Depilacja laserowa Gdańsk

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez Ania567 » 28 lip 2020, o 14:01

Hej dziewczyny jaki salon do wykonania depilacji polecicie? Obecnie zastanawiam się nad dwoma. Nad Clinica cosmetologica a nad yasumi, w jednej mają laser vectus, w drugiej elight ipl. Ewentualnie może polecicie jakieś inne miejsce?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez Ponezka » 28 lip 2020, o 14:02

Gdzieś czytałam, że vectus jest w tej chwili najskuteczniejszy i najlepszy.

Ponezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2019, o 12:29

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez actress » 28 lip 2020, o 14:44

Polecam clinica cosmetologica i vectus. Akualnie jestem po 3 zabiegu, jestem zadowolona :) Gabinet bardzo czysty, dobre warunki, pani jaka wykonyawła zabieg miła i delikatna. Chociaż za 3 zabiegiem troche już bolało (ponoć zwiększa sie wtedy moc lasera).
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez Ania567 » 28 lip 2020, o 14:51

Dzięki, zastanawiam się jeszcze nad gruponem i nad wykupieniem sobie pakietu na ipl, ale trochę zastanawia mnie czemu jest to takie tanie. Oni na tym zarabiają?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez actress » 30 lip 2020, o 07:22

Wiesz, zanim się wybrałam na depilację to trochę się jednak oczytałam w sieci. Jesli poszukasz tematów na forach trójmiejskich to zobaczysz co dziewczyny piszą, jakie są ceny oraz jakie są wrażenia, na ile zabiegów chodziły i ipl nie jest raczej polecany. Znaczy polecane są urządzenia do wykonywania depilacji ipl w domu bo w takiej sytaucji sie to nawet opłaca ale płacić grubą kase w gabinecie za coś co nie przynosi stałego efektu? Raczej słabo.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez Ania567 » 30 lip 2020, o 09:31

No wlasnie czytam, co sprawilo, ze zdecydowałas sie własnie na clinica cosmetologica i vectus?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez actress » 30 lip 2020, o 10:00

Dużo pozytywnych opinii i poczytałam sobie również o laserach, vectus jest tym najskuteczniejszym, a przynajmniej jednym ze skuteczniejszych. No i w przeciwieństwie do ipl daje trwały efekt depilacji. Wiadomo, ze jakieś pojedyncze włoski których depilacja nie objęła moga odrosnąć ale nie odrośnie Ci całość jak to jest przy ipl.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Depilacja laserowa Gdańsk

Postprzez Laraka » 14 wrz 2020, o 07:13

Najlepszy gabinet w Trójmieście, gdzie wykonają wam profesjonalną depilację laserową - bezbolesną, dającą trwały efekt i w pełni bezpiecznie to gabinet Laserin w Gdyni przy ul. Zgody. Mają tam supernowoczesny sprzęt (laser diodowy), który obsługuje profesjonalny personel. Dbają bardzo o bezpieczeństwo i komfort klienta, dobierają ustawienia lasera pod konkretną osobą, dzięki czemu nie musisz się obawiać żadnych powikłań czy skutków ubocznych. Ja tam robiłam depilację na wiosnę i jestem bardzo zadowolona. Cena też przystępna, jak za takiej jakości obsługę.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]