Ciąża i jej problem.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Ciąża i jej problem.

Postprzez sgzj_d » 24 lip 2020, o 16:10

Cześć, nigdy nie sądziłam, że będę zmuszona do poszukiwania osoby, która pomoże mi przerwać ciąże- niestety tak się stało. Znalazłam się w bardzo złej sytuacji życiowej, można powiedzieć, że bez wyjścia. Mieszkam w okolicach Katowic, niestety pandemia uniemożliwia mi wyjazd za granicę oraz moje finanse. Dlatego też mam pytanie, czy może orientujecie się czy w Katowicach mogę przerwać ciaze w miarę szybko? Będę wdzięczna za każda pomoc, niekorowanie lub kontakt. Proszę też o darowanie sobie pouczających komentarzy... :?
sgzj_d
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2020, o 16:03

Re: Ciąża i jej problem.

Postprzez Ana05 » 27 wrz 2020, o 12:31

Czy zdajesz sobie sprawę, że pomocnictwo przy przerwaniu ciąży to jest przestępstwo z kodeksu karnego? O co Ty tu prosisz publicznie? Takie rzeczy jak chcesz to po znajomościach popytać, ale nie publicznie by narażać kogoś na odpowiedzialność karną. Na przyszłość zabezpieczaj się, ja chwalę sobie diafragmę caya
Ana05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sty 2020, o 23:55

Re: Ciąża i jej problem.

Postprzez krupnik12 » 26 sty 2021, o 19:32

Mnie samej przechodziły podczas ciąży takie okropne myśli przez głowę, było to spowodowane ogromnym strachem przed porodem, byciem mamą i ogólnie cała ta sytuacja mnie przerażała. Za namową męża udałam się do psychiatry do Psychomedica w Łodzi (ich nr 222538888 ) gdzie zdiagnozowano u mnie tokofobię, ale również lekarz pomógł mi uporać się z moimi lękami.
krupnik12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:21

Re: Ciąża i jej problem.

Postprzez vantiel » 23 mar 2021, o 19:34

watpie ze tutaj ktos ci udzieli takiej odpowiedzi. na przyszlosc kontroluj swoj cykl, polecam ci afrodyte smart
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52

Re: Ciąża i jej problem.

Postprzez szpilka » 26 mar 2021, o 12:25

Jesli nie chce sie miec dziecka, to nie lepiej po prostu zadbac o antykoncepcje?? Ja tez nie planuje na razie potomstwa, biore tabletki Vines i mam z glowy, nie martwie sie, nie spinam.
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]