Jakie macie wrażenia po botoksie

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Jakie macie wrażenia po botoksie

Postprzez Basia14 » 28 kwi 2020, o 12:55

Jakie macie wrażenia po botoksie zastosowanym na bruksizm. Od kilku miesięcy mnie problem męczy, podobno tylko botoks pomaga, wyczerpałam opcje terapii stomatologicznych, a bardzo się boję o utrzymanie w miarę normalnego stanu uzębienia. Mam dopiero 36 lat. Możecie mi pomóc podjąć jakąś sensowną decyzję. Uprzedzam, że mieszkam obecnie w Katowicach.
Basia14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 09:32

Re: Jakie macie wrażenia po botoksie

Postprzez Amanda12 » 12 maja 2020, o 13:29

Kwas hialuronowy jest przede wszystkim nieinwazyjny dla organizmu, jest naturalnie przyjmowany. Możesz nie tylko na twarz wprowadzić, tylko wyrównać przy okazji dekolt, okolice szyi, nawet uda, czy brzuch, jak ktoś sobie zażyczy. Dowiedziałam się tego na blogu najpierw z lenartowiczclinic pl/, jak zdobywałam wiedzę o kwasie hialuronowym, no i zdecydowałam się na konsultacje i zabieg ostatecznie. Trochę wydałam, ale takich wyników żadnymi kosmetykami bym nie uzyskała. To pewne. Skuteczność spokojnie 2, u niektórych nawet 3 lata się utrzymuje, więc jak tak porównać niezbyt drogo.
Amanda12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 14:45

Re: Jakie macie wrażenia po botoksie

Postprzez miro3232 » 13 maja 2020, o 08:22

Ja nigdy botoksu nie robiłem i na pewno robił nie będę.Po prostu to mi się nie podoba.

miro3232
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2020, o 08:10

Re: Jakie macie wrażenia po botoksie

Postprzez pycholka » 8 paź 2020, o 21:41

Ja jestem zadowolona z efektów botoksu. Ale to pewnie dlatego że trafiłam po prostu w dobre ręce. Jak ktoś rozważa takie zabiegi to najlepiej będzie umówić się na konsultację do studia Elix e Warszawie. To jest bardzo profesjonalne miejsce. Chodzę od lat więc wiem.
pycholka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 paź 2020, o 21:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]