Problem z odchudzaniem

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Problem z odchudzaniem

Postprzez olaolak » 29 cze 2019, o 22:00

Ja i moja koleżanka miałyśmy problem ze schudnięciem. W zasadzie ja to negatywnie do tego podchodziłam ale ona mnie namówiła na dietetyka. Suma summarum jesteśmy zadowolone :))) Nie drogi, trzeba tylko ankiete wypełnić i już :) dla zainteresowanych podaje meila do tej pani dietetyk poniżej.
Polecam
indywidualna.dieta@onet.eu
olaolak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2019, o 21:51

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Majka2312 » 9 lip 2019, o 19:02

U mnie akurat fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo i regularnie a to bardzo ułatwiło sprawę;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez MartaMM » 30 lip 2019, o 19:28

Majka2312 napisał(a):U mnie akurat fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo i regularnie a to bardzo ułatwiło sprawę;)


Też od nich zamawiam;) Jedzenie smaczne i urozmaicone więc się nie nudzi a cenowo też wychodzi całkiem korzystnie.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez marka4 » 8 wrz 2019, o 19:26

A jeśli aktywność fizyczna i dieta nie działają? mam sporo tłuszczyku na udach i brzuchu, może medycyna estetyczna da radę? Podobno w Magicznej Klinice jest fajny zabieg - lipoliza, na kilka partii ciała. Może miała któraś? Nie boli? I jak wygląda zabieg i ja po?
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez bogata » 10 wrz 2019, o 15:25

marka4 napisał(a):A jeśli aktywność fizyczna i dieta nie działają? mam sporo tłuszczyku na udach i brzuchu, może medycyna estetyczna da radę? Podobno w Magicznej Klinice jest fajny zabieg - lipoliza, na kilka partii ciała. Może miała któraś? Nie boli? I jak wygląda zabieg i ja po?

Nie ma szans, by to nie dało rady. Medycyna estetyczna powinna być pomocą w skrajnych przypadkach.
Avatar użytkownika
bogata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 15:13

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez AnitaT » 15 wrz 2019, o 18:56

MartaMM napisał(a):
Majka2312 napisał(a):U mnie akurat fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo i regularnie a to bardzo ułatwiło sprawę;)


Też od nich zamawiam;) Jedzenie smaczne i urozmaicone więc się nie nudzi a cenowo też wychodzi całkiem korzystnie.



Też zamawiam Wygodnądietę. A widziałyście dziewczyny, że mają teraz opcję diety wegetariańskiej? Sama bardzo chętnie bym się na taką przeniosła więc chciałam zapytać czy już ktoś korzystał i jakie opinie? ;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez alex1234 » 16 wrz 2019, o 20:07

Myślę, że lipoliza da radę, oczywiście jeśli dieta i aktywność fizyczna nie będą bardziej skuteczne. Trzeba na to czasu. jeśli nie, to w Magicznej Klinice warto - sprawdzone miejsce, dobre ceny i niemal bez bólu.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez silka » 29 wrz 2019, o 14:19

może zmień sposób żywienia, nie tylko na zdrowsze, ale też regularne? może pomóc Ci na pewno jakiś catering dietetyczny, wiele ułatwi
silka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 23:45

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez marka4 » 29 wrz 2019, o 19:56

Przy odpowiednio zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej może zdarzyć się, że i tak efekt nas nie zadowoli. Takie zabiegi własnie są po to, by pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej (Lipoliza w Magicznej Klinice) czy ujędrnieniem ciała.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez krystyna87 » 30 wrz 2019, o 17:00

Mi pomogła jedynie zdrowa i zbilansowana dieta, a dokładnie catering dietetyczny. Korzystam z diety pudełkowej już ponad półroku i efekty są niesamowite. :o
Polecam każdemu! Jeżeli nie wiecie jaki catering zamówić polecam zajrzeć na Cateromarket.pl - tam są wszystkie firmy w jednym miejscu oraz opinie innych użytkowników, co jest bardzo wygodne. :ok:
krystyna87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2019, o 16:54

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Dawid43 » 10 paź 2019, o 15:33

tam katering wszystko można w własnym zakresie
Dawid43
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2019, o 15:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez beksa » 10 paź 2019, o 21:58

Przyznam się że nie jestem systematyczną osobą i dieta + ćwiczenia to nie dla mnie :( uwielbiam jeść i kocham słodycze :) ale coś za coś . Koleżanka poleciła mi klinikę Novoderm https://novoderm.pl w której wykonano mi zabieg miejscowej Lifting HIFU redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, chcę jeszcze zrobić sobie ten zabieg na udach myślę że dla takich osób jak ja to bardzo dobre rozwiązanie :)
beksa
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2019, o 22:01

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Helenka123 » 21 paź 2019, o 13:50

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez mojemyśli » 4 lis 2019, o 21:38

Znajoma poleciła mi bardzo fajną klinikę miracki https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ wykonano mi tam zabieg liposukcji laserowej :) jestem bardzo zadowolona dotychczas próbowałam wielu sposobów by poprawić swój wygląd ale nic nie pomagało w zgubieniu niepotrzebnych kilogramów teraz to co innego czuję sie piękna :)
mojemyśli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sie 2019, o 18:58

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez mires » 5 lis 2019, o 19:49

Próbowałyście zabiegów odchudzających? Jakie efekty przyniosły w Waszym przypadku?
mires
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2019, o 19:42

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez minka18 » 12 lis 2019, o 19:05

Może nadszedł czas na skorzystanie z pomocy i wsparcia solidnego dietetyka? Zbędnych kilogramów udało mi się pozbyć dzięki pomocy dietetyka z Euro Kliniki euro-klinika.pl , znajdującej się w Siemianowicach Śląskich. Tego było mi trzeba, jak nigdy.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez linijka » 29 lis 2019, o 20:25

mnie wydaje się, że dieta musi być optymalnie dobrana, a do tego trzeba jej się konsekwentnie trzymać, jeśli tego nie robisz, zadna dieta nei pomoże...
linijka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 mar 2019, o 00:05

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez JuliaBed » 28 gru 2019, o 20:44

Ja zdecydowałam się na catering Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. W końcu jem smacznie, zdrowo, świeżo i co ważniejsze regularnie a to bardzo ułatwia sprawę.
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez ellena » 14 sty 2020, o 20:28

Niektórzy ludzie mają ogromny problem z tym aby schudnac ,tu jest potrzebny czas i silna wola. Dobrym rozwiązaniem jest założenie opaski bariatrycznej.Mam sąsiadkę ,która zrobiła sobie taki zabieg w Szpitalu św.Elżbiety na Mokotowie.Wcześniej żadna dieta nie dawała rezultatów. Tym razem są efekty i bardzo jest zadowolona. Dużo już schudła.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Karina_28 » 22 sty 2020, o 15:49

JuliaBed napisał(a):Ja zdecydowałam się na catering Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. W końcu jem smacznie, zdrowo, świeżo i co ważniejsze regularnie a to bardzo ułatwia sprawę.


Faktycznie, taki catering to bardzo wygodne rozwiązanie. Sama też od nich zamawiam, już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Fajnie, ze posiłki są urozmaicone bo taka dieta się nie nudzi;)
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Ernesta » 24 sty 2020, o 13:26

W dzisiejszych czasach wielu z nas boryka się z takim problemem,dlatego też warto skupić się na tym czy może nie jest to spowodowane jakąś chorobą.Warto się przebadać,a przy okazji zmienić swoje nawyki żywieniowe.Żeby nieco łatwiej było nam podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami,warto kupić sobie wolnowar Camry CR 6410 czyli urządzenie gotujące w niższej niż zwykle temperaturze i nieco wolniej,ale za to z zachowaniem wszystkich witamin i mikroelementów potrawy.Dzięki niemu,każdego dnia będziemy jadać potrawy bogate w witaminy,a co za tym idzie będziemy dostarczać do organizmu wszystko co najlepsze i będziemy zdrowsi.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Helenka123 » 5 lut 2020, o 09:59

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez TPS2020 » 11 lut 2020, o 15:08

Jak słysze problem z odchudzaniem to mogę się śmiać cały dzień. Jeżeli nie jesteś na nic chora to jedynym problemem jest to, że się obżerasz! Aby schudnąc należy zachować ujemny bilans kaloryczny i człowiek chudnie każdego kolejnego dnia po trochu. Jeżeli jest dodatki bilans kaloryczny człowiek tyle. Nie trzeba płacić komuś kupy pieniedzy zeby nie jeśc jak świania.

Trenerzy personalni ze Szczecina -> http://trener-personalny-szczecin.pl/
TPS2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 lut 2020, o 14:57

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez AKrol » 14 wrz 2020, o 06:51

Też miałam wieczny problem z odchudzaniem, bo niby chęci są, ale zawsze brakowało czasu na gotowanie odpowiednio ułożonych posiłków. Niby to nic wielkiego, ale dla każdej pracującej mamy, znalezienie trochę czasu dla siebie jest po prostu trudne. Rozwiązaniem dla mnie okazała się dieta pudełkowa. Dostarcza mi ją firma Fitomania, która działa na terenie Małopolski i Śląska. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Przed zamówieniem diety wywiad przeprowadza doświadczony dietetyk, który analizuje jakie mamy potrzeby i jaka dieta się u nas najlepiej sprawdzi. Ja korzystam z diety klasycznej i efekty są bardzo dobre. Udało mi się schudnąć, a przy tym nie mam żadnych spadków energii czy samopoczucia. Posiłki są smaczne, zróżnicowane, chętnie je zjadam, a między nimi nie ma ochoty na podjadanie.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Alinka91 » 18 wrz 2020, o 09:41

Witam,
Problem nie tkwi w odchudzaniu się, ale w złym odżywianiu i braku chęci lub motywacji do zmiany czegoś w swoim życiu.
Pod pojęciem odchudzanie powinny kryć się dwie rzeczy: zdrowe jedzenie i regularne ćwiczenia.
Obecnie nie jest tajemnicą, że aby masa ciała schodziła w dół, to trzeba być na ujemnym bilansie kalorycznym.
Osoby początkujące ze złymi nawykami żywieniowymi powinny zacząć od zdrowego odżywiania, następnie stopniowo i powoli zmniejszać swoją kalorykę.
Dużo osób ma z tym problem, tak jak i ja miałam, dlatego zwróciłam się z prośbą o pomoc do Pauliny Walczewskiej, nie dość, że ułożyła mi świetnie zbilansowaną i smaczną dietę, to do tego mam rozpisany plan treningowy z filmikami i ćwiczę w domu.
Każdemu polecam podejście do sprawy kompleksowo, bo żeby coś zmienić na lepsze w swoim życiu potrzeba dużo chęci i zaparcia, no i podejścia z głową, ponieważ żadne magiczne specyfiki nie ułatwią nam sprawy, a wręcz mogą pogorszyć.
Trzymam kciuki za wszystkich, tak jak ja, walczących o lepszą sylwetkę i samopoczucie :D
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Faubo715, Google [Bot]