Czy to zachowanie w granicach normy?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy to zachowanie w granicach normy?

Postprzez ola1711 » 15 wrz 2020, o 18:56

Cześć,
mam 21 lata, partner 31. Jesteśmy razem 1,5 roku. Nie mogę narzekać. Robi dla mnie wszystko, wiem że kocha, wiąże ze mną wspólną przyszłość. Chce budować dom i założyć ze mną rodzinę. Jest to mój pierwszy związek. Wszystko jest ok z wyjątkiem jednej rzeczy. Chciałabym się was zapytać czy to zachowanie jest normalne, ponieważ z natury jestem osobą zazdrosną mimo że tego nie okazuje.
Chłopak ogląda się za dziewczynami. Pracuje fizycznie. Gdy z chłopakami jadą busem ogląda się za każdą młodą dziewczyną. Druga sprawa to instagram. Obserwuje kilkanaście/kilkadziesiąt kont obcych dziewczyn i często lajkuje. Nie patrzy przy mnie obcesowo na dziewczyny ale każdą na ulicy zauważy i często skomentuje jeżeli jej zachowanie cy wygląd jest dziwne. Niby to normalne zachowania. Każdy zerka na przeciwną płeć i obserwuje obce profile. Ale przeraża mnie też fakt, że mimo iż jestem prawie 10 lat od niego młodsza ogląda się za dziewczynami poniżej 20 lat. Boję się że to jakaś tendencja do zdrad w przyszłości ;/ przesadzam czy to normalne?
ola1711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2020, o 18:14

Re: Czy to zachowanie w granicach normy?

Postprzez cinamonka » 24 wrz 2020, o 11:52

Ogólnie patrzenie za dziewczynami dość młodymi mnie troche przeraża, ale ok.. Jeżeli są pełnoletnie i w ogóle of course. Co do tego czy jest to normalne i czy ma tendencje do zdrady to najlepiej zapytaj się go, czy nadal jest tobą zainteresowany itp.
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników