wieczór panieński i kawalerski

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Iwonn » 13 paź 2015, o 19:22

Nie rozumiem kobiet, które nie pozwalają na kawalerski swojego przyszłego męża. KAżda z nas doskonale zna swojego faceta i wie, ze jeśli ją kocha to na pewno nie zrobi żadnego świństwa. Jeśli jednak nie ma do niego pełnego zaufania to w takim razie po co ten ślub
Iwonn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 19:13

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez firmaana » 14 paź 2015, o 11:43

No wieczór panieński i kawalerski razem we dwoje, czemu nie ;) kolacja i do tego seksowna bielizna no i wieczór niezapomniany.

Ostatnio edytowano 15 paź 2015, o 14:19 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM
firmaana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 12:48

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez SloWott » 16 paź 2015, o 23:21

My z mężem wzięliśmy przykład z przyjaciół - wspólna impreza w celu zapoznania osobnych znajomych. Było super :)
SloWott
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 paź 2015, o 23:07

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Misia32 » 26 paź 2015, o 21:48

ja też uważam, że oba wieczory powinny byc wedlug potrzeb. Najgorzej jak ktoś na siłe robi szał, gdy np. panna młoda nie lubi imprez lub na odwrót. No i trzeba panietać o gosciach. Ja byłam na jednym, gdzie organizatorka ( siostra) wymyśliła limuzyne, impreze z lożą w klubie i coś tam jeszcze a...nie każdą dziewczyne było stać na impreze za 200 zł;/

"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Misia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 21:57

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez adol » 27 paź 2015, o 17:28

Dokładnie, najważniejsze to mierzyć siły na zamiary. Czasem panna młoda woli posiedzieć w domu przy winie niż gonić po klubach i moim zdaniem należy to uszanować.

adol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 17:17

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Jowitta » 17 maja 2016, o 15:16

:( tylko t kolejny wydatek przy slubnych wydatkach :(
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez sogus » 22 cze 2016, o 22:27

wszystko zależy od tego co lubią młodzi i jak bardzo rozrywkowi są :) jedni rzeczywiście lubią ostro imprezować, biegać dwa dni po klubach zwyczajnych i z występami pań oraz panów - taki urok kawalerskich :) inni natomiast wolą kameralne imprezki w domu :) my robimy wspólne wyjście w miasto a potem się dopiero rozdzielamy na dwa odrębne babskie i męskie podboje :)

sogus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2016, o 22:15

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Marika234stopka » 11 lip 2016, o 14:31

Wspólny wieczór Kawalerski ?! Jeszcze o czymś takim nie słyszałam. Owszem może być też fajnie, ale czy to nie świadczy o tym, że przyszli małżonkowie nie ufają sobie i boją się takich zabaw na osobno ?? Czemu każda kobieta ze strachem myśli o tym wieczorze? Chyba za dużo filmów amerykańskich się naoglądały.
Marika234stopka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 14:20

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Hadassa » 11 lip 2016, o 14:59

A chocby dlatego wspolnie ze sie nie zaprasza wielu osob albo ma sie na tyle zgrana paczke ze sie nie kombinuje osobnych ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez inek » 11 lip 2016, o 17:56

My też będziemy mieli wspólną imprezę panieńsko-kawalerską.
Mamy super zgarną ekipę znajomych, nie chcemy mimo wszystko imprez rozdzielać :)

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez triss_mm » 28 lip 2016, o 12:21

My mieliśmy osobno, ale pomagaliśmy sobie w organizacji, a i za szofera się trochę robiło:) A jakie zabawy i gdzie wyjść to bardzo zależy od młodych. Mi dziewczyny zorganizowały sesję zdjęciową w stylu szlachty XVIIw (byłam wtedy w grupie rekonstrukcyjnej) a potem poszłyśmy się pobawić do.... piwnicy rockowej, i cała sala się z nami bawiła. Dobrze jest znać hobby/zainteresowania i coś pod ten deseń zrobić.
triss_mm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2016, o 10:52

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez fajna babka » 29 lip 2016, o 09:31

Ja swój panieński bardzo miło wspominam. Nie dołożyłam do niego ani złotówki i nic nie wiedziałam o planowanych atrakcjach. Dziewczyny zrobiły zrzutkę , miałyśmy profesjonalną sesję foto z makijażystką w stylu Pin up, potem wynajęty lokal z barmanem, który zrobił pokaz a potem przez 2 godziny serwował nam drinki :) dla mnie ekstra. Dostałam też kilka drobiazgów, futrzane kajdanki, ładną koszulkę nocną i sexowny fartuszek do kuchni :) Myślę, że przy organizacji takiej imprezy i zakupie prezentów bardzo pomocny może być sklep internetowy SPAM

I NIC NIE DOCIERA DO KOLEZANKI
fajna babka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lip 2016, o 08:42

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Gabulec » 29 lip 2016, o 13:58

A ja nie miałam panienskiego - nie wiem, jakoś tak wyszło, że przed ślubem masa rzeczy była do ogarniecia, a moje kolezanki najblizsze wszystkie sie po świecie porozjeżdzały, dobrze, ze 2 na ślub chociaz przybyły... i smutno mi troche z tego powodu :(
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez triss_mm » 2 sie 2016, o 11:35

no niestety, do mnie też nie wszyscy dotarli, ale cieszyłam się podwójnie z tych co przybyli:)
triss_mm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2016, o 10:52

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez zofiakwiat88 » 18 sie 2016, o 20:42

Hmm nie wiem czy bym chciała miec organizowany wieczor panienski. Gdy widze jak sie niektore przyszle panny młode na dyskotekach zachowuja to bym calkowicie usuneła taką tradycje. Zwykle sa mega pijane, tancza z kazdym niekiedy sie z nimi macajac, całując. Fajnie sobie taki dzien zorganizowac aktywnie np. na kursie tanca lub po prostu posiedziec i pogadac z najblizszymi kolezankami w domu
zofiakwiat88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 sie 2016, o 22:56

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez kk001 » 14 cze 2018, o 14:54

Ja miałam łączony wieczór panieński i kawalerski. Wspólnie wybraliśmy się do LINK tak,żeby nie pić na pusty żołądek. Później w miasto
kk001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 12:14

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Ailis » 21 wrz 2018, o 09:01

Polecam New Orleans Club mój kuzyn był raz jako uczestnik, a kolejnym razem sam zdecydował się na ten klub jako starszy. Bardzo sobie chwalą to miejsce - wszystko jest zapewnione na miejscu, odpowiednio przygotowana loża, alkohol, pełno przekąsek i super dziewczynki ;) a co najlepsze pakiety są w fajnych cenach . Warto poszperać w necie za ich stroną i zerknąć na oferty.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez monicabe » 21 wrz 2018, o 13:17

Dobrze wiedzieć, bo niedługo dla znajomej będziemy organizowały.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez sunny » 23 wrz 2018, o 18:06

zupełnie nie rozumiem jak można zabraniać takich spraw? przeciez jak się kogoś kocha to ma się do niego zaufanie. Solidnie bym się zastanowiła za kogo wychodzę jakby mi zabrania,wyjścia z dziewczynami na impreze: ]:-)

sunny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2018, o 13:50

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez sandra169 » 21 lis 2018, o 12:06

Mój mężczyzna zgodził się na wspólny wieczór panieńsko-kawalerski. Zabawa była nie do opisania :D wynajęliśmy salę, był dj, razem z dziewczynami udekorowałyśmy salę wstążkami, balonami i sztucznymi kwiatami (co by żywych nie poniszczyć ;p ) - na bomm udało nam się znaleźć takie, które na prawdę super wyglądały. I co? zabawa do rana :) nikt nie czuł się skrępowany, my z ówczesnym narzeczonym, teraz już mężem, nie martwiliśmy się, że któremuś coś głupiego może wpaść do głowy i na prawdę wszyscy byli w pełni zadowoleni :)
sandra169
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lis 2018, o 13:47

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez michalinaa01 » 30 gru 2018, o 14:47

Mi moje znajome zorganizowały wypad do rancho Colorado w Trzcielu. Muszę przyznać, że byłam bardzo mile zaskoczona, cudownie się bawiłam, odstresowałam się. Hotel bardzo ładny, jedzenie dobre. Można posiedzieć przy ognisku, niedaleko są jeziora, można pochodzić po lesie. W hotelu jest basen, można pojeździć konno.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez zimek » 28 lis 2019, o 18:11

Wspólna impreza nie jest dobrym rozwiązaniem. Na takich imprezach każdy ma się dobrze bawić, a zapewne panna młoda by zamartwiała się o wybryki pana młodego.
zimek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 18:00

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez ladypinki » 8 lip 2020, o 18:08

Jak ja ostatni raz byłam na wieczorze panieńskim koleżanki, to pojechałyśmy do Krakowa. Zatrzymałyśmy sie w hotelu Best Western Premier, imprezka, dobre jedzonko i zwiedzanie. Polecam takie rozwiązanie. :D
ladypinki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lip 2020, o 17:55

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez maniamadej » 29 lip 2020, o 21:59

Na wieczór panieński polecam sukienki https://colien
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Sandra987 » 5 sie 2020, o 21:08

Ja nie uważam swojego małżeństwa za koniec świata, więc też nie uważam, żebym potrzebowała "tą ostatnią" noc.
Sandra987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 15:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]