Jeżeli szukacie drogie panie sprawdzonego miejsca na zabiegi twarzy i jesteście z Krakowa albo okolic to warto odwiedzić DERMA-Med- pełen profesjonalizm i bardzo dobre ceny za zabiegi.
karolinamilion
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 cze 2020, o 23:04

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez izkass » 28 lip 2020, o 16:28

Ja powiększałam usta w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Żadnych skutków ubocznych. Polecam DERMA MED za pełen profesjonalizm :)
derma-med.pl/
izkass
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 16:25

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Agnieszka89 » 29 lip 2020, o 13:45

Powiększałam usta metoda na płasko w OT CO CLINIC w Warszawie. Przy okazji zredukowałam małą asymetrię ust. Jestem bardzo zadowolona, efek naturalny, nieprzesadzony.
Agnieszka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 12:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez intime » 11 sie 2020, o 13:31

Dziewczyny interesuje mnie tutaj Gdańsk!!! Pomóżcie u kogo dokonac powiekszenia ust,a kogo omijac z daleka. 2 lata temu dokonalam takiego zabiegu i musialam sie sporo nameczyc az fatalny efekt zniknal. Nie chce powtorzyc bledu. Pomozcie rada i doswiadczeniem
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez katrinka » 12 sie 2020, o 12:52

Ja za dwa tygodnie ide do Clinica Dermatologica - klinika znajdue się w Gdańsku na Skłodowskiej - mam nadzieje ze bede miec piekne usteczka - niestety dr podaje za pierwszym razem zawsze tylko 1ml a ja chcialam dwa, no ale z tego co mi mowila pani w recepcji (zreszta bardzo uprzejma) to mozna drugi dostrzyknac juz po jakimś czasie.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez intime » 12 sie 2020, o 13:22

Dziekuje za odpowiedz. Mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona.Ile płacisz za powiekszenie?
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez katrinka » 13 sie 2020, o 13:42

1100 zł za 1 ml, ale akurat cena nie była dla mnie wyznacznikiem tego, czy się na miejsce decydowac czy nie. Widziałam powiększone usta u mojej koleżanki, która tam właśnie powiększała i bardzo mi sie podobały :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kaszmirka » 13 sie 2020, o 19:48

Ja miałam modelowane usta kwasem hialuronowym w Salonie Madame Art w Poznaniu. efekt super, usta pełniejsze , bardziej nawilżone, daje to bardzo naturalny efekt. Mają taki pełniejszy kształt, zazdroszczą mi znajome bo wyglądam młodziej i taki usmiech sliczny
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Agnieszka89 » 14 sie 2020, o 12:54

Powiększałam usta w OT CO Clinic u doktor Osipowicz. Metoda na płasko, efekt bardzo naturalny. Nie chciałam kaczego dzióbka, tylko delikatnie zniwelować asymetrię, i ujędrnić usta. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, bo nie był tak bolesny jak wcześniej wykonywany w innej klinice.
Agnieszka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 12:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez intime » 15 sie 2020, o 11:03

Ciekawa jestem czy bedziesz zadowolona z efektu. Bo ja mialam robione usta ok 2 lata temu i zrobione bylo fatalnie, gorna warga jak u kaczora.NIkt nie powiedzial,ze jest ok, bo bylo okropnie
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez katrinka » 15 sie 2020, o 11:49

Myślę, że będe. Tak jak pisałam moja kolezanka tam powiekszala usta tak więc widziałam jak ładnie oraz naturalnie jest to zrobione. Poza tym clinica cosmetologica ma zdjęcia na swojej stronie. Masz tam wiele fotografii przed powiększeniem i po zabiegu powiększenia i mozesz sama zobaczyc sobie, jak wyglada rezultat. Moim zdaniem bardzo naturalnie, w sensie usta są duże ale jednoczesnie wygladają tak jakby były to usta naturalne. Poza tym zabieg nie bedzie wykonywany przez kosmetyczkę po jakims krótkim kursie ale przez lekarza z doświadczeniem.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek