Jaka woda najlepsza na upały?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez Longga » 23 kwi 2020, o 15:30

woda owszem, gości w moim domu zawsze. ale ja też lubię pić soki Nuja. są bardzo samczne i maja dobry smak. wiec jest to urozmaicenie diety!
Longga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 15:28

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez AnitaT » 26 maja 2020, o 17:30

My mamy u siebie dzbanek filtrujący J.Shmidt 500 z aquaphor i dzięki temu pijemy tylko kranówę- która swoją drogą smakuje nam jak żadna inna. Dzbanek dobrze oczyszcza dzięki czemu woda jest krystalicznie czysta i po prostu smaczna. Sam dzabnek za to pojemny, praktyczny i łatwy w obsłudze:)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez MartaMM » 8 sie 2020, o 23:51

AnitaT napisał(a):My mamy u siebie dzbanek filtrujący J.Shmidt 500 z aquaphor i dzięki temu pijemy tylko kranówę- która swoją drogą smakuje nam jak żadna inna. Dzbanek dobrze oczyszcza dzięki czemu woda jest krystalicznie czysta i po prostu smaczna. Sam dzabnek za to pojemny, praktyczny i łatwy w obsłudze:)


Też mam od nich dzbanek z tym, że model Provence. Dzięki temu, ze dokładnie oczyszcza mi wodę kranową mogę śmiało ją pić i nie gonić co chwila po butelki do sklepu. Dzbanek fajnie się prezentuje, jest wytrzymały i pojemny:)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:34

mi najbardziej smakuje mineralna, w domu kranówę filtruję i piję z cytryną
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez karmelLOVE » 13 sie 2020, o 16:43

Wolę o wiele bardziej źródlaną wodę niż mineralną. Zdecydowanie lepiej mi sie ją pije.
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez Olkka » 13 paź 2020, o 17:09

Równiez od jakiegoś czasu piję już tylko wodę kranową. Mam dzbanek filtrujący Provence z aquaphor, który doskonale oczyszcza i eliminuje nawet najdrobniejsze nieczystości dzięki czemu woda jest krystaliczna, smaczne i w sam raz do picia;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Jaka woda najlepsza na upały?

Postprzez SylwiaGiszta » 12 lis 2020, o 14:53

Ja do wody zwłaszcza na upały stosuje elektrolity Electrosal, ponieważ dodatkowo uzupełnia dietę w sód tracony wraz z potem, szczególnie podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. https://my-life.pl/witaminy-i-mineraly/ ... lity-.html
SylwiaGiszta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lis 2020, o 14:28
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron