Siłownia i odżywki

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Siłownia i odżywki

Postprzez actress » 22 gru 2019, o 12:41

Cześć, niedawno zaczęłam chodzić na siłownie, chciałabym schudnąć czy dołączając do diety odżywki, będe w stanie schudnąć skuteczniej?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Siłownia i odżywki

Postprzez Pena » 23 gru 2019, o 13:02

Najważniejsza jest odpowiednia dieta oraz odpowiednia dawka cwiczeń fizycznych. Jeśli chcesz schudnąć musisz zadbać o to aby dostarczac mniej kalorii niż palisz. Nie polecam restrykcyjnych diet bo takie diety nie mają sensu, jedynie wyczerpują organizm i potem trzeba liczyć się z efektem jojo. Najlepsze są zbilansowane diety i chudnięcie nie więcej niż 1 kg w tygodniu.
Odżywki warto wprowadzić jeśli chcesz uzyskać lepsze efekty treningu, jeśli nie będziesz mogła dostarczyć odpowiedniej dawki bialka przy pomocy diety. Odżywki wspomagają efektywność treningu oraz pomagają w regeneracji.
Na początek polecam Karnitynę https://swiatsupli.pl/pl/l-karnityna/50 ... 28847.html
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Siłownia i odżywki

Postprzez macko009 » 30 lip 2020, o 10:57

Pamiętajcie, żeby przyjmowanie odżywek i suplementów konsultować z trenerem lub dietetykiem.
macko009
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 10:51

Re: Siłownia i odżywki

Postprzez rogatka » 14 lip 2022, o 17:20

Nigdy nie zrozumiem tego faszerowania się odżywkami. Wysportowane i zdrowe ciało, to niekoniecznie ciało napakowane, ktore tylko stwarza pozory silnego, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Ja ćwiczę na platformie cyfrowej Icaros. i mega sobie chwalę ten sposób. To połączenie kompletnego treningu z grami w technologii VR.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]