Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kaszmirka » 20 cze 2020, o 11:43

Sama używam kremu z rzeń szeniem czerwonym z Bielendy, o te - Red Ginseng. To kosmetyki wzorowane na azjatyckich kosmetykach ale skutecznie pomagają pozbyć się zmarszczek. Skóra wyraźnie bardziej napięta, zdrowsza
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jowcia » 23 sie 2020, o 17:56

polecam kwas hialuronowy i serie REISHI od Orientany. Produkty sa naturalnie i swietnie wplywaja na stan naszej skory :)
jowcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 sty 2019, o 15:02

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez pycholka » 8 paź 2020, o 21:41

Ja na zmarszczki mam sprawdzony sposób... a mianowicie chodzi o: botoks! ;) serio!. Regularnie chodzę do studia Elix w Warszawie. Tam przyjmuje doktor Sparażyńska - rewelacyjna jest!
pycholka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 paź 2020, o 21:39

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez annika77 » 14 paź 2020, o 00:36

W Warszawie spodoba wam się gabinet medycyny estetycznej w Wola Park czyli Carolina Beauty Clinic. Ja regularnie zaglądam tam na mezoterapię, mikodermabrazję no i ostatnio odkryłam zabieg Geneo, fantastycznie ujędrnia i rozjasnia skórę, wygląda się po nim fantastycznie.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez lukrecja2020 » 10 lis 2020, o 14:31

Ja jestem po 40 i mam cerę skłonną do zmarszczek. Najbardziej efektywny okazał się u mnie Dermaroller mikroigłowy do twarzy Zoë Ayla Micro-Needling Derma Roller plus serum Revolution Skincare 0.5% Retinol Super Serum with Rosehip Seed Oil polecam Kobietki :) oczywiście można wybrać inne serum/krem, ale ten roller fenomenalny, kupowałam przez internet, stosuję taki zabieg raz na 2 tygodnie.
lukrecja2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 18:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kaska.maska » 23 lis 2020, o 14:59

Ja kładę nacisk na nawilżanie - to przede wszystkim. Do tego po prostu odpowiednia pielęgnacja. Mi bardzo podpasowała linia Prestige 24k z Eveline. Cenowo bardzo przystępne kosmetyki, a to serum-amupłka to jest mega według mnie. Ujędrnia i nawilża jednocześnie.
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Karina_28 » 17 gru 2020, o 16:50

Ja stosuję serię Collagen z Novaclear. Kosmetyki nadają skórze sprężystości i jędrności. Cera jest po nich przyjemnie miękka, nawilżona i wygładzona.
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez nina87 » 5 sty 2021, o 10:49

Serum hialuronowe +olej kosmetyczny. Super kombinacja a w dodatku naturalna, bez chemii. Ja uzywam tych od renovality, polecam.
nina87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 12:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez marjed » 6 sty 2021, o 18:31

Ja stosuje zabiegi z użyciem prądów galwanicznych, które wygładzają twarz i dodatkowo opóźniają proces starzenia.
Wcześniej robiłam zabiegi u kosmetyczki a teraz już sama w domu :-)
marjed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sty 2021, o 18:21

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Malwa100 » 11 sty 2021, o 03:20

Olejek Busajna babeczki to cudowny antystarzeniowy preparat. Natura i tylko natura i jej drogocenne skłądniki- ujedrnia, pomaga na zwiotczałą skóre i po ciązy i po odchudzaniu, nawilża mocno i odmładza . Ja stosuje i na twarz i na ciało, radzi sobie z cellulitem nawet :)
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Allie » 15 sty 2021, o 09:13

Dziewczęta, czy w moim wieku (23lata) powinnam już zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych?
Kilka dni temu, w sephorze Pani zbadała mi stan mojej skóry. Na tym magicznym urządzonku wyszło, że ogólnie wszystko jest cacy (no może tylko policzki trzeba trochę bardziej nawilżyć).
Ta kobietka zapropnowała mi krem Dermiki Noblesse - trochę się przeraziłam ponieważ producent zaleca używnie tego kremu po 30roku życia. Gdy zapytałam się jej czy nie jestem za młoda, stwierdziała, że mogę poużywać tego kremu przez kilka miesięcy, a wtedy skóra ulegnie wyraźej poprawie. Potem mogę używać delikatniejszego kremu. Czy mam jej wierzyć? Czy po prostu reprezentowała Dermikę i stąd jej zalecenie?
Zastanawia mnie czy Wy w podobnym wieku sięgacie już po takie kremy? Chciałabym, by moja skóra jak najdłużej wyglądała ok, ale nie chcę przesadzać.

Biore jeszcze pod uwagę zapisanie się na mezoterapię igłową: https://medycyna-estetyczna-kobiece-sek ... dy-pomoze/
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez rogatka » 16 sty 2021, o 14:08

Ascolip polecam czyli liposomalną witaminę C. Witamina C jest w niektorych kremach, ale warto ją jeszcze dodatkowo suplementować.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mari_123 » 17 sty 2021, o 00:13

Kremy ze ślimakiem najlepsze! :)
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez wiesolek555 » 25 sty 2021, o 23:19

Mari_123 napisał(a):Kremy ze ślimakiem najlepsze! :)

Zgadzam się, też mam już jeden sprawdzony. A Ty jakiego używasz? Chętnie się zainspiruję :)
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez dominika10 » 26 sty 2021, o 23:19

Polecam zabiegi we wrocławskim ESDERMIE. Miałam ogromne zmarszczki i kilka zabiegów dosłownie odmłodziło mnie o kilkanaście lat.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Onlla » 11 lut 2021, o 09:14

Codziennie rano i wieczorem: dokładnie mycie twarzy,tonik,serum wit C,krem pod oczy,krem nawilżający. Raz w tygodniu peeling obraz maseczka. Moje ulubione kremy są z Bielenda(z pestek malin, miód manuka,sugar detox,muesli, blueberry),tonik to woda różana, serum ze Starej Mydlarni, peeling aktualnie z Tołpy. Maseczki różne, czasami w płachcie,czasami do zmycia. Nie używam peel off bo mnie boli jak ściągam. Mam jeszcze serum nawilżające na twarz ale używam tylko na szyję i dekolt bo na twarz się nie sprawdziło.
Jesli chodzi o makijaż to preferuję Eveline selfie time https://cocolita.pl/eveline-selfie-time - daje bardzo fajny naturalny efekt i nie ma tutaj płaskiego matu na twarzy
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kala33 » 12 lut 2021, o 10:55

Moja znajoma dostała na prezent takie serum Filonga Time Zero. Powiedziała mi, że to najlepszy krem przeciwzmarszczowy jaki dostała. Jest to bardzo drogi krem ale rezultaty superowe.Robiłam searching i znalazłam tanio na notino.
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kokoszka2 » 12 lut 2021, o 10:59

kala33 napisał(a):Moja znajoma dostała na prezent takie serum Filonga Time Zero. Powiedziała mi, że to najlepszy krem przeciwzmarszczowy jaki dostała. Jest to bardzo drogi krem ale rezultaty superowe.Robiłam searching i znalazłam tanio na notino.

Masz rację, cena nieco odstrasza ale stosowałam ten sam krem i efekty miałam widoczne w krótkim czasie.
kokoszka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 13:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez orientalna_ola » 14 lut 2021, o 19:39

kokoszka2 napisał(a):
kala33 napisał(a):Moja znajoma dostała na prezent takie serum Filonga Time Zero. Powiedziała mi, że to najlepszy krem przeciwzmarszczowy jaki dostała. Jest to bardzo drogi krem ale rezultaty superowe.Robiłam searching i znalazłam tanio na notino.

Masz rację, cena nieco odstrasza ale stosowałam ten sam krem i efekty miałam widoczne w krótkim czasie.



Ooo... Ja tam często kupuję, ale na to serum nie zwróciłam uwagi, pewnie ze względu na cenę. Czy naprawdę daje rezultaty? Bo zauważyłam pierwsze zmarchy pod oczami (praca przed kompem robi pewnie swoje) i szukam czegoś dobrego do kuracjo...
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez karolazuza » 15 lut 2021, o 13:44

Przede wszystkim - nawilżenie! Od wywnętrz jak i od zewnątrz. To bardzo ważne, aby pić jak najwięcej się da wody i stosować kremy, które sprostają oczekiwaniom, a dodatkowo będą odpowiednio dopasowane do Twojej skóry.
Avatar użytkownika
karolazuza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2021, o 13:36

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez nikoll.ka » 15 lut 2021, o 13:50

Niestety musze poprzeć wcześniejsze osoby - ze zmarszczkami się nie wygra, taka już kolej rzeczy natomiast warto dbać o swoja skórę i odpowiednio ja nawilżać, to z pewnością sprawi, że nasza cera będzie rozpromieniona i zdrowsza a to najważniejsze.
nikoll.ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 12:29

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez brelka » 27 lut 2021, o 18:46

Kup sobie kolagen morski Peptide 2100 z Zarapharma. W saszetkach, pomaga na stawy oczywiście, nawet na poprawę urody, problemy żołądkowe, wzmacnia libido, zapobiega starzeniu skóry. Ja ten preparat stosuję także by zapobiegać powstawaniu zmarszczek
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez wiesolek555 » 27 lut 2021, o 21:19

Na pierwsze zmarszczki bardzo polecam krem Académie Scientifique de Beauté All Skin Types. U mnie pojawiły się bruzdy na czole, strasznie się bałam, ze niedługo będą bardzo widoczne, a po jakimś czasie gdy zaczęłam używać ten krem to bruzdy się spłyciły i nie widać ich już za bardzo :)
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez polinezka » 27 lut 2021, o 21:24

Znakomita jest seria dla cery dojrzałej z Bielendy - Bakuchiol BioRetiol Effect . Kupić ją można w Rossmannie, dobra cena a na prawdę mega skuteczne kosmetyki
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Anima33 » 1 mar 2021, o 00:51

Na zmarszczki to coś z retinolem albo kolagenem. Wejdź sobie na stronę cenomaniacy.pl i tam wpisz "na zmarszczki" potem zaznacz promocje . Widzę, że jest kilka ciekawych okazji
Anima33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 00:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]