Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez oleskowa » 24 sty 2020, o 00:42

ja jestem jak najbardziej za choć dopiero zaczynam swoją przygodę z taką naturalną pielęgnacją ;) nie ukrywam też, że zależy mi na tym by ceny takich kosmetyków były rozsądne. Widziałam ostatnio w rossmannie nową serię od eveline: i love vegan food. Fajne składy mają i kupiłam sobie m.in. krem nawilżający do buzi, krem do rąk i peeling do buzi. Używam już kilka dni i skóra bardzo fajnie na nie reaguje :)
Obrazek
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez miki789 » 17 lut 2020, o 13:17

Z mojej strony mogę zaproponować sklep e-naturalne.pl. Lista różnych produktów jest tam bardzo duża, ale najważniejsze, że wszystko co sprzedają jest faktycznie naturalne więc bez obaw można kupować. Ja osobiście kupuje u nich kosmetyki do skóry od firmy Lynia. Bardzo fajnie sprawdzają się do suchej skóry, ale tak ogólnie ten wybór jest tam tak duży, że właściwie każdy może szukać dla siebie atrakcyjnej propozycji, która będzie się u niego dobrze sprawdzała.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Cocoqueen » 1 mar 2020, o 20:20

Hej :) Ja przeszłam nowotwór skóry i po nim niestety moja skóra zrobiła się baaaaardzo wymagająca. Przerzuciłam się na kosmetyki naturalne i widzę, że są warte poświęcenia uwagi. Wiadomo, że wymaga to trochę czasu, konsekwencji i cierpliwości, ale potrafią zdziałać cuda. Wiadomo, że nie wszystko co naturalne to rzeczywiście takie jest. Niestety producenci nadużywają tego określenia, bo to jest modne. Ale warto skupić na małych sklepikach, które bardzo zwracają uwagę na produkty, które sprzedają. Ja zaopatrza się w "niezapominajka shop" i z czystym sercem polecam Ci ten prześliczny sklepik. Właścicielka chętnie pomoże jeśli będziesz miala jakieś pytania. Znajdziesz ich na FB i na Insta :)
Cocoqueen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2020, o 20:11

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez Naturalna » 2 mar 2020, o 10:51

Ile jest naturalności w "naturalnych kosmetykach" w drogeriach to nie wiem. Warto jednak zapoznać się z właściwościami naturalnych mydeł i olejków - sama często stosuję różne rodzaje, w zależności od tego, jaki problem ze skórą i włosami napotkam.
Naturalna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 gru 2019, o 09:58

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Katie_38 » 15 mar 2020, o 13:53

Tak, tak i jeszcze raz tak :3 moja najświeższa miłość to wegaństa linia Bielendy Vegan Museli. Krem pod oczy z tej wegańskiej linii jest świetny. Jest mega delikatny i intensywny w działaniu. Codziennie rano po wieczornej aplikacji kremu budzę się bardziej wypoczęta i nie mam worków pod oczami.
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez majeczka998 » 10 kwi 2020, o 20:40

Moje ulubione kosmetyki pochodzą od pat and rub. Jakoś niedawno dostałam zestaw kosmetyków właśnie tej marki, i muszę przyznać - są naprawdę rewelacyjnie. Koniecznie sprawdź
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez docha » 26 kwi 2020, o 20:24

A znacie Kneipp? Ja niedawno je odkryłam, ale jestem zachwycona, zwłaszcza sole i olejki do kąpieli rewelacja.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Pena » 4 maja 2020, o 14:01

Polecam na pewno zwracać uwagę na skład. A nie tylko na napis na etykiecie, że kosmetyk jest naturalny. Bo to, ze napis głosi, ze jest to pełna natura, to niekoniecznie tak jest ;) Sama w ostatnim czasie raczej unikam kupowania w sieciówkach a wybieram mniejsze polskie manufaktury kosmetyczne, kosmetyki maja krótsze składy i są po prostu lepsze.

Polubiłam na przykład kosmetyki od Olivia Plum. Poczatkowo kupowałam u nich mydła, potem zdecydowałam sie na wypróbowanie olejków oraz serum do twarzy. I właśnie serum do twarzy Glov z witaminą C skradło moje serce :)
Wygodne ładne opakowanie - pipeta jest ok, chociaz boje sie ze przy koncowce bedzie miala problem z nabieraniem eliksiru. Buteleczka szklana tak wiec eko, a to również jest dla mnie ważne :)

Co do samego działania to po prostu czuję za co zapłaciłam. - z kazdym kolejnym użyciem skora miala coraz lepszy poziom nawilżenia i wyrównywała swój koloryt.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez zofia.juluk1995 » 15 maja 2020, o 11:46

zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Paula0 » 1 wrz 2020, o 10:18

To mój ulubiony sklep jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, zdecydowanie warto zajrzeć do oferty E- naturalnie. Od jakiegoś czasu maja też nową serie produktów z różą - https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156. Na razie jestem w trakcie testowania, ale mam nadzieje, że produkty będą na tak dobrym poziomie jak to wszystko co wcześniej przygotowywali.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Morelka80 » 21 wrz 2020, o 07:36

A mi bardzo przypasowały naturalne kosmetyki, to podstawa u mnie w lazience. Teraz wiedzie prym Bielenda i ich seria Eco nature :) zarówno do twarzy jak i do ciała
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez st_mruk » 28 wrz 2020, o 20:35

st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez docha » 30 paź 2020, o 02:40

Moje kolejne odkrycie kosmetyczne, 99% naturalnych składników https://solverx.pl/produkty Nawet mój mąż polubił te kosmetyki :) Mają linie dla mężczyzn.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Paula0 » 15 gru 2020, o 15:27

Genialną ofertę naturalnych kosmetyków w swojej ofercie posiada e-naturalne.pl . Sama od dłuższego czasu, w ramach walki ze zmarszczkami kupuję tam produkty z serii Rewew Rose i muszę przyznać, że działają mega skutecznie. Przy tym mają bardzo fajną konsystencję i nie zostawiają tłustej warstwy na skórze.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Wiki11 » 25 mar 2021, o 15:30

Od mniej więcej sześciu miesięcy myję się mydłami oczyszczającymi z dużym udziałem lawendy, 100% naturalne ze sklepu spa-ceylon.pl. Moim zdaniem lawenda to idealne uzupełnienie pielęgnacji dla ludzi zestresowanych, z problemami snu. Właśnie na wieczór takie domowe SPA się sprawdza, mocne powiązane z filozofią ajurwedyjską.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez majkusia » 18 paź 2021, o 12:01

naturalnych kosmetykow jest duzo ale najbardziej lubie bielende, z tym ze zamawiam na necie bo w sklepach jest niewiele serii
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Witalka » 25 paź 2021, o 12:28

masakra z ta bielend,a kieys wszedzie pelno teraz malo co jest. na notino jest duzo i tam zwykle zamawiam ale lubie tez polowac na promki :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez majkusia » 26 paź 2021, o 10:39

tez zamawiam, nie lubie biegac po sklepach
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez simona55 » 27 paź 2021, o 15:02

polecam krem eco sorbet z Bielendy rewelacyjny oparty w 97% na naturalnych składnikach ja uwielbiam go
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Nataczka » 27 paź 2021, o 15:03

Ja mam swoją sprawdzona markę kosmetyczna - oferuje polskie kosmetyki wegańskie - znajdziecie tam wyłącznie produkty z prostym i naturalnym składem, bez jakiś ulepszaczy i szkodliwych dla skory składników. Szczególnie polecam Wam naturalny peeling do ciała i naturalny krem BB od Zielonego Laboratorium :)
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Postprzez Wakowaha » 14 cze 2023, o 14:43

W tym żelu do mycia skóry trądzikowej https://rio-kosmetyki.pl/zdrowiedermoko ... 10385.html masz w składzie wyciąg z oczaru wirginijskiego, glukonian cynku przeznaczony do ściągania skóry, kompleksy też częściowo na bazie olejku konopnego. Od marki 3H.
Wakowaha
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 14:56
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]