Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez elacara » 3 lut 2020, o 14:24

Proponuję sobie sprawdzić te kosmetyki kv1. Kupiłam je mojemu mężowi na gwiazdkę, bo też miał ten problem i mówi, że widzi Już pierwsze efekty. Co prawda nie są jeszcze jakieś bardzo duże, bo na to trzeba poczekać, ale coś się już zaczyna powoli dziać, wszystko jest na dobrej drodze.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez sabinkaduchess » 12 lut 2020, o 15:13

Ja na poprawę kondycji cery biorę oeparol z olejem z wiesiołka i dzięki temu nie tylko moja skóra jest w lepszej kondycji, ale też i mam mocniejsze włosy. Może i Tobie pomoże :)
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez beksa » 27 lut 2020, o 23:56

Mojemu mężowi nie pomogły szampony ani maści nawet dermatolog nic nie wskórał :(. Dlatego zabrałam Karola ze sobą do kliniki Novoderm na konsultację, jestem tam częstym gościem gdyż lubię wyglądać ładnie i korzystam z ich usług. Polecono mu zabieg smart graft https://novoderm.pl/oferta,p,62/smart-g ... osow,p,134. Muszę przyznać że przyniósł zamierzane efekty mąż wygląda siwienie. Włosy są gęste mocne i nie ma śladu po problemie .
beksa
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2019, o 22:01

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez polinezka » 2 mar 2020, o 11:48

Miałam problem w włosami stały się matowe, łamliwe, bez wyrazu. Paznokcie z resztą też strasznie łamliwe. No niestety skutki uboczne po ciąży i znieczuleniu.
Stosowałam rożne preparaty mniej lub bardziej pomocne. w końcu trafiłam na rewelacyjny środek Beauty Control. Przebadany laboratoryjnie, z wysokiej klasy składników, witaminy , minerały, naturalne składniki w składzie. Nawet mogą weganie zażywać. a efekty widoczne już po kilku tygodniach kuracji. włosy wyglądają zdrowiej, są lśniące, paznokcie także nawilżone, mocne. Nawet skóra stała się bardziej sprężysta, jędrna. Wspaniały suplement, prawdziwe kapsułki piękna https://beautycontrol.pl/produkt/beauty ... ki-piekna/
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Agnieszka89 » 3 mar 2020, o 12:28

Jeżeli macie problemy z włosami, to polecam konsultacje u doktora Piotra Turkowskiego z Warszawskiej kliniki OT CO. (.klinikaotco.pl )
Sama zmagałam się z wypadaniem oraz osłabieniem włosów. Tabletki, wcierki, zioła i inne preparaty dawały chwilową poprawę. Po konsultacji w klinice OT CO, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że doktor Piotr Turkowski jest bardzo dobrym specjalistą od "włosów', a także przeszczepów. Przeszczepy wykonuje metodą FUE, czyli bez cięcia i blizn :) POLECAM !
Agnieszka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 12:21

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez nina87 » 6 mar 2020, o 11:43

Na wypadanie włosów może wpływać zła dieta, styl życie, różne stresy itp. Jeżeli wszystkie badania są ok, a skoncentrujesz się na tych rzeczach które wymieniłam tak jeszcze możesz zadbać o włosy pielęgnując je naturalnymi olejami. Nie zawieraja one zbędnej chemii, barwników czy perfum. Mozesz robić sobie maseczki na włosy z oleju arganowego. Jest Mega. Albo mieszanka olejów Renohair, która regeneruje włosy ale też przyspiesza ich wzrost.
nina87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 12:03

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Kaminskaola » 11 mar 2020, o 17:51

Mojej mamie bardzo pomogła mezoterapia igłowa zabieg wykonywała w salonie jetset w Warszawie https://jetsetspabeauty.pl/ i bardzo poleca
Kaminskaola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2020, o 17:49

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez miki789 » 12 mar 2020, o 13:02

Miałam długi czas podobny problem związany z odpowiednią regeneracja włosów. Jak patrzyłam na inne kobiety to się zastanawiałam jak one to robią. Ale sytuacja się zmieniła jak trafiłam na ofertę KV1. Firma faktycznie ma super produkty i dzięki nim ten problem udało mi się ograniczyć więc zerknij sobie do ich propozycji na stronie kv-1 pl między innymi warto wybrać KV-1 Fiber Prestige Moisture.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez nonnna » 16 mar 2020, o 11:06

Z wypadaniem włosów męczyłam się od kilku miesięcy. Mimo to nie chciałam stosować preparatów na receptę, uważam to za ostateczność.
Próbowałam wielu polecanych produktów z apteki i nic specjalnie nie skutkowało, zazwyczaj były to jakieś szampony i wcierki. Ale w końcu wpadłam na markę stereoradian, farmaceuta polecił mi wziąć cala kuracje z serii na wypadanie. w tym były ampułki , szampon i balsam. Ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu po dwóch tygodniach włosy wypadały mniej. Teraz stosuje kuracje już 2 miesiące i wypadanie ustało.
Wiec szczerze polecam spróbować :)
nonnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 mar 2020, o 10:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Alix » 21 kwi 2020, o 08:19

W moim przypadku bardzo pomógł skrzyp oraz biotyna.
Alix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 12:46

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 14:21

ja kwestią jest hormonalna antykoncepcja to warto jest się jej przyjrzeć, u mnie pigułki zrujnowały włosy i cerę, teraz przy diafragmę dopochwowej oprócz zdrowych włosów i skóry jeszcze libido wróciło
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez MarlenaMi » 23 kwi 2020, o 12:49

Hejka!
Zachęcam Was do sprawdzenia konkursu, w którym można wygrać m.in. BON do Rossmana!
konkursomania.pl
Naprawdę polecam jako forumowiczka! :)
MarlenaMi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 12:47

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez maluutka » 23 kwi 2020, o 14:06

co do samych tabletek anty i włosów to dość mocno zauważyłam że włosy mi wypadają.
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Malwa100 » 3 sie 2020, o 03:07

Na wypadanie spróbujcie Olej Hasna - odzywka specjalna w oleju ktora hauje wypadanie i pobudza do wyrastania bowych włosków. Dzieki niej nie wyłysiałam po ciazy i teraz systematycznie stosuje bo zdecydowanie poprawiła mi gęstośc włosów i łupież też już nie męczy wiec i na to pomogła
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez ketma » 7 paź 2020, o 07:10

Sprawdzony produkt - fryzomania.pl/beardburys-densify-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-100ml.html
Działa, polecam, widać poprawę i to zdecydowaną. Najważniejsze to podejmować jakiekolwiek kroki.
Jeśli nie robi się nic, to ciężko o efekty.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez kamaolsze12 » 7 paź 2020, o 10:42

Ja zaczełam brać biotebal (wieksza dawaka 10mg biotyny) oraz oliwować włosy dbać od wewnątrz i zewnątrz zobaczymy efekt, ale warto tez pomyslec o witaminach dla kobiet w ciąży, słyszałam, że to tez pomaga, ale nie dam sobie ręki uciąć za tą informację :)

kamaolsze12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 12:07

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez xena » 16 gru 2020, o 11:10

Myj gdy potrzebujesz, gdy włosy są przetłuszczone. Przy myciu co tydzień to normalne, że jest ich dużo na sitku. Stosuj serum na końcówki lub po prostu olej aby je zabezpieczyć. Sprawdź czy przy lekach tak nie wypadają włosy. Może spytaj o to również lekarza.
Z kosmetyków bardzo dobre opinie ma seria kosmetyków Delpos:
https://delpos.pl/

Nie jest to najtańsza pielęgnacja, ale kosmetyki wzmacniają włosy oraz sprawiają, że jest ich na szczotce o wiele mniej.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Nessa95 » 24 gru 2020, o 13:29

bardzo dobrze działają różnego typu wcierki :)
Nessa95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 gru 2020, o 13:10

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez superfoods » 27 gru 2020, o 16:05

Jak dla mnie sprawdzonym sposobem jest azjatycki bazar kaminomoto ponadto warto także sprawdzić kaminomoto wcierka
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez superfoods » 27 gru 2020, o 16:10

Ja mam sprawdzony produkt i ta odżywka regeneracyjna jest na prawdę godna polecenia. Można ją znaleźć tu poza tym opinie klientów mówią same za siebie :)
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez izabelka994 » 28 gru 2020, o 09:27

Całkiem dobry pomysł xd A tak na serio to może jakieś wcierki pomogą
izabelka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 15:20

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez marjed » 6 sty 2021, o 18:23

Ja jakieś 2 miesiące temu odkryłam super serię Nutriola.
Nie jest tania ale włosy są po nich jak nowo narodzonego. Mnóstwo baby hair , gładkie i mega mocne.
marjed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sty 2021, o 18:21

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez karo.zzz » 11 sty 2021, o 11:51

Może picie drożdży coś da? Moja koleżanka tak piła przez miesiąc i było widać ogromną poprawę. Włosy się zrobiły lśniące i gęste. Ale smak podobno obrzydliwy. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to jak dla mnie zostaje tylko wizyta u specjalisty. Może być tak, ze włosy lecą przez jakieś zaplaenie skóry głowy, albo łupież. Wtedy naturalne sposoby nie pomogą na nic. Więc zostaje tylko specjalista, który zaleci odpowiednie leczenie.
karo.zzz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 11:32

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Hanulec » 23 sty 2021, o 10:14

Zwykłe wcierki i zwykłe odżywki niewiele dadzą, wiem bo stosowałam długo... Jeśli problem jest poważny to trzeba iść do apteki. Mi pomógł Ducray Anaphese - szampon przeciw wypadaniu włosów, który powstał w laboratorium i przeszedł badania kliniczne. Ale zanim na niego trafiłam to stosowałam różne produkty kosmetyczne i efekt był mizerny
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Justyna81 » 24 sty 2021, o 23:17

DzIęki, sprawdzę.
Justyna81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 sty 2021, o 23:14
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Maria45