Mój mąż ma problem z łysieniem

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Wiki11 » 25 wrz 2020, o 09:08

Mój mąż ma problem z łysieniem, zakola są coraz bardziej widoczne, z tyłu też tych włosów coraz mniej i szukam dla niego jakiegoś sposobu na to, by to łysienie zahamować. Może, któryś z Panów miał taki problem i jakoś sobie z tym poradził i może podpowiedzieć sposób na łysienie. Jak macie pomysły na to to chętnie skorzystamy.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Paula0 » 1 paź 2020, o 08:24

Ja miałam ten sam problem po ciąży, że włosy zaczęły mi wypadać i w sumie jak na to patrzyłam to były coraz bardziej rzadkie i rzadkie więc też szukałam na gwałt czegoś, żeby jakoś sobie z tym poradzić, ale to co mi proponowali w drogeriach nie do końca się sprawdzało. W końcu bratowa zaproponowała mi https://kv1.pl/pl/p/Hair-Density-Stimul ... -100ml/380 - specjalna odżywka właśnie przeciwko wypadaniu i na wzmocnienie i faktycznie zauważyłam, że odkąd stosuje to wyraźnie widzę, że jest poprawa jeśli chodzi o wygląd włosów.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez st_mruk » 17 paź 2020, o 12:20

polecam ci wcierka kaminomoto - naprawdę to najlepszy na rynku produkt na łysienie
st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]