9 facetow...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: 9 facetow...

Postprzez agape84 » 16 wrz 2013, o 23:40

No tak dziewczyny Grizzli przeciez ma racje, my kobiety nie mamy prawa odczuwac przyjemnosci w czasie seksu, ten przywilej maja tylko mezczyzni, my mamy tylko odbywac stosunek w celach prokreacyjnych, nasza rola jest rodzic dzieci, tak natura chciala.. Oczywiscie dziewictwo musimy trzymac dla naszego meza, pana i wladcy, uslugiwac mu jak na pokorna zone przystalo, przymykac oko na jego wyskoki, no bo jemu przeciez wolno.. Szkoda, ze w naszym kraju nie obowiazuja burki, wtedy kobiety nie kusilyby mezczyzn swoja brudna seksualnoscia.. Grizzli, mam nadzieje, ze znasz pojecie slowa sarkazm. Powodzenia w szukaniu zony, ktora przestrzega rownie surowych zasad moralnych, na pewno oboje swym przykladnym zyciem zapracujecie na to aby trafic prosto do nieba:-p

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: 9 facetow...

Postprzez rozoowa » 17 wrz 2013, o 09:58

uśmiałam się :D
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 17 wrz 2013, o 10:25

Agape, rewelacyjnie to ujęłaś :)

prawda jest taka, że facet i kobieta sie niczym nie różnią...
tylko takie zacofane myślene niektórych.. na którym oczywiście cierpią kobiety..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez rozoowa » 17 wrz 2013, o 11:54

Szkoda tylko, że niektórzy mają takie klapki na oczach...
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 17 wrz 2013, o 11:57

tylko, że z drugiej strony taki facet by chciał by jego kobieta była doświadczona w łóżku itp..
i umiała różne dziwne i fajne rzeczy... ale fakt.. byle by tylko nie miała dużej ilości partnerów.. najlepiej własnie dziewica...
choć też nie... bo będzie się bał rozdziewiczyc :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Adidasowa » 17 wrz 2013, o 20:11

STraszne się rzeczy dzieją... nastolatki nie szanują siebie... masakra.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9 facetow...

Postprzez Burbi » 17 wrz 2013, o 20:24

Ja myślę że grizzli'emu chodziło o to, że jak ktoś uprawia seks z kimś bez związku a nie, że z samego seksu nie można czerpać przyjemności:) Tylko znów nie przesadzajmy, że od razu ktoś jest bez zasad moralnych, ja jedno-nocnych akcji nie toleruje, ale jak ktoś lubi to przecież jego sprawa, ale to nie znaczy, że nie ma moralności, ma po prostu trochę inne poglądy.

Tak samo z ilością partnerów, jakbym spotkał dziewczynę która miała powiedzmy nawet tych 10-ciu partnerów, to co z tego? Przecież jej nie skreślę bo to głupota. Jedyne co to zwrócę uwagę czy każdy z nich był z nią w związku, bo jak pisałem jedno-nocne przygody mnie zrażają, ale też nie całkowicie skreślają, potrzebowałbym tylko więcej czasu żeby jej zaufać, a ona też by mi musiała udowodnić, że nie jestem jej przygodą, a czymś więcej:)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: 9 facetow...

Postprzez rozoowa » 17 wrz 2013, o 22:27

No i to jest właśnie dojrzała wypowiedź faceta.. :)
Człowiek ma wolną wolę i może decydować sam o swoim ciele i życiu, nie nam to oceniać.. każdy ma prawo do własnych poglądów i zachowań odróżniających się od ogółu i nawet jeżeli w zakres tego wchodzą jednonocne przygody, albo seks jedynie dla sportu nie nam oceniać jego moralność, ważne żeby wobec samego siebie być ok :)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Hadassa » 18 wrz 2013, o 08:52

Oj, oby więcej facetów z takim poglądem.....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: 9 facetow...

Postprzez Burbi » 18 wrz 2013, o 16:35

rozoowa napisał(a):No i to jest właśnie dojrzała wypowiedź faceta.. :)


Aż się poczułem jakoś dziwnie stary;p

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: 9 facetow...

Postprzez rozoowa » 18 wrz 2013, o 18:50

To jak stary nie jesteś to jest to jeszcze bardziej pocieszające, że takie dojrzałe podejście mają również młodzi faceci :D
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: 9 facetow...

Postprzez 456 » 18 wrz 2013, o 19:52

A moja mała uwaga do panów... W panelu (w waszych profilach) jest taka mała opcja do ustawienia Rangi... aby zmienić tag z "kobietka" na "facecik". ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: 9 facetow...

Postprzez Kochajaca. » 14 paź 2013, o 14:06

Ale po co się komuś chwalić, z iloma się spało? :O
Dla mnie to jest dziwne i co najmniej odrzucające. Czy to w czymkolwiek czyni lepszym/ gorszym?
Nie jestem chyba przystosowana, by żyć w XXI w. ;|
Avatar użytkownika
Kochajaca.
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 11:20

Re: 9 facetow...

Postprzez agape84 » 19 paź 2013, o 17:52

Jesli ktos ma ochote o tym mowic to czemu nie, na forum mozna rozmawiac o wszystkim
:-) :woman:

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: 9 facetow...

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 19:25

im wiecej tym lepiej kochana, masz lepsze doswiadczenie :)

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12

Re: 9 facetow...

Postprzez Culagula » 13 lut 2014, o 10:26

Nie wiem czy ten wątek ma służyć chwaleniu się czy żaleniu?
A już na pewno coś czułaś do tych 3 z którymi tylko na jedną noc....
Pamiętaj tylko o prezerwatywach bo tacy a jedną noc czasem mogą Ci zostawić jakąś pamiątkę...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: 9 facetow...

Postprzez kasia.. » 14 lut 2014, o 12:14

Masakra. Taka młoda jesteś, w moim wieku,a Ty miałaś już tyle facetów. Jak by to moja babcia powiedziała.. BÓJ SIĘ BOGA... :oops:
kasia..
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 21:34

Re: 9 facetow...

Postprzez iwonaa0 » 20 lut 2014, o 11:01

Nie widzę w tym absolutnie nic złego. Nie chodzi tu o zdobywanie doświadczenia, po prostu kobieta ma również potrzeby, które ma prawo spełniać. Wyznaję zasadę, że żyje się tylko raz i nikt nie ma prawa oceniać moich decyzji. Dopóki czujesz się z tym wszystkim ok, to nie musisz zmieniać swojego postępowania :)

iwonaa0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lut 2014, o 12:50

Re: 9 facetow...

Postprzez redorange666 » 20 lut 2014, o 16:29

iwonaa0 napisał(a):Nie widzę w tym absolutnie nic złego. Nie chodzi tu o zdobywanie doświadczenia, po prostu kobieta ma również potrzeby, które ma prawo spełniać. Wyznaję zasadę, że żyje się tylko raz i nikt nie ma prawa oceniać moich decyzji. Dopóki czujesz się z tym wszystkim ok, to nie musisz zmieniać swojego postępowania :)


Dokładnie tak!!!
Jak sprawia Ci to przyjemność i masz z tego fun... ja mówię super. :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: 9 facetow...

Postprzez Jamelia » 20 lut 2014, o 16:48

Popieram. to chore robić z siebie cnotkę całe życie i nie korzystać z jego uroków. Faceci się tam nie przejmują, im więcej partnerek tym lepiej. Ja tez wyznaję taka zasadę (prócz tych momentów gdy jestem w związku bo wierność to podstawa).Ale gdy jest się wolnym to nie widze w tym nic złego. Poza tym lepiej się wyżyć z druga wolną i chetną osoba niż polować na dzieci bo od nadmiaru napięcia się w głowie przewraca :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: 9 facetow...

Postprzez Aniaaaaa » 23 lut 2014, o 07:58

Jest taki okres podczas pieszczot że my kobiety mamy mega mokro i jest wtedy takie podniecenie że chodź by nas się chciało zatrzymać to nie da rady bo jesteśmy już nastawione na mega konkretny seks :) w każdym bądź razie jeśli się ma partnera to trzeba korzystać z tego i dawać z siebie 100 % podczas stosunku żeby poznać własne możliwości i partnera również :) NIe ma co zgrywać cnotkę tak jak napisała Jamelia bo to do niczego nie prowadzi :) Trzeba się kochać namiętnie i z pełną werwą żeby się wyżyć :) w końcu jest seks jest to najprzyjemniejsza forma wysiłku fizycznego dla obydwojga partnerów :) ...
Im więcej seksu tym więcej endorfin a co za tym idzie tym więcej hormonu szczęścia :) Każdy dzień chodź by nawet zaczął się od wstania z łóżka lewą nogą to można go zawsze naprawić przez namiętny ostry seks :) Seks lekarstwem na zło moje drogie koleżanki :) :D
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: 9 facetow...

Postprzez baczek96 » 27 wrz 2020, o 10:19

a ja mam takie pytanie,czy jeśli mamy okres, jesteśmy podniecone to czy wtedy wydziela się śluz czy krew jak to z tym jest?
baczek96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 10:16

Re: 9 facetow...

Postprzez Ana05 » 27 wrz 2020, o 12:27

baczek96 napisał(a):a ja mam takie pytanie,czy jeśli mamy okres, jesteśmy podniecone to czy wtedy wydziela się śluz czy krew jak to z tym jest?

śluz się wydziela także podczas okresu. trzeba się zabezpieczać, ja mam diafragmę caya
Ana05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sty 2020, o 23:55

Re: 9 facetow...

Postprzez baczek96 » 27 wrz 2020, o 13:12

Ana05 napisał(a):
baczek96 napisał(a):a ja mam takie pytanie,czy jeśli mamy okres, jesteśmy podniecone to czy wtedy wydziela się śluz czy krew jak to z tym jest?

śluz się wydziela także podczas okresu. trzeba się zabezpieczać, ja mam diafragmę caya

Dzięki za odpowiedź.
Dziewczyny mam dość wstydliwe pytanie, a mianowicie, ostatnio podczas okresu (miałam tampon) dość namiętnie całowaliśmy się z chłopakiem, w pewnym momencie poczułam że mam dość mokro, i zastanawiam się czy była to krew czy wyciekł mi śluz(?) nie sprawdziłam tego od razu tylko po powrocie do domu weszłam pod prysznic i naszło mnie na rozkmine dopiero teraz. Zastanawiam się czy poplamiłam chłopakowi spodnie krwią jeśli nie był to śluz.. dzisiaj z nim o tym porozmawiam ale chciałam przeczytać wasze zdanie na ten temat. :)
baczek96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 10:16

Re: 9 facetow...

Postprzez NatkaP » 10 lis 2020, o 14:11

ech dziweczki, dziweczki
NatkaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 cze 2020, o 13:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron