Zabawki erotyczne - prośba o radę

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez yojo400 » 4 cze 2018, o 15:24

a jeśli chodzi o zabawki, to najlepsze znalazłam na SPAM Do wyboru do koloru, ale od siebie skromnie polecam od Marca Dorcela bo jakiś pilocik bezprzewodowy jest nawet :D i poza tym tani jest - w porównaniu z Lelo np. :angrywife

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 19:45 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
yojo400
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 cze 2018, o 15:18

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Immoral » 12 paź 2018, o 21:49

Ja też dużo bardziej wolę gadżety w fantazyjnych kształtach niż dosłownych. Mam nawet wrażenie, że jest ich na rynku coraz więcej i nie ma problemu z wyborem (no chyba że od nadmiaru nie można się zdecydować :D)

Immoral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 paź 2018, o 21:26

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez xena » 1 sty 2019, o 13:58

Dwie zabawki, jakie miałam okazję ostatnio wypróbować.W zasadzie to nie zabawki ale suplementy erotyczne. Ktore o dziwo zadziałały bo wcześniej nie sądziłam, ze coś takiego może rzeczywiście poprawiac ochotę na seks.
Sex elixir - dłuuuuugo zbierałam sie aby wyprobować te kropelki .Ale działa!
Libi gel - żel stymulujący.Wczesniej myślalam,ze nic lepszego od durex intense nie wymyślą, ale libi gel jest moim zdaniem o wiele, wiele lepszy!
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez monicabe » 1 sty 2019, o 21:02

Sex elixir to coś takiego jak hiszpańska mucha?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez xena » 2 sty 2019, o 13:47

Nie wiem czy w Polsce można w ogóle hiszpańską muchę kupić, bo wcześniej sobie o niej czytałam, ale z tego co wiem to jest to substancja zakazana. A na allegro jeśli znajdziesz coś co jest opisane jako hiszpańska mucha, to raczej to nie jest hiszpańska mucha... .Sam sex elixir równiez jest w formie kropelek ale jest to raczej środek, który ma w sobie substancje, które rzeczywiście mają działanie wpływające pozytywnie na ochotę na seks (tak tak, sprawdziłam i tak jest :))
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Instinto.pl » 23 sty 2019, o 22:19

Zapraszam na naszą stronę instinto.pl. W sklepie intymnym znajdziecie duży wybór gadżetów erotycznych, które urozmaicą Wasz sex :)

http://instinto.pl to intymny sklep dla par.
Instinto.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sty 2019, o 22:15

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez szpilka » 5 mar 2019, o 22:09

my aktualnie z partnerem korzystamy z jajeczka Lush, długo szukalismy czegos fajnego, opowiedniego, tym bardziej, ze on jest teraz za granica, no i bardzo nam siebie brakuje, a ten wibrator jest idealny bo mozna nim sterowac zdalnie, apka w telefonie wystarczy zeby wszystko nabrało tempa :) korzystamy czesto przy okazji rozmow na skype :) jest bardzo fajnie zrobiony, z bezpiecznego materiału , przyjemne wibracje,reaguje nawet na dzwieki z otocznia, normalnie byłam w szoku :) fajny gadzet dla osob które fizycznie w danym momencie nie moga ze soba byc
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez mika002 » 11 mar 2019, o 16:09

Satisfyer z SPAM tez jest niezły!Używamy go z partnerem podczas gry wstępnej 8-)

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 22:31 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mika002
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 mar 2019, o 15:57

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez makajka89 » 28 lis 2019, o 13:03

My lubimy gadżety od Marc Dorcel, mają fajne jajeczka wibrujące i pierścienie :) https://etriskelion.pl/firm-pol-1531491 ... orcel.html
makajka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 12:47

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Kobieta87 » 11 gru 2019, o 11:52

Najlepiej jak pogadasz z dziewczyną i razem wybierzecie coś w sklepie online. to może być fajna zabawa.

Bądź lepszą wersją siebie. Razem możemy wszystko. miedzykobietami.pl
Kobieta87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 gru 2019, o 13:22

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez kiniaczek93 » 20 gru 2019, o 00:05

Hm nie pomyślałabym nawet o jakichś sex eliksirach :P Ale dużo tu pozytywnych opinii o tym produkcie...
kiniaczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 23:44

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez zlopp » 13 sty 2020, o 18:38

spróbuj czegoś :) potem zobaczycz co bedzie dla was

zlopp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sty 2020, o 17:55

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Ona1988 » 23 kwi 2020, o 21:28

a próbowała któraś z Was lusha (chyba tak to się nazywa) widziałam kilka takich urządzeń na kamerkach gdzie dziewczyny używały

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez rema » 24 lip 2020, o 08:53

Widzę,że jesteś zainteresowana trochę Greyem ? Myslę,że do wiązania wystarczy jedynie jakaś apaszka. Nie musisz sobie na początku kupować niczego innego.

Za to nie wiem czy slyszałyście o Libi Spray. Jest to bardzo fajny środek, który używacie tam na dole. Znacznie zwiększa on Wasze doznania. Czujecie znacznie więcej . Używam go z mężem oraz. .. czasami sama jak się chcę sama pobawić

Jeszcze super jest Sex Elixir. Dawno już nie mialam takiej ochoty jak właśnie po tym środku.Bardzo wzmacnia pożądanie. Zamawiałam w sklepie intymnosc.pl - jest to internetowa drogeria erotyczna.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez actress » 27 lip 2020, o 12:25

No właśnie ja również zastanawiałam się ostanio nad jakimś afrodyzjakiem bo słyszałam,ze może być to bardzo fajne. Zastanawiam się jednak czy to naprawdę działa czy tak naprawdę jest to jedynie efekt placebo. Jak myślisz?

O sex elixir słyszalam, na innym forum dziewczyny również się na ten temat rozpisywały , ze fajne .Myślisz,ze jednak warto jest sobie przetestować?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez rema » 4 sie 2020, o 11:13

No przecież piszę,że warto jest sobie ten Sex Elixir zamówić bo sama dawno juz nie miałam ochoty na seks jak po nim . Oczywiście miałam jakieś tam obawy, że jest to efekt placebo ale przetestowaliśmy z mężem kiedy nie wiedziałam co biorę i okazało sie,ze jednak nie jest to tego typu działanie. Rzeczywiście coś w tym jest. Swoja drogą jest równiez wersja dla par: sex elixir for couple.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez dominikaka » 4 gru 2020, o 13:31

Ja wraz z mężem także urozmaicamy życie łóżkowe różnymi gadżetami. Niedawno zdecydowaliśmy się nawet na masażer prostaty. Warto odwiedzić tę stronę https://eroprezent.pl/masazery-prostaty, ponieważ mają wysokiej jakości produkty.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Hania1878 » 14 gru 2020, o 13:53

Jeśli ktoś lubi ,żeby sobie urozmaicić sex to jak najbardziej, ale jeśli ktoś próbuje ,bo nie ma ochoty na sex itp. To powinien poszukać problemu gdzie indziej, tak myślę. Sama miałam problem z libido, bo miałam zle dobraną antykoncepcję, dopiero jak mi mój ginekolog przepisał belarę ,to problemy zniknęły. Dodatkowo mam teraz swobodę, bo wiem ze nie zajde w niechciana ciążę. A to też był powód dla którego nie zawsze miałam ochotę na współżycie.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:27

Najlepsza i najprostsza zabowka jest stymulator łechtaczki. Mozna go uzywać uniwersalnie. Możesz sprawdzić tutaj https://sensualmadness.pl/29-stymulator-lechtaczki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Onlla » 11 lut 2021, o 14:00

Myślę, że tak jak w jedzeniu nie warto ograniczać się do jednego smaku czy potrawy, a szukać i eksperymentować jak ktoś ma takie pragnienie.
Moge polecić szczególnie wibratory króliczki
https://sensu.pl/wibratory-kroliczki

Które jednocześnie stymulują pochwę oraz łechtaczkę. Do zabaw samodzielnie, ale i z drugą połówka ;)
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez stonepox » 24 lut 2021, o 10:10

ja bym tutaj nie ryzykował, ewentualnie przed zakupem porozmawiał z nią na ten temat bo to może się źle skonczyć
stonepox
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 10:09

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez majkusia » 17 kwi 2022, o 21:32

ja mysle ze ile ludzi tyle upodoban.. jedni wola kolasyczne wibratory inni wlasnie delfinki jajka itd. ja mam spory wybor roznych i sa takie ktore lubie bardziej oraz takie ktore nieuzywane leza od dawna :D
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez bojowniczka » 21 kwi 2022, o 20:07

delfinki? to tez zabawki erotyczne?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez majkusia » 26 kwi 2022, o 12:27

tak :D zabawek jest od groma i niektore maja smieszne nazwy :D popatrz sobie na superlove.pl
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez xena » 23 gru 2022, o 14:50

Próbowaliśmy wielu żeli intymnych, ale jednak to nie to ;) Wibrator warto jest mieć. Polecam na przykład te od lelo. Tanie nie są, ale o wiele lepszej jakości. Mieliśmy na początku taki tani, potem przerzuciliśmy się na lelo i super.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Cwikfvfdfla, Hivaa, Luberto