Płaski brzuch!Jakie cwiczenia?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Płaski brzuch!Jakie cwiczenia?

Postprzez Gaja777 » 31 mar 2020, o 14:24

Areobik znajdź sobie na youtube ćwiczenia na płaski brzuch jest multum filmików na płaski brzuch
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Płaski brzuch!Jakie cwiczenia?

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 19:13

dieta jest bardzo wazna jesli chcesz miec plaski brzuch. polecam pudelka od wygodnadieta i diete niskokaloryczna, szybko stracisz na wadze u mnie tak bylo, dodatkowo rower i 20 min z mel b ;)
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43

Re: Płaski brzuch!Jakie cwiczenia?

Postprzez Alinka91 » 6 sie 2020, o 09:42

Cześć :)
Warto pamiętać, że brzuch się robi w kuchni, więc zdrowa dieta bez śmieciowego jedzenia jest kluczowa.
Kolejna ważna rzecz, to nie robienie bezsensownych brzuszków czy innych ćwiczeń, bo one rozbudowują jedynie mięśnie, które i tak pod tłuszczykiem będą niewidoczne, więc trzeba zająć się najpierw spalaniem, ale też warto pamiętać, że chudnie się z całego ciała, nie tylko z wybranej partii.
Ja ćwiczę w domu i jestem bardzo zadowolona ze swoich efektów :)
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20

Re: Płaski brzuch!Jakie cwiczenia?

Postprzez Kudi7 » 28 sie 2020, o 13:48

Cześć. Świetnie powiedziane z tą dietą Alinka91. Możesz powiedzieć jak dbasz o swoją dietę, skąd czerpiesz pomysły na dania, co ćwiczysz?
Kudi7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sie 2020, o 11:11

Re: Płaski brzuch!Jakie cwiczenia?

Postprzez Alinka91 » 3 wrz 2020, o 10:41

Cześć!
Ja ma spersonalizowaną dietę i korzystam z jadłospisów w niej zawartych, naprawdę warto sobie taką dietę wykupić.
Ćwiczę z filmikami Pauliny Walczewskiej, ma różne tabaty, treningi na spalanie, na brzuch, pośladki, ręce, uda, jest tego dość sporo, bardzo fajnie mi się z nią ćwiczy ;)
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: betty78, Bing [Bot], Google [Bot]