zapachy z feromonami

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

zapachy z feromonami

Postprzez monicabe » 17 wrz 2020, o 09:11

Co sądzicie o tych perfumach z feromonami? Wąchałam kilka zapachów i muszę powiedzieć, że coś chyba w tym jest bo zapisują się w głowie.

Z chęcią poczytam wasze opinie na ich temat.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: zapachy z feromonami

Postprzez katrinka » 17 wrz 2020, o 14:16

Masz kogoś na oku? Sama kieruje się głównie konkretnym zapachem. Kupuję coś co mi się podoba. Perfumy z feromonami mam. Zapach bardzo ładny , dosć mocny oraz długo się trzyma. Na szaliku do 3 dni, na ciele do 8 godzin. Sa to perfumy Love & Desire.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: zapachy z feromonami

Postprzez monicabe » 18 wrz 2020, o 07:23

Niekoniecznie.Po prostu czytałam osatnio cykl książek Lwa Starowicza ( dla wszystkich , którzy nie czytali polecam bo sa świetne ! ) i w jednej z nich pisał,że feromony mają bardzo duże znaczenie,nie tylko w kontaktach z płcią przeciwną ale z wszystkimi ludźmi. Tak więc są bardzo często wykorzystywane w celach biznesowych. Wiele osób stosuje je jako jedną z metod manipulacji w pracy.
Czy te feromony, których używasz coś konkretnie zawierają?
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: zapachy z feromonami

Postprzez katrinka » 21 wrz 2020, o 08:36

Akurat też od czasu do czasu kupuje love desire, więc się wypowiem.
Zapach jest raczej delikatny, ale długo się utrzymuje, jest przyjemny i nieszablonowy
To jest woda perfumowana z feromonami. Jeżeli chcesz zwrócić na siebie czyjąś uwagę, to tak. Jest to dobra opcja.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]