Wypad we dwoje na weekend

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez ola.makowska » 16 wrz 2020, o 11:46

Ja ze swojej strony mogę polecić Hotel Klimek****SPA w Muszynie. To świetna lokalizacja na romantyczny pobyt we dwoje, np. z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. Mają tam specjalny pakiet dla par - myślę, że to może być świetna niespodzianka dla drugiej połówki. W hotelu jest strefa Wellness&SPA, więc relaks gwarantowany, do tego romantyczna kolacja z przepysznymi daniami. Okolica jest spokojna, skłania do spacerów, wycieczek rowerowych i cieszenia oczu widokiem gór. Można naprawdę wspólnie odpocząć i cieszyć się ze swojej obecności.
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez Lussy34 » 16 mar 2021, o 23:01

Jeśli nie będziecie mieli pomysłu na wyjazd, albo nie będzie on do końca możliwy - proponuję umilić sobie weekend popołudniem filmowym w towarzystwie pysznego jedzenia - rodem z Chin! W lees-chinese.pl/restauracja/lee-s-chinese-391e4589-e023-4453-9ad9-351c5b90aa48 zamówicie najpyszniejsze na świecie sajgonki, kimchi czy kurczaka w wielu wydaniach. Dania przygotowują chińscy kucharze!
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez wenek » 11 mar 2022, o 12:31

Polecam wyjechać do Warszawy tam są piękne miejsca do odwiedzenia. Jeśli chodzi o jedzenie, to restauracja Akademia jest według mnie numerem jeden, mają smaczne i świeże posiłki.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez paatka23 » 16 mar 2022, o 15:13

My mieliśmy jechać też tylko na weekend, ale Itaka ma teraz dobrą promocję Lato 22 i skusiliśmy się na urlop w Turcji. Przekonała nas przede wszystkim gwarancja niezmienności cen gratis, bo szalejąca inflacja trochę nas zniechęcała do podróży, a z taką gwarancją nie ma strachu wyjechać.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez jagina » 18 mar 2022, o 15:33

Byliśmy na weekend w Warszawie i jedliśmy obiad w restauracji Akademia, było smacznie i domowo. Dla mnie kuchnia Polska jest najlepsza i uwielbiam chodzić do restauracji, w których ją podobają, zawsze jest w nich klimatycznie.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Wypad we dwoje na weekend

Postprzez ketma » 21 kwi 2022, o 08:09

Albo niestandardowo - Energylandia. Jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby wypadł się nie udał, tylko lepiej to bardziej z dnia na dzień ogarniać, żeby mieć pewność fajnej pogody. Nie może być ani zbyt zimno, ani zbyt ciepło. Chociaż, kiedy jest ciepło, to można poszaleć w aquaparku. Natomiast sam pomysł na taki wyjazd jest zdecydowanie trafiony ;-)
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron