Jakie sporty uprawiacie ?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 16:51

Rower, rower i jeszcze raz rower. Od ślubu spędzam z mężem na rowerze każde ładne popołudnie.
Widzę, że nie tylko ja lubię odreagować w górach na rowerze. Lissandro bardzo cieszy mnie, że mamy podobne hobby! Jak Ci się romet spisuje? Jaki masz model? Pytałam w którymś wątku o to, bo spodobały mi się ich rowery .
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez agataddz » 8 kwi 2018, o 20:14

ja mam romet rambler i jestem bardzo zadowolona. Idealny do jazdy w górach
agataddz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 19:19

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Agro » 8 kwi 2018, o 20:53

agataddz napisał(a):ja mam romet rambler i jestem bardzo zadowolona. Idealny do jazdy w górach


A jak z wagą ? Nie jest zbyt ciężki ? Dobrze się na nim jeździ po nierównym podłożu ? Ja się własnie przymierzam do kupna swojego pierwszego roweru, który będzie ciut bardziej zaawansowany niż pokoleniowy rower po cioci :D Powiedz mi dlaczego akurat rambler?
Agro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:32

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez lissandra » 9 kwi 2018, o 15:12

Agro napisał(a):A jak z wagą ? Nie jest zbyt ciężki ? Dobrze się na nim jeździ po nierównym podłożu ? Ja się własnie przymierzam do kupna swojego pierwszego roweru, który będzie ciut bardziej zaawansowany niż pokoleniowy rower po cioci :D Powiedz mi dlaczego akurat rambler?

typowo rower mtb, czyli charakteryzujący się bardzo niską wagą, ważą ok 15-16 kg ;p
lissandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 kwi 2018, o 22:26

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Malinka » 9 kwi 2018, o 17:20

agataddz napisał(a):ja mam romet rambler i jestem bardzo zadowolona. Idealny do jazdy w górach


Trochę pogooglowałam i rambler wyskoczył mi jako męski mtb, ale to pewnie kwestia kolorystyki. Jakie masz koła i ilu calową ramę?
lissandra napisał(a):typowo rower mtb, czyli charakteryzujący się bardzo niską wagą, ważą ok 15-16 kg ;p

16kg to już sporo jak na kobiecy model... Ja widziałam że damskie koło 14kg powinny ważyć. Jolene rometa jakoś tak ważą.
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez hanula99 » 10 kwi 2018, o 13:52

widzę, że się rozpisałyście o rowerach i dużo wiecie, więc zapytam: czy te rowery MTB są dobre tylko na te boczne, nieasfaltowe trasy? i jeżeli bym chciała takiego szukać to czy warto inwestować w taki bardziej profesjonalny rower? Bo piszecie o Rometach i tam ceny zaczynają się od ok 1000 zł a ja jestem początkująca w sumie
hanula99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 13:27

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez nana » 10 kwi 2018, o 14:27

hanula99 napisał(a):widzę, że się rozpisałyście o rowerach i dużo wiecie, więc zapytam: czy te rowery MTB są dobre tylko na te boczne, nieasfaltowe trasy? i jeżeli bym chciała takiego szukać to czy warto inwestować w taki bardziej profesjonalny rower? Bo piszecie o Rometach i tam ceny zaczynają się od ok 1000 zł a ja jestem początkująca w sumie


MTB jest przeznaczone do jazdy terenowej, ale tak jak samochód terenowy sprawdzają się też w mieście. Cena dla początkującej osoby, może być faktycznie trochę zaporowa, ale z tego co mi wiadomo romet oferuje raty 0% :D
nana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 14:16

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez agataddz » 10 kwi 2018, o 14:31

Agro napisał(a):
A jak z wagą ? Nie jest zbyt ciężki ? Dobrze się na nim jeździ po nierównym podłożu ? Ja się własnie przymierzam do kupna swojego pierwszego roweru, który będzie ciut bardziej zaawansowany niż pokoleniowy rower po cioci :D Powiedz mi dlaczego akurat rambler?

nie, wręcz jest bardzo lekki w porównaniu z moim drugim rowerem. Dlaczego rambler? Nie wiem - wybierał go facet ;) On się zna trochę na rowerach i podjął taką decyzję - mogę podpytać jeśli chcesz.

Malinka napisał(a):
Trochę pogooglowałam i rambler wyskoczył mi jako męski mtb, ale to pewnie kwestia kolorystyki. Jakie masz koła i ilu calową ramę?

tak, to jest męski odpowiednik. Damskim jest jolene i zastanawiam się nad kupnem go bo właściwie ten rabler został kupiony bardziej dla faceta niż dla mnie. Można go kupić w ratach 0% i przymierzamy się do tego ale najpierw tego chcieliśmy sprawdzić. Swoją drogą teraz komunie, jestem chrzestną i jeszcze jeden rower trzeba będzie prawdopodobnie kupić dlatego tak zwlekam z tym. Rama jest 17 calowa - na szczęście jesteśmy z facetem podobnego wzrostu więc nie ma z tym problemu. A koła nie jestem pewna ale chyba 26 cali.
agataddz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 19:19

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez hanula99 » 10 kwi 2018, o 18:23

nana napisał(a):
MTB jest przeznaczone do jazdy terenowej, ale tak jak samochód terenowy sprawdzają się też w mieście. Cena dla początkującej osoby, może być faktycznie trochę zaporowa, ale z tego co mi wiadomo romet oferuje raty 0% :D


Chyba, że tak ;D W takim razie muszę czegoś poszukać odpowiedniego dla siebie. I może rzeczywiście ten model Jolene. Są piękne. A jednak baby to lubią jak coś ładnie wygląda, oprócz tego, że jest funkcjonalne
hanula99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 13:27

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2018, o 21:35

Dziękuję za wyczrpujące informacje o rowerach i prosze o powrót do głównego tematu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Sylwuśka123 » 11 kwi 2018, o 11:35

Pływanie na desce? Lubię sporty wodne, a wakeboard przypadł mi do gustu. Szukam przez portal WhereToWake spotów i odwiedzam nowe. Tylko to na takie dłuższe weekendy jest dobre. Bo tak na co dzień to rower. Teraz właśnie czekam, aż mi go z serwisu oddadzą.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez komm » 13 kwi 2018, o 11:40

Marzy mi się, żeby spróbować surfingu, ale szczerze mówiąc, trochę się tego boję. ;)

komm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 11:20

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez haniak22 » 23 kwi 2018, o 12:42

ja biegam, a teraz - w sumie już od kilku miesięcy - mogę biegać z wózkiem, więc łączę przyjemne z pożytecznym :) dla mnie ot super rozwiązanie :) lubię jeszcze pływać, ale z maluchem nie da rady niestety, przynajmniej póki co :)
haniak22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 12:22

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez unikori » 30 sie 2019, o 14:08

Ja uwielbiam jeździć na rowerze, uwielbiam odkrywać nowe miejsca i być zdaną tylko na siebie :) a no i świetnie się chudnie na rowerze ;)

https://miastorowerow.pl/
unikori
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 cze 2019, o 14:23

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez EzoTeric » 9 paź 2019, o 11:22

Ja, dwa razy w tygodniu chodzę na siatkówkę. Już od miesiąca. Bardzo mi się podoba i nie jest nudno. Czas szybko leci a sylwetka i kondycja coraz lepsza. Nawet kupiłam sobie już strój siatkarski https://revealsport.pl/stroje/5456-stroj-siatkarski-damski-mega.html żeby bardziej się zmotywować. Bardzo polecam ten sport, jak chcecie trochę schudnąć, wzmocnić się i nie nudzić w trakcie ćwiczeń ;).

EzoTeric
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 14:02

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez _palinkaaa » 29 paź 2019, o 12:35

Na ten moment, w związku z kontuzją nie uprawiam żadnego sportu, ale kiedyś co jakiś czas grałam z koleżankami z pracy w siatkówkę. Teraz zostało mi jedynie oglądanie meczów oraz śledzenie informacji w różnych miejscach, na przykład takich jak blog DoSiatkówki :)
_palinkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2019, o 11:39

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez macko009 » 30 lip 2020, o 10:54

Ja biegam i chodzę na fitness :)
macko009
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 10:51

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Alinka91 » 7 sie 2020, o 10:47

Hej. Ja stawiam głownie nacisk na treningi w domowym zaciszu.
Znalazłam filmiki, które mi odpowiadają i cisnę sobie :D
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Mathilda » 21 paź 2020, o 08:41

Trenowałam karate, boks teraz trochę bawię się w mma ale brakuje czasu :)
Mathilda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 paź 2020, o 10:28

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Sysia066 » 21 paź 2020, o 10:47

Mathilda napisał(a):Trenowałam karate, boks teraz trochę bawię się w mma ale brakuje czasu :)

Wole kickboxing :D Ale rekreacyjnie nie zawodowo.
Sysia066
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 09:08

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Mathilda » 21 paź 2020, o 14:09

Sysia066 napisał(a):
Mathilda napisał(a):Trenowałam karate, boks teraz trochę bawię się w mma ale brakuje czasu :)

Wole kickboxing :D Ale rekreacyjnie nie zawodowo.

Każdy ma swój styl ;) Ostatnio brałam z sukcesem udział w zawodach i bardzo mnie to zmobilizowało do większego wysiłku. Chce jeszcze trochę się rozwinąć . Ale na Genesis Fight nie dam sie namówić to przegięcie :P
Mathilda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 paź 2020, o 10:28

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Sysia066 » 21 paź 2020, o 22:44

Mathilda napisał(a):
Sysia066 napisał(a):
Mathilda napisał(a):Trenowałam karate, boks teraz trochę bawię się w mma ale brakuje czasu :)

Wole kickboxing :D Ale rekreacyjnie nie zawodowo.

Każdy ma swój styl ;) Ostatnio brałam z sukcesem udział w zawodach i bardzo mnie to zmobilizowało do większego wysiłku. Chce jeszcze trochę się rozwinąć . Ale na Genesis Fight nie dam sie namówić to przegięcie :P
Jeżel chodzi ci o tą stronę to faktycznie masz rację :( https://genesisfights.tv/rola-vs-porazyn Aczkolwiek trzeba być naprawdę mocną psychicznie aby brać udział w takiej walce.
Sysia066
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 09:08

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Mathilda » 21 paź 2020, o 22:46

Wole kickboxing :D Ale rekreacyjnie nie zawodowo.[/quote]
Każdy ma swój styl ;) Ostatnio brałam z sukcesem udział w zawodach i bardzo mnie to zmobilizowało do większego wysiłku. Chce jeszcze trochę się rozwinąć . Ale na Genesis Fight nie dam sie namówić to przegięcie :P[/quote]Jeżel chodzi ci o tą stronę to faktycznie masz rację :( https://genesisfights.tv/rola-vs-porazyn Aczkolwiek trzeba być naprawdę mocną psychicznie aby brać udział w takiej walce.[/quote]
Tak o tą :D Dla mnie to przegiecie ale każdy robi co lubi ;)
Mathilda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 paź 2020, o 10:28

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez rogatka » 3 sie 2022, o 16:18

No to się wyłamię, bo ja ćwiczę i trenuje jednocześnie odkąd mam platformę do ćwiczeń Icaros Cloud. Linków zamieszczać nie będę, ale warto wygoglować.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez gosiakos » 23 sie 2022, o 13:25

Ja biegam od zawsze, serio :D W ogóle jak są tutaj też jakieś biegaczki z Warszawy to zachęcam was do wizyty u specjalisty od treningu motorycznego, może któraś kojarzy taki rodzaj ćwiczeń? Nie chce się przechwalać ale odkąd byłam na takim treningu w klinice enel - sport to dużo lepiej i efektywniej mi się trenuje i nie mam już przeciążeń i strzelania w kolanach. Fajna sprawa taki trening i duża dawka wiedzy sprawdźcie sobie na ich stronie albo wpiszcie w google Remigiusz Rzepka trening motoryczny 8-)
gosiakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:23
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]