Niższe libido niż kiedyś

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Niższe libido niż kiedyś

Postprzez intime » 28 sie 2020, o 07:37

Największe libido miałam chyba w okresie studiów. Później gdy skończyła się sielanka, praca i obowiązki życiowe sprawiły że zaczęło sukcesywnie spadać. Czy zwiekiem ten proces będzie postępował? Jeżeli tak, to troch kiepsko.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez Onlla » 29 sie 2020, o 12:27

Szkoda że nie zaznaczono jak dziś wygląda pani życie,wiek jakieś choroby(może tarczyca)stosowane leki,partner itp.
Z wiekiem może libido zanikać, nie ma takich podniet ale nie musi tak być.
proszę wykonać badania.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez intime » 31 sie 2020, o 07:38

Dokładnie.Napisz trochę więcej w temacie. Jakie mialaś libido wcześniej. Czy chorujesz na jakieś choroby przewlekłe Jak ma sie u Ciebie tarczyca Na libido może mieć wpływa bardzo wiele róznych czynników . Poza tym u wiekszości jest to stan przejściowy Sama również tak miałam. OBowiązki codzienne po prostu mnie przygniotły oraz nie chciało mi się uprawiać seksu. Nie widziałam problemu do czasu az zaczęliśmy się oddalać z mężem.
Proponowałabym spróbwoać jak działają na CIbeie środki z L argininą . U wielu kobiet bardzo skutecznie przywracają libido.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez intime » 1 wrz 2020, o 07:28

Wiek, to 31 lat.
W zasadzie nic mi nie dolega. Okresowo nadciśnienie, ale nie jest to coś przewlekłego, a raczej związanego z pracą i okresowymi stresującymi sytuacjami.

Jeżeli chodzi o badania, to jakie proponujecie?

Co do suplementacji, tonic jeszcze nie zażywałam. L Arganina - coś słyszałam, ale doczytałam też w wikipedii itd. Jak to działa w praktyce?
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez mortadela » 1 wrz 2020, o 11:38

Tak, z wiekiem bedzie postepowal, zwlaszcza jak nie bedziesz dbala o nie.
mortadela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 11:17

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez andrea23 » 18 wrz 2020, o 07:34

Libido therapy nie zawiera żadnych hormonów, więc w zasadzie nie należy się go bać. W dużym skrócie zwiększa ukrwienie pochwy, wpływa pozytywnie na jej wilgotność. Bodźce dotykowe są więc bardziej przyjemniejsze i intesywniejsze. Dlaczego rezygnować z satysfakcji w łóżku, skoro wcale nie trzeba tego robić?
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez intime » 21 wrz 2020, o 09:44

Dzięki za informacje.
W tym tygodniu już raczej nie dojdzie, pewnie po nowym roku. Nie mniej jak dojdzie, sprawdzę to dam znak co i jak. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez Kaja20000 » 27 wrz 2020, o 12:05

U mnie kiepsko było z libido jak brałam pigułki antykoncepcyjne, teraz jak monitoruję cykl na testerze owulacyjnym z aplikacją afrodyta smart to nie ma tego problemu, libido jest okej.
Kaja20000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 gru 2019, o 22:36

Re: Niższe libido niż kiedyś

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:32

Możesz coś zmienić w zyciu seksualnym, może jakieś zabawki? https://sensualmadness.pl/29-stymulator-lechtaczki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]