Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez lukaaasz998 » 6 paź 2020, o 17:47

Zdecydowanie za granicą. Ja lubię ciepłe morza, piasek. Lubię wiedzieć, że jestem daleko od domu. Przy okazji poznaję nową kulturę i kuchnię.

lukaaasz998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 paź 2020, o 17:45

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Alina.Nejl » 7 paź 2020, o 23:05

Ciekawe jak mocno koronawirus wpłynie na wakacje zimowe, ale dopiero będziemy mieli okazję się przekonać. Ja natomiast już biorę się za rezerwację, bo lubię planować urlopy z wyprzedzeniem. Wcześniej cały wyjazd organizowało mi biuro podróży, ale w tym roku sama postanowię to ogarnąć i znalazłam ciekawą stronę z apartamentami firmy Sun & Snow terenie Zakopanego. Z tego co widzę jest możliwość rezerwacji, ale chciałabym też poznać zdanie innych użytkowniczek tego forum. Miał ktoś przyjemność korzystać z tych apartamentów?
Alina.Nejl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 paź 2020, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez dominikaka » 25 lis 2020, o 18:04

Wraz z rodziną często spędzamy wakacje w Polsce. Lubimy aktywny wypoczynek, więc często decydujemy się na wyjazd w Góry. W tym roku odwiedziliśmy Szklarską Porębę. Wybierając miejsce noclegu, skorzystaliśmy z oferty firmy Sun&Snow i nie zawiedliśmy się. Apartament był świetnie wyposażony, bardzo komfortowy i przytulny. Chętnie spędzaliśmy w nim wolny czas.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez wenek » 27 sty 2021, o 15:50

Jeśli chodzi o wakacje z żoną i dziećmi, to staramy się wyjeżdżać za granicę, aby coś zobaczyć. Zawsze na takie wyjazdy wykupujemy ubezpieczenie w firmie https://ubezpieczenieturystyczne.online/
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez andrat » 15 kwi 2021, o 10:21

jaki piękny temat! ja generalnie uwielbiam podróżować, od dziecka, pasją zaraziłam się chyba od rodziców i chociaż wciąż robimy sobie wspólne wycieczki w różne miejsca, to od kilku lat robię to też sama, a raczej namawiam do tego znajomych
Planowanie podróży, logistyka, szukanie lotów, autobusów, pociągów, hoteli, miejsc do zwiedzania sprawia, że jestem w swoim żywiole i mogę spędzać nad tym długie godziny :d
taka moja największa, najbardziej skomplikowana wyprawa miała miejsce w zeszłe wakacje, bo wspólnie z dwoma przyjaciółkami zrobiłyśmy trasę Wrocław->Eindhoven->Amsterdam->Bruksela->Paryż->Londyn w jakieś 10 dni było wspaniale, nie ma dnia, zeby któras z nas sobie nie przypominałą jakiegoś wydarzenia z naszego tripa, ale było zdecydowanie za bardzo intensywnie i wróciłyśmy tak zmęczone, ze się wszystkie pochorowałyśmy
w tym roku chcemy zrobic coś podobnego, ale ograniczyć się do północnej części Włoch, zobaczymy jak to wyjdzie. Ale już mam zaplanowaną 4-dniowa wycieczkę do Wilna zaraz po sesji, czym też się już jaram

Ogólnie zerknijcie sobie tutaj https://zwiedzamyparyz.pl/zabytki-paryza/luwr Na stronie jest sporo informacji jak zaplanować sobie wycieczke do Paryza. Gdzie Paryż zdecydowanie polecam.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Jafra » 20 lip 2021, o 05:57

My w tym roku zdecydowaliśmy się na Polskę, a dokładnie na Rewal i Ośrodek Adamówka na ul. Lipowej. Chodziło nam o bezpieczne miejsce, gdzie dziecko będzie mogło się bezpiecznie bawić i ośrodek spełnił nasze oczekiwania. Mały, kameralny ośrodek, bezpieczne otoczenie, mili właściciele. Domki mają wszystko co potrzebne do wygodnego, wakacyjnego pobytu. Można w ośrodku zrealizować bon turystyczny.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez paatka23 » 28 paź 2021, o 09:56

My od tego roku jeździmy za granicę, zaczęliśmy od wycieczki objazdowej z biurem Itaka we Włoszech. To było niesamowite doświadczenie.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Darooo454 » 7 gru 2021, o 11:39

zależy ;p lubię gdzieś polecieć, ale po Polsce też lubię jeździć
Darooo454
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 gru 2021, o 11:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez dominika10 » 16 gru 2021, o 15:17

Zdecydowanie wyjazd gdzieś dalej. Polecam biuro konsorcjum.pl, mają atrakcyjne oferty i masz pewność, że będzie to bezpieczna i zorganizowana podróż.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez paatka23 » 30 gru 2021, o 13:18

Ja odkąd zaczęłam wyjeżdżać z Itaką to pokochałam podróżowanie. W tym roku byłam w Turcji, a na przyszły rok już powoli planuję, bo Itaka ma gwarancję niezmienności cen gratis do 11 stycznia.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez klaudiakkk22 » 22 lut 2022, o 11:17

Zdecydowanie to drugie. Obecnie ceny np. w biurze Itaka są bardzo konkurencyjne i dzięki temu można znaleźć dobre oferty i zobaczyć nowe miejsca.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez paatka23 » 14 mar 2022, o 14:42

Ja jadę w tym roku w wymarzone miejsce. Mąż wykupił nam podróż na Hawaje z biurem konsorcjum.pl! Zatrzymamy się w apartamentach, które są w samym centrum Waikiki i w dodatku na miejscu jest polskojęzyczna obsługa, co wiele nam ułatwia. Widać, że to biuro podróży dba o wszystkie szczegóły.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez klaudiakkk22 » 16 mar 2022, o 10:38

Ja pierwszy raz jadę gdzieś indziej niż nad polskie morze i wybrałam polecane mi biuro podróży konsorcjum.pl, które ma świetną ofertę wycieczki - Mozaika Chorwacji z bardzo urozmaiconym programem zwiedzania.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez dominika10 » 16 mar 2022, o 13:24

Ja wybieram się na Malediwy z biurem Itaka. Udało mi się zdążyć na ich świetną promocję Lato 22, na której wiele się zyskuje, między innymi gwarancję niezmienności cen gratis, co w obecnej sytuacji jest według mnie niezbędne.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez paatka23 » 28 mar 2022, o 11:25

Ja w tym roku pierwszy raz jadę za granicę z biurem Itaka. Jestem zachwycona, bo bardzo nam ze wszystkim pomogli, a w dodatku podeszli do tego z dużym zaangażowaniem, więc dołączamy do 8 milionów zadowolonych klientów.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez klaudiakkk22 » 13 kwi 2022, o 10:40

Ja w tym roku lecę na Bali z biurem podróży konsorcjum.pl. Nie dość, że gwarantują dobre hotele w niskiej cenie, to jeszcze dają 3 wycieczki gratis na miejscu. Czuję, że to będzie świetna przygoda.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez paatka23 » 18 maja 2022, o 10:49

Ja właśnie wróciłam z urlopu i byłam z biurem konsorcjum.pl na świetnej wycieczce Mozaika Gruzji w bardzo dobrej cenie 2550 zł za 9 dni, z bogatym programem zwiedzania i z wieczorem z winem.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez klaudiakkk22 » 27 maja 2022, o 14:33

Ja lecę w zimę za granicę i to w egzotyczne miejsca, bo postanowiłam skorzystać z oferty Itaki W stronę słońca! Zima 2022/23, która trwa tylko do 31 maja i lecę na Malediwy. Super jest też to, że mają bezpośredni lot z Warszawy jako jedyny touroperator.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez paatka23 » 15 cze 2022, o 11:53

My w tym roku jedziemy z biurem konsorcjum.pl do Izraela, bo słyszałam, że to idealne miejsce na wypoczynek i w dodatku biuro oferuje darmowe spa przy pobytach na 7 nocy.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez freya » 6 gru 2022, o 15:45

Wybieramy się ze znajomymi na tydzień do Albanii, mamy w panach zwiedzanie po drodze, dlatego bierzemy pod uwagę wynajem Wynajem samochodów Wrocław , trzeba będzie wynająć siedmioosobowe auto bo w zwykłej osobówce się nie pomieścimy
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Żabnik » 15 gru 2022, o 00:30

Cześć, z uwagi na moją ciąże i sporo wolnego zaczęliśmy z mężem podróżować po Polsce. Ostatnio odwiedziliśmy cały szlak Kaszub - Hel, Władysławo, Puck oraz Wejherowo. Muszę przyznać, że jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Przy obecnej aurze natura wygląda cudowanie. Znalazłam dobry artykuł na ten temat. Podrzucam link: https://pomorskie.travel/artykuly/kaszu ... -atrakcje/ Mają rozbudowaną bazę noclegową więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Tama » 11 sty 2023, o 10:33

My zdecydowanie wybieramy wczasy w Polsce. W tamtym roku byliśmy na Kaszubach - i zachwycił nas ten region Polski. Mieszkaliśmy w Gościńcu Malinówka - niedaleko Wieżycy. Wspaniałe miejsce na spokojny wypoczynek wśród pięknej przyrody i przemiłych osób. Pokoje bardzo wygodne, fajnie urządzone, jest pyszne wyżywienie, kompleksowa obsługa.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Lomalia » 22 lut 2023, o 11:43

U nas jak co roku wczasy za granicą. Myślimy o jakimś egzotycznym kierunku - może Aruba? Widziałam bardzo ciekawą ofertę na stornie biura podróży Konsorcjum.pl - hotel Renaissance ma bezpośredni dostęp do plaży z flamingami!
Lomalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 10:44

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Halirala » 21 mar 2023, o 11:30

U nas zawsze za granicą. W Polsce fajnie wyjechać na dłuższy weekend, ale na wakacjach, chcę mieć pewną pogodę i słońce przez cały pobyt. Wybrałam Arubę jako naszą destynację, dostępną na stornie biura podróży Konsorcjum.pl. Bardzo się cieszę, bo to rajska wyspa, na której z pewnością wypocznę!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Halirala » 22 cze 2023, o 15:42

Dla mnie wczasy za granicą. Lubię nowe miejsca, poznawać nieodkryte przeze mnie państwa, nową kulturę, ludzi i próbować nowych smaków. Z tego też powodu, zdecydowałam się na wycieczkę do Izraela z biurem Konsorcjum.pl. Podróż jest już pewna, ciesze się, że będzie towarzyszył nam przewodnik, który zna się na tamtych terenach, jak nikt inny.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: AleneHofferber, Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388