Szukam dobrego kremu pod oczy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Wiki11 » 24 lip 2020, o 08:37

Szukam dobrego kremu pod oczy, a jednocześnie nie chce wydawać na niego majątku. Jak macie coś sprawdzonego co możecie polecić to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Próbowałam już wielu kremów i jakoś nie bardzo jestem w stanie cos dla siebie odpowiedniego wybrać więc szukam inspiracji.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Nataczka » 27 lip 2020, o 16:15

Ja caly czas o tym samym:)
Ale odkryłam kosmetyki firmy Biologique Recherche...Przeczytaj sobie w internecie o tych kosmetykach.
Ja korzystam ze sklepu skleppieknoscdnia.pl maja cała ofertę tych kosmetyków i faktycznie je stosuja.
Doskonałe serum pod oczy, którego ja uzywałam to to serum ELASTINE-SERUM-AUTHENTIQUE
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Nataczka » 27 lip 2020, o 16:16

A przepraszam jeszcze zapomniałam dodaqc w poprzednim poscie...najlepszy produkt jakiego uzywałam, wiem ze nie nalezy do najtanszych ale warto sprobowac Biologique Recherche lotion p50
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez AnnaS90 » 29 lip 2020, o 15:34

Jak szukacie dobrego preparatu pod oczy to krem Multi Repair Eye Cream ze sklepu e-naturalne.pl/ będzie dobrą opcją, świetny produkt w rozsądnej cenie, można zauważyć dośc szybko pozytywne efekty jego stosowania więc myślę, że to będzie taki zakup, który innym można polecić.
AnnaS90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lip 2020, o 15:26

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez cinamonka » 30 lip 2020, o 13:54

od siebie to polecam garisell eye pod oczy jeżeli ma się podpuchnięte oczy
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Onlla » 7 sie 2020, o 10:02

Niestety ale skóra pod oczami jest bardzo delikatna tak wieć trzeba zastanowić się nad tym, jakie kosmetyki chcecie na nią klaść. Tak aby nie zrobić sobie większej krzywdy.
https://porady-zdrowie.pl/jakie-mozna-w ... plastyczny

Jeśli jednak macie problem z doliną łez czy cieniami, to żadne kremy nie pomoga bo nie będą w stanie uzupelnić tkanki w takich miejscach. W tym przypadku dobrze jest się po prostu zastanowić nad ostrzykiwaniem z kwasu hialuronowego. A to moze zrobić jedynie lekarz medycyny estetycznej.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez szpilka » 18 wrz 2020, o 11:23

z bielendy jest fajny krem pod oczy, bodajze z serii red ginseng, to jest w ogole seria przeciwzmarszczkowa, uzywam, bardzo skuteczne kosmetyki, rezultaty super
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Agatka565 » 18 wrz 2020, o 14:30

Z yves rocher mają ciekawy wybór kremów pod oczy.
Avatar użytkownika
Agatka565
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:07

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez KaLipka » 29 wrz 2020, o 21:51

Ten z Hydro od Novaclear jest świetny, intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Daje uczucie odświeżenia i działa regenerująco.
KaLipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:16

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Anka_1 » 30 wrz 2020, o 12:18

Polecam krem z NovaClear Hydro, świetny krem, nawilża ale niw przetluszcza cery, ładnie rozświetla, świetnie się sprawdza :D
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Olkka » 15 gru 2020, o 20:06

KaLipka napisał(a):Ten z Hydro od Novaclear jest świetny, intensywnie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Daje uczucie odświeżenia i działa regenerująco.


Ja z kolei używam kremy z Novaclear Collagen. Przyjemnie wygładza, uelastycznia i rozświetla delikatną skórę wokół oczu. Działa też łagodząco i odżywczo.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Paula0 » 16 lut 2021, o 12:42

Ogólnie jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to rynek się dobrze w Polsce rozwinął i takich produktów już nie brakuje. Ostatnio miałam okazję próbować kosmetyków z firmy Naturikke (naturikke.pl) i mogę polecić. Kremy ładnie się rozprowadzają, są delikatne, jak deklaruje producent w 98% naturalne więc wydaje się, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest ok.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Witalka » 18 sty 2022, o 23:18

wkleje ci cala nazwe Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex bo nie umiem linku :) krem jest boski i na opuchniecia i zmarszczki i worki pod oczami
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez olaola » 20 sty 2022, o 17:22

Od dłuższego czasu w avon dostępne są kremy pod oczy. Od ostatnich kilku katalogów avon dostępne są w nowej formule z Protinolem. Pierwszy z nich nazywa się "podwójny program liftingujący okolice oczu z Protinolem". Pojemnik podzielony jest na dwie sekcje. w pierwszej jest napinający żel na górną powiekę, a w drugiej przeciwzmarszczkowy krem pod oczy. Drugi z kosmetyków, to "podwójny system rozświetlający okolice oczu z Protinolem". Podobnie jak pierwszy produkt, tutaj też pojemnik jest podzielony. W pierwszej części jest rozświetlający krem pod oczy na dzień, a w drugiej neutralizujący że na noc. Kosmetyki te kosztują około 20-25 zł. Konkretną cenę możesz sprawdzić w aktualnie obowiązującym katalogu avon. Ostatnio też pojawiła się maska z miedzią, która fajnie działa na cerę. W połączeniu z kremami Anew na noc i na dzień, też daje dobre efekty.
olaola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sty 2022, o 16:30

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez bojowniczka » 24 sty 2022, o 22:58

Witalka napisał(a):wkleje ci cala nazwe Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex bo nie umiem linku :) krem jest boski i na opuchniecia i zmarszczki i worki pod oczami


dluga nazwa :P a gdzie ja kupie?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Witalka » 26 sty 2022, o 13:29

haha tak nazwa dluga ale tutaj linkow nie mozna, wpisz sobie w lupce notino tam kupisz :)
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez bojowniczka » 27 sty 2022, o 11:22

no wlasnie szkoda ze nie mozna, bede szukac wiec, dzieki
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]