Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez a_gatka » 31 gru 2018, o 21:41

Dziewczyny z Warszawy - poszukiwane fajne przedszkole dla mojej siostrzenicy. Najlepiej z angielskim i najchętniej Ochota i okolice. Możecie nam coś polecić? :)
a_gatka
 

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez docha » 31 gru 2018, o 21:55

No to na Ochocie masz nawet językowe przedszkole, Thames British School, bardzo fajne, niewielkie grupy, dzieci naprawdę się uczą języka i to w miłej atmosferze, podczas zabawy, zajęć kreatywnych. Jeśli ta lokalizacja odpowiada, to warto się zainteresować ich ofertą.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez a_gatka » 16 sty 2019, o 23:34

Albo źle klikam, albo nie widzę... możesz podrzucić link? Na jakiej to dokładnie ulicy? Od jakiego wieku tam przyjmują? Jak z rekrutacją?
a_gatka
 

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez docha » 23 sty 2019, o 18:09

Proszę bardzo http://thamesbritishschool.pl/ Co do zapisów to najlepiej zadzwonić albo na stronie napisac przez formularz.
Przyjmują już od 2 lat, to nie jest takie typowe przedszkole jak u nas, idą systemem brytyjskim.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez annika77 » 24 mar 2020, o 19:57

Nasza córeczka chodzi z kolei do dwujęzycznego przedszkola Miś Koala na Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Dzieciaki od małego uczą sie tam angielskiego, oczywiście jest to nauka przez zabawę i zwyczajne rozmowy, także dziecko w żaden sposób nie jest tym obciążone. Do tego sa również cotygodniowe zajęcia z języka hiszpańskiego, ciekawe i przydatne zajęcia przyrodnicze czy warsztaty kulinarne i wycieczki. Ogólnie program jest super no i mała uwielbia tam chodzić. Ja po całości dobrze oceniam to przedszkole bo ciesze się też, ze sa tam świetne, kompetentne i pomocne panie opiekunki i miła atmosfera.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez AKrol » 14 wrz 2020, o 07:07

Wybór przedszkola to nie jest łatwa rzeczy. Wybierając placówkę, nie patrz tylko na to jaki program oferują, jakie jest wyposażenie, ale także zwróć uwagę jakie wyżywienie będzie dzieciom serwowane. Moje dzieci chodzą do przedszkola (nie w Warszawie, tylko z 50 km od stolicy), gdzie posiłki dostarcza firma Smakuś i jestem zadowolona, że maja taki dobry catering. Firma przygotowują posiłki wyłącznie dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Pracują tam doświadczeni kucharze oraz dobry dietetyk, którzy dbają by posiłki były zdrowe i pełnowartościowe, przygotowane z najwyższej jakości produktów i oczywiście z uwzględnieniem różnego typu potrzeb, czyli np. dietę bezmleczną, bezglutenową, bezjajeczną itp. Nie używają żadnych półproduktów. Posiłki są kolorowe, smaczne, zdrowe a dzieci chętnie je zjadają i nie marudzą przy jedzeniu.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez mary.osto » 8 lut 2021, o 11:53

Jeśli chodzi o jedzenie to fajna jest Pomarańczowa Ciuchcia, mają tam własną kuchnie. Posiłki są zdrowe, kreatywne i przede wszystkim nie nudzą się naszym dzieciom.
mary.osto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 11:48

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez maniia » 9 maja 2021, o 21:49

Z Warszawy fajne przedszkole niepubliczne to Raz Dwa Trzy My na Mokotowie. Moja córcia tam chodzi i jestem bardzo zadowolona z wyboru przedszkola, to fajna placówka, wszystko jest tam na wysokim poziomie a opiekunki przemiłe no i małe grupy tam mają, to zawsze jest na plus.
maniia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9 maja 2021, o 21:32

Re: Dobre przedszkole w Warszawie

Postprzez gaggatka » 13 mar 2023, o 08:11

Sprawdźcie Tequesta na Żoliborzu lub Mokotowie - gdzie będziecie mieć bliżej :) Świetne językowe przedszkole i oprócz angielskiego jest jeszcze hiszpański. Mają wykwalifikowaną kadrę, opiekunki mają podejście do dzieci i widać że to jest praca z powołania :) tam dziecko jest bezpieczne.
gaggatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 22:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]