ulubione afrodyzjaki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

ulubione afrodyzjaki

Postprzez Onlla » 3 sie 2020, o 09:56

Dziewczyny jakie są Wasze najlepsze afrodyzjaki? Interesuje mnie tutaj absolutnie wszystko.; Od zapachów, po suplementy a koncząc na tych naturalnych.
Jeśli chodzi o mnie to bardzo dobrze działa na mnie swiatło świec. Uwielbiam seks własnie przy zapalonym świetle. Trochę winka ( ale niezbyt dużo) . Plus oczywiście jedzenie. Lekkie, zdrowe, Zawierające dużo owoców i warzyw. Szczególnie tych czerwonych owoców. Malin :)
Ponoć na facetów działa również lubczyk? Czy to prawda?
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez rema » 4 sie 2020, o 11:12

Powiem Ci,ze staramy się z mężem eksperymentowac. Szczególnie jeśli zdarza nam sie okres kiedy wieje nudą w sypialni ( a myślę,ze kazdy coś takiego czasami miewa....). Świece, nowa pościel, jakaś fajna bielizna Eksperymentowaliśmy również z przebierankami ale to nie dla nas widocznie. Oboje wybuchaliśmy ze śmiechu jak się poprzebieraliśmy :D Za to kajdanki jak najbardziej. Z suplementów kilka próbowałam ale nie były to stricte afrodyzjaki. Lubimy żele nawilżające ( libi gel, durex czerwony rozgrzewający). plus jeszcze durex o, niezły jest równiez sex elixir aczkolwiek polecam jedynie na specjalne okazje. Co do llubczyku to kiedyś przypomniała mi się śmieszna sytuacja z moim Kiedyś babcia mu dała jeszcze w latach nastoletnich lubczyku na przeziębienie. Tak go postawiło do pionu, ze tak powiem, że spod kołdry się wstydził wychodzić
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez Onlla » 6 sie 2020, o 07:50

Serio tak na niego zadzialało? No cóż, musimy przetestować. Czemu piszesz, że sex elixir jedynie na weekendy> Można przesadzić z dawką?
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez rema » 7 sie 2020, o 10:33

Nie jest to szkodliwe, na pewno nie przesadzisz na tyle aby Ci to zaszkodziło.Po prostu bardzo podniecająco działa i fajnie jak ma się wiecej czasu. No i oczywiscie musi byc odpowiedni nastrój.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez xena » 10 sie 2020, o 08:14

Hmm. Może sobie zamówimy
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez monicabe » 11 sie 2020, o 14:37

Dla mnie najlepsze afrodyzjaki to: kochana osoba, fajna bielizna, dobre jedzenie, owoce morza ( chociaż nie każdy lubi, z wszystkich moich koleżanek chyba tylko ja uważam je o dziwo za afrodyzjak :D ). libi gel baredzo fajny, sex elixir kiedyś miałam i faktyczie fajny, może sobie równiez zamówie ponownie
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez karmelLOVE » 13 sie 2020, o 16:40

tego jest tyle, ze nawet czosnek jest afrodyzjakiem.. No więc dziwna sprawa ;)
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ulubione afrodyzjaki

Postprzez Morelka80 » 3 wrz 2020, o 21:04

Najlepszy afrodyzjak to seksowna bielizna! :) taka prawda. Nie ma nic lepszego. Ja jak zrobiłam nowe zamówienie w sklepie Valetta to mąż jest zachwycony a ja się o wiele pewniej czuje
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]