powiększanie ust wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez izkass010 » 19 sie 2020, o 16:54

Ja miałam zabieg lip lift i naprawdę polecam. Dr Mierzwiński Tomasz jest profesjonalistą i zdecydowanie polecam. Wykonywałam zabieg w Krakowie
izkass010
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sie 2020, o 16:46

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez basia87 » 1 wrz 2020, o 19:18

Robiłam modelowanie i powiększanie ust w Klinice Sfera u dra Migały (Warszawa). Naprawdę super efekt, zwłaszcza że naturalnie moje usta były krzywe i wąskie :/ Różnica jest duża, nie ukrywam, wpływa to na pewność siebie i poczucie atrakcyjności :)
basia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 19:04

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kingamalek890 » 22 wrz 2020, o 16:51

Ja także jak moja poprzedniczka polecam dr Mierzwińskiego, który wykonał mi lip lift :) Jestem bardzo zadowolona
kingamalek890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2020, o 16:49

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alexowa » 10 paź 2020, o 21:38

mi się podobają powiększone usta pod warunkiem że nie wyglądają jak pontony ;) wiecie pewnie o co mi chodzi.. sama powiększałam usta w klinice Demeter w Warszawie i tam wykonali zabieg idealnie. Efekt jest naturalny, ale widoczny.
alexowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2020, o 21:37

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez jaglanka » 8 lis 2020, o 13:14

interesowałam się tym tematem i na początku szukałam informacji o tym czy są jakieś kosmetyczki dobre u mnie w mieście, ale później zobaczyłam te ich "prace" i serio cieszę się, że zmądrzałam i poszukałam po opiniach ludzi no i ogólnie wylądowałam w k2 dental. nie znam się dokładnie na terminologii itp., no ale tu piszą o tym dokładniej co i jakhttps://k2medical.pl/poprawa-wygladu-ust/ przynajmniej ja się z tego doinformowywałam.
Avatar użytkownika
jaglanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lis 2020, o 12:48

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez dominiczkaxx » 17 lis 2020, o 13:10

Jak dla mnie nic strasznego o ile nie jest przesadzone. Ja korzystałam z zabiegu w Esderm we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajny, naturalny efekt. Jeśli ktoś chce podkreślić usta serdecznie polecam się tam udać.
dominiczkaxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 paź 2020, o 09:45

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez puderniczka » 8 sty 2021, o 01:17

Absolutnie nie mówię nie. Sama miałam mikro usta i to była moja największa bolączka, kompleks. Na szczęście są teraz takie metody, że można powiększać usta naturalnie i bezpiecznie. Mam na myśli szczególnie modelowanie na płasko, taki zabieg w moim Gorzowie Wielkopolskim wykonuje tylko salon Dermina. Ale jak wykonuje! Z czystym sumieniem polecam, z całej Polski mają w tym miejscu klientki, takie to jest poziom pracy. Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Malinka13 » 8 sty 2021, o 17:24

Ja jestem na tak pod warunkiem, że zabieg jest wykonany przez kogoś, kto ma w tym doświadczenie. Niestety, jak ktoś wcześniej wspomniał, są dziewczyny, które nie znają umiaru. Sama byłam na takim zabiegu w klinice, bo miałam trochę nieproporcjonalną wargę górną do dolnej i bardzo się to wszystkim rzucało w oczy. Po zabiegu było super wszystko wyrównane i wyglądało bardzo ładnie :) A robiłam w klinice Pokojska, więc jak ktoś jest z Gdańska to polecam :D
Malinka13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2021, o 17:18

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez yoki000 » 31 sty 2021, o 00:36

Moim zdaniem bardzo atrakcyjną ofertę ma Magiczna Klinika, która ma swoje gabinety praktycznie w całej Polsce. Osobiście korzystałam z gabinetu w Białymstoku, robiąc zabieg powiększania ust. Zaskoczyła mnie profesjonalna i bardzo miła obsługa. Super, że mogłam uzyskać efekt, na jakim bardzo mi zależało.
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez jadźkax » 18 cze 2021, o 16:46

Sama powiększałam usta i nie widzę w tym nic złego, jak można nieco dopomóc urodzie to czemu tego nie zrobić. Teraz wiele dziewczyn decyduje się zrobienie ust, to trochę taka moda, ale z drugiej strony czasami taka drobna zmiana może naprawdę dodać urody, szczególnie jak się ma na przykład asymetrię ust
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Mniejsza1999 » 23 cze 2021, o 19:08

Medycyna estetyczna to obecnie najprężniej rozwijająca się dziedzina medycyny.
Natomiast zabiegi medycyny estetycznej mają na celu poprawę defektów bez konieczności inwazyjnych zabiegów chirurgicznych :)
Jeżeli szukasz profesjonalnego gabinetu, w którym wykonuje się zabiegi medycyny estetycznej, to polecam gabinet LaserSkin Care w Gliwicach :)
Gabinet oferuje takie zabiegi jak odmładzanie i usuwanie blizn, mezoterapia igłowa czy wypełniacze kwasem hialuronowym :)
Sprawdźcie szczegółową ofertę tutaj--> powiększanie ust Gliwice
Mniejsza1999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 13:08

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez melo » 24 cze 2021, o 10:01

Mnie nie tyle zależało na samym powiększeniu ust, ile na wyrównaniu ich asymetrii. Na zabieg poszłam do Knack Clinic we Wrocławiu, do chirurga Michała Knakiewicza. To świetny specjalista, który wykazał się ogromna precyzja i dokładnością. Jak już obrzęk zszedł, to zahaczyłam, że usta w końcu wyglądają tak, jak chciałam :). Lekarza szczerze wam polecam, to specjalista z ogromnym doświadczeniem, który jest nie tylko sympatyczny, ale także i kompetentny.
melo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 09:53

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez well » 24 cze 2021, o 14:50

Usta powiększałam własnym tłuszczem, bo jednak uznałam, że to bardziej naturalna metoda, plus zawsze miło jest stracić trochę tłuszczu z problematycznych partii ciała. Zabiegi przeprowadził dr Łątkowski, to świetny chirurg z kliniki w Polanicy-Zdroju. Zdecydowanie go polecam. Jest naprawdę bardzo dobry, bo usta wyszły dokładnie tak, jak chciałam. Są powiększone, wyrównane, bo wcześniej były asymetryczne, no ale nie wyglądają sztucznie, a to jest sztuka, by osiągnąć taki efekt :).
well
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 cze 2021, o 10:07

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez madona » 29 cze 2021, o 12:59

Własnym tłuszczem? To chyba jakiś poważniejszy zabieg, niż wypełnianie ust kwasem co?
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez jadźkax » 2 lip 2021, o 00:39

Eh no ja chyba jednak wybrałabym mimo wszystko kwas hialuronowy, zabieg wcale nie jest inwazyjny i kwas też występuje naturalnie w naszym organizmie, takze wydaje mi się, że warto. Ja nie mam nic przeciwko poprawianiu urody, pewnie jak większosć kobiet. A jak to jest w Waszymi facetami? Burzą się czy raczej są na tak?
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez meliskaLisa » 2 lip 2021, o 01:03

yoki000 napisał(a):Moim zdaniem bardzo atrakcyjną ofertę ma Magiczna Klinika, która ma swoje gabinety praktycznie w całej Polsce. Osobiście korzystałam z gabinetu w Białymstoku, robiąc zabieg powiększania ust. Zaskoczyła mnie profesjonalna i bardzo miła obsługa. Super, że mogłam uzyskać efekt, na jakim bardzo mi zależało.


Ostatnio trafiłam na nich i zastanawiałam się nad skorzystaniem z ich usług, właśnie głównie ze względu na niską cenę. Nie ukrywam, e budżet mam ograniczony, także cena i połowę niższa jest dla mnie naprawdę atrakcyjna. Z tego, co piszecie to warto, więc pewnie umówię się jakoś na sierpień.
meliskaLisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lip 2021, o 01:00

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Malinowa » 8 lip 2021, o 14:11

Ja się chyba zdecyduję na powiększenie ust bo moje są bardzo wąskie i od lat mam kompleks na tym punkcie. Zależy mi na naturalnym efekcie. Jeśli w końcu się zdecyduję to na pewno zrobię w mojej ulubionej klinice Unident. Moja koleżanka powiększała tam usta 2 razy i bardzo mi się podobał taki delikatny efekt- usta są wyraźnie jędrniejsze, lecz nie napompowane. Wygląda to na prawdę ładnie
Malinowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2021, o 14:04

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alex1234 » 3 sie 2021, o 23:25

Powiększanie ust to mało inwazyjny zabieg, ale czasami mogą pojawić się powikłania, ja na przykład tak miałam, ze usta mi tak na maksa spuchły, że żałowałam swojej decyzji. Brałam tabletki przeciwobrzękowe i całe szczęście wszystko wróciło do normy i chyba za jakiś czas jeszcze raz się wybiorę na dostrzyknięcie kwasu.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez halinowka » 6 sie 2021, o 16:23

alex1234 napisał(a):Powiększanie ust to mało inwazyjny zabieg, ale czasami mogą pojawić się powikłania, ja na przykład tak miałam, ze usta mi tak na maksa spuchły, że żałowałam swojej decyzji. Brałam tabletki przeciwobrzękowe i całe szczęście wszystko wróciło do normy i chyba za jakiś czas jeszcze raz się wybiorę na dostrzyknięcie kwasu.


Ej miałam podobnie, ale po 3 dniach bylo dobrze. Też jak popatrzyłam w lustro bezpośrenio po zabiegu to bylam załamana, ale serio niepotrzebnie, bo usta mi się teraz bardzo podobają.
halinowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 16:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez halinowka » 6 sie 2021, o 16:23

halinowka napisał(a):
alex1234 napisał(a):Powiększanie ust to mało inwazyjny zabieg, ale czasami mogą pojawić się powikłania, ja na przykład tak miałam, ze usta mi tak na maksa spuchły, że żałowałam swojej decyzji. Brałam tabletki przeciwobrzękowe i całe szczęście wszystko wróciło do normy i chyba za jakiś czas jeszcze raz się wybiorę na dostrzyknięcie kwasu.


Ej miałam podobnie, ale po 3 dniach bylo dobrze. Też jak popatrzyłam w lustro bezpośrenio po zabiegu to bylam załamana, ale serio niepotrzebnie, bo usta mi się teraz bardzo podobają.A gdzie je robilas?
halinowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 16:21

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alex1234 » 10 sie 2021, o 15:14

Ja robiłam w gabinecie przy ul. Pachońskiego 2A w Krakowie, to jest gabinet, gdzie raz w miesiącu przyjmują specjaliści z magicznej kliniki.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez manikan » 12 sie 2021, o 20:04

Niedawno byłam na powiększeniu ust w olmedical i powiem wam, że byłam mile zaskoczona. Zabieg okazał się całkowicie bezbolesny, dodatkowo efekt jest po prostu zdumiewający. Widać, że pracują tutaj osoby z wielkim doświadczeniem. A pamiętam jak wąskie usta były moim kompleksem, dobrze ze to się zmieniło.. :) teraz cały czas oglądam się w lustrze i podziwiam :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez madona » 15 sie 2021, o 00:05

Powiększanie ust generalnie nie jest bolesne, bo dostaje się maść znieczulającą, ale jak się ktoś boi igieł to moze się przerazić, lepiej zamknąć oczy.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Monisia80 » 18 sie 2021, o 21:04

Jeśli efekt będzie naturalny to czemu nie :)
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Princess85 » 19 sie 2021, o 18:06

Ja tam jestem za naturalnymi pięknymi ustami, za dużo kobiet zwłaszcza w młodym wieku ma teraz zrobione usta i według mnie niefajnie to wygląda. Według mnie wystarczy fajny jakiś błyszczyk lub szmineczka do pokreślenia usteczek i w pełni to wystarczy.
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]