Rozwód z panem mecenasem.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Olga32 » 5 kwi 2020, o 20:26

Hej, czeka mnie rozwód z mężem. Od ok 7 miesiącu mamy ogromny kryzys. Dwa dni temu powiedziałam mężowi, że mam dosyć życia z nim, pokłóciliśmy się o jego prace w kancelarii ,,bo on ma tam ciszę". Po czym mąż powiedział do mnie ,,Ok zastanów się nad rozwodem". Myślę o nim coraz poważniej. Tylko obawiam się jednego - rozwodu z adwokatem. Mamy razem 1,5 roczną córkę. Obawiam się czy będziemy potrafili rozstać się jak normalni ludzie.
Czy któraś z Was ma doświadczenie jak postępować w takich sprawach? Może ogólnie powiedzcie mi jak przejść przez rozwód.
Rozwód z klasą zdarza się bardzo rzadko.
Olga32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 kwi 2020, o 20:23

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez nigh11 » 7 kwi 2020, o 08:42

Kurcze nie brzmi to dobrze.

Znajdziesz u nas uszczelniacze motoryzacyjne takie jak: uszczelniacz do silnika, uszczelniacz do opon, uszczelniacz chłodnicy. https://uszczelnienia.pl/
nigh11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 08:37

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 09:33

Jezeli facet nie stosowal wobec ciebie przemocy, ma dobrą prace i cie nie zdradzal to raczej ciezko ci bedzie cos wywalczyc.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Olga32 » 7 kwi 2020, o 10:19

Iskierka napisał(a):Jezeli facet nie stosowal wobec ciebie przemocy, ma dobrą prace i cie nie zdradzal to raczej ciezko ci bedzie cos wywalczyc.

Mamy trwać w małżeństwie, które nie ma sensu?
Mąż zaproponował mi rózwód.
Olga32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 kwi 2020, o 20:23

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Gaja777 » 7 kwi 2020, o 23:14

Pogadajcie ze sobą jak ludzie i uzgodnijcie na jakich warunkach się rozwiedziecie
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Julka Skórka » 18 kwi 2020, o 22:03

Rozwód można przeprowadzić bez orzekania o winie, nawet z udziałem prawników. Wtedy może się skończyć nawet na jednej rozprawie i nie ma żadnego wyciągania brudów.
Julka Skórka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 kwi 2020, o 21:55

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez CherylCole » 24 lip 2020, o 15:08

Z jednej strony to jest tak dobrze. Jak jest bez orzekania o winie to własnie słyszałam, że kończy się na jednej rozprawie. Ale czasami jest tak, ze nie ma innej opcji i swojego bylego trzeba złapać za przysłowiowe gardło bo inaczej nie odpuści. Ja przez całe swoje małżeństwo, które trwało 8 lat byłam terroryzowana psychicznie i fizycznie też. Potem mąż wyjechał na bardzo długo. Wrócił i się z nim rozwiodłam. Moją sprawę oczywiście prowadził adwokat - pan mecenas Budrewicz, który na od razu początku miał świetny plan działania. teraz przynajmniej były mi nie podskakuje a ja nie daje sie zastraszyć
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez ABolesta » 25 lip 2020, o 05:56

Czasami warto też wziąć pod uwagę przyszły ew. proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
ABolesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 paź 2018, o 13:24
Lokalizacja: Polska/zagranica

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez pumaaa » 28 lip 2020, o 08:53

Nieważność małżeństwa??? Przecież ona miała romans, a jednak chyba trzeba więcej mieć rzeczy na unieważnienie ślubu kościelnego.
Avatar użytkownika
pumaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 08:46
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Agula322 » 7 wrz 2020, o 17:22

Jeśli szukasz dobrego, doświadczonego i rzetelnego prawnika to na pewno warto spojrzeć na Pana Tomaszczyk. Ma dużą wiedzę w tej dziedzinie i cieszy się powodzeniem.
Agula322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:20

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez AKrol » 14 wrz 2020, o 06:54

A może dzięki temu, że mąż jest mecenasem, będzie wam łatwiej się dogadać? Może jemu zależy na rozwodzie i też chce szybko i sprawnie wszystko załatwić? Spróbujcie się dogadać, zanim rozpętacie batalię sądową. Oczywiście nie sami, bo to raczej niemożliwe, ale z pomocą mediatora. U mojego brata właśnie tak sie rozwód odbył - z mediatorem wszystko obgadali, ustalili, a potem poszło już z górki. Pomagała im pani mecenas Magdalena Adamczewska. Jest ona wpisana na listę stałych mediatorów. Dzięki jej pomocy i gdy wykażecie odrobinę dobrej woli możecie przeprowadzić rozwód z klasą - trzymam kciuki.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez cinamonka » 24 wrz 2020, o 11:55

Powiem Ci, ze to może nie być najłatwiejszy rozwód, ale najlepiej po prostu zacząć ze sobą rozmawiać jeżeli chcecie dojść do porozumienia. Dla dobra dziecka, a nie któregoś z was.
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez olaberbec » 16 lis 2020, o 17:14

Polecam zajrzeć na stronę https://adwokat-lubelskie.eu/ i umówić się na rozmowę z Panią adwokat:)
olaberbec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 22:42

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Postprzez jadźkax » 19 cze 2021, o 00:20

W końcu podjęłam decyzję o rozwodzie, teraz trzeba poszukać dobrego prawnika, bo pewnie nie bedzie łatwo.... Polecicie dobrego specjalistę z Trójmiasta?
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez nika » 24 cze 2021, o 09:21

Zawsze z adwokatem, dobro dziecka, to także twoje dobro, jeżeli nie masz siły już żyć z dzieckiem, to twoje nieszczęście odbije się na dziecku
nika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:18

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Milosniczkazakupow » 28 cze 2021, o 19:31

Trzymamy kciuki :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Sabina Gąszcz » 15 lip 2021, o 12:13

Olga32 napisał(a):Hej, czeka mnie rozwód z mężem. Od ok 7 miesiącu mamy ogromny kryzys. Dwa dni temu powiedziałam mężowi, że mam dosyć życia z nim, pokłóciliśmy się o jego prace w kancelarii ,,bo on ma tam ciszę". Po czym mąż powiedział do mnie ,,Ok zastanów się nad rozwodem". Myślę o nim coraz poważniej. Tylko obawiam się jednego - rozwodu z adwokatem. Mamy razem 1,5 roczną córkę. Obawiam się czy będziemy potrafili rozstać się jak normalni ludzie.
Czy któraś z Was ma doświadczenie jak postępować w takich sprawach? Może ogólnie powiedzcie mi jak przejść przez rozwód.
Rozwód z klasą zdarza się bardzo rzadko.


To że Twój mąż jest adwokatem nie znaczy że zostaniesz jakoś gorzej potraktowana w sądzie. Najpierw spróbuj się dogadać i najlepiej spisz wszystko na papierze i skonsultuj ze swoim adwokatem jakby podczas rozwodu zmienił zdanie. Ponadto polecam wynajęcie pełnomocnika, tak by jak najmniej się stresować, bo sprawy rozwodowe są niestety stresujący i to nie ważne czy z orzekaniem o winie czy też nie.

Sabina Gąszcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2021, o 12:08

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez Monisia80 » 18 sie 2021, o 21:10

Myślę, że dla dobra córki powinniście oboje iść na pewne ustępstwa i wypracować kompromis.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez hasuq2 » 21 wrz 2021, o 12:24

Mam nadzieje, że udało wam się dojść do kompromisu.

Jak odzyskać kobietę, którą kochasz lecz już nie jesteście razem? Nie martw się wszystko jest możliwe https://www.odzyskacbyla.com.pl/
hasuq2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 12:20

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez damaris.hegmann » 4 mar 2022, o 15:44

Taki rozwód może być trudny, ponieważ Twój mąż na pewno ma znajomych adwokatów. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług prywatnego detektywa, który pomoże Ci wygrać rozprawę sądową. Pozdrawiam! :D

Avatar użytkownika
damaris.hegmann
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2022, o 15:42
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Rozwód z panem mecenasem.

Postprzez sylwiaank » 8 mar 2022, o 12:28

Pozostaje Ci poszukać na własną rękę również adwokata...
sylwiaank
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 mar 2022, o 12:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]