Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Fifka » 29 kwi 2020, o 20:57

Ja jak ma spadek energii to piję Fresubin Energy od razu daje mi dużo siły i walki na następne dni, smakuje też całkiem nieźle :)
Fifka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 20:29

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Maria01 » 30 kwi 2020, o 11:41

Proponuje udać się do lekarza, mi tak wyszła choroba przewlekla, a teraz sa dodatkowo e-recepty i nie muszę martwić się o ic, dzwonie do ekarza dostaje kod i już mam z apteki leki
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez anita_an » 29 sie 2020, o 14:20

Dokładnie, e-recepty to świetny pomysł, ja też ostatnio pilnie potrzebowałam załatwić leki, bo nie zauważyłam, że mi się skończyły, a jeszcze na wakacjach byłam w innym mieście. Tam w DOZ szybko zrealizowałam e-receptę.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez karmelLOVE » 15 wrz 2020, o 14:40

Ja ostatnio pierwszy raz odbierałam tak e-recepte i to jest wygodniejsze.
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Abram » 10 lip 2023, o 11:17

Centrum Medyczne Trójkąt to między innymi takie miejsce, gdzie można spotkać doktora, który zajmuje się diabetykami - https://scmtr.pl/dr-n-med-hohendorff-jerzy/. Chodzi dokładniej o doktora Hohendorffa, który ma specjalizację w kierunku leczenia cukrzycy i stara się dbać o rozwój swojej wiedzy w leczeniu takich chorób.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 132
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, kło

Postprzez Cesme » 4 wrz 2023, o 12:05

Wszyscy piszą o tarczycy i również ja napiszę. ALE proszę was pamiętajcie, że wyniki 'w normie' nie są zawsze tak naprawdę w normie. Norma dla młodej kobiety powinna być TSH w okolicy 1-1,5. Ja miałam zdiagnozowane Hashimoto i niedoczynność kiedy moje TSH było oficjalnie 'w normie' bo około 3,1 (norma była do 4,5 jakoś tak). Mając je uregulowane w okolicy 1 czuję się super, jak mam 2 i więcej to śpię 8-10h i czuję się niewyspana, brak energii i siły, humoru. Niestety trzeba powalczyć czasem z lekarzami, żeby być wziętym na poważnie.

Od siebie daję namiar na dobrą przychodnię w Niepołomicach https://rcmniepolomice.pl

Przyjmuje tam wielu lekarzy, jeśli szukalibyście kogoś w okolicy, to warto jest ten problem z nimi skonsultować.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron