Czy robicie zakupy z listą?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez wercia555 » 18 cze 2019, o 18:44

Tak, ale zawsze trafią po drodze z dwa produkty, które na liście planowej nie były :)
Ostatnio zresztą miałam tylko kupić bluzkę z krótkim rękawem w Cross jeans, a efekt był taki, że wyszłam z bluzką+trampkami :D
Więc często jest tak: lista to jedno, a życie to drugie.
Bluzka jaką kupiłam: ma kolor różowy a na niej napis C'est la vie...
Trampki jakie kupiłam: są niskie tekstylne w kolorze czerwonym z białymi dodatkami.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Emilka89 » 15 lip 2019, o 22:09

Darika napisał(a):Tak jak w temacie - czy robicie zakupy z listą, czy też uważacie to za zbędne?



Robię zakupy z listą,Tylko i tak kupie coś więcej, jak zwykle.

Emilka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2019, o 22:04

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Emilka89 » 15 lip 2019, o 22:16

Emilka89 napisał(a):
Darika napisał(a):Tak jak w temacie - czy robicie zakupy z listą, czy też uważacie to za zbędne?



Robię zakupy z listą, ale i tak zwykle kupię coś więcej.

Emilka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2019, o 22:04

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez alicja.m » 24 lip 2019, o 15:52

Robię, elektroniczną w smartfonie, ale to naprawdę dobry trick, aby szybciej robić zakupy. I przy okazji nie dorzucać zbędnych produktów do koszyka. Polecam planowanie zakupów, zdecydowanie pomaga.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez sanminko » 14 lis 2019, o 00:27

Jak mam większe zakupy np przed imprezą to robię listy, na co dzień nie robię bo często nawet nei wiem co chcę mieć na obiad i decyduje na miejscu w sklepie ;)
sanminko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 00:11

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez polinezka » 2 mar 2020, o 11:57

jak idę z lista mniej niepotzrebnych rzeczy kypuję- sprawdzone. Ale żadko to robię, niestety chodze po sklepie jak zaczarowana i pakuję do wózka co mi tam w oko wpadnie a potem szok przy kasie...chyba że szynkie zakupy bo się śpiesze to rzeczywiście kartka, wpadam biore co trzeba i wypadam haha
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 10:40

Teoretycznie tak, w praktyce często zmieniam zdanie co do tego co chce kupic z listy bedac juz w sklepie.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez deltatechnika » 9 maja 2020, o 11:16

ja tak, choć ostatnio jak mi żona kazała kupić smietanke 36 to kupiłem 2x 18 i były krzyki :/
deltatechnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2020, o 11:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez lexyy » 21 maja 2020, o 16:17

Obowiązkowo :) staram się oszczędzać możliwie na zakupach i wybierać fajne rzeczy jakościowo ale niedrogie, Carrefour ma bardzo dużo pod własną marką i w stałych cenach produktów, nie muszę sie stresować ze nagle masło po 6 zł będzie bo te ich kosztuje coś koło 4 zł i ta cena się utrzymuje, mają też fajne herbaty owocowe za coś ponad 3zł.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Księżyciwa » 22 maja 2020, o 21:58

Właśnie widziałam w Carrefourze info o tej niezmiennej cenie, naprawdę super inicjatywa w tak trudnych czasach, wzięłam kilka makaronów- jakościowo super.
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Idźka89 » 29 maja 2020, o 18:41

Księżyciwa napisał(a):Właśnie widziałam w Carrefourze info o tej niezmiennej cenie, naprawdę super inicjatywa w tak trudnych czasach, wzięłam kilka makaronów- jakościowo super.


Mnie też się udało u nich upolować kilka produktów w super cenach, a jak się okazuję pochodzą od lokalnych dostawców.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez espanka » 16 lip 2020, o 19:12

różnie, zdarza mi sie kupić coś na spontanie, teraz kupilam sobie klimator activejet, jak on świetnie chlodzi :D super opcja i do tego fajnie wygląda
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Jogerka » 17 lip 2020, o 09:26

paula93 napisał(a):powyżej 3 produktów bez listy się nie objedzie :P

Ja też tak mam :) :angrywife
Jogerka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2020, o 09:04
Lokalizacja: Śląskie

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez pani_jeziora » 20 wrz 2020, o 16:38

Zazwyczaj przed zakupami przeglądam w aplikacjach gazetki i też robię tak listę zakupów, mam apki wszystkich sklepów spożywczych, w carrefour jest teraz akcja i jest z aplikacją -20% do 24.09 na te rzeczy z etykieta jakość z natury, kupiłam fajny pyłek pszczeli z w miodzie i mięcho na obiad
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Seniorka » 20 wrz 2020, o 17:07

Jestem troche zapominalska -wobec czego zawsze spisuje najważniejsze zakupy ,ale i tak jeszcze dokupuje więcej ;-)
Avatar użytkownika
Seniorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 wrz 2020, o 14:43

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez AnetKa5 » 29 wrz 2020, o 13:45

Jeśli planuję zakupy, to robię zawsze listę tego, co muszę kupić, bo się skończyło lub za chwilę się skończy, albo tego, co mi będzie potrzebne, np. do zrobienia obiadu. Lubię mieć listę, żeby niczego nie zapomnieć. :D Czasami zrobię zakupy większe przy okazji, jak np. skończyła mi się jedna rzecz, to wezmę jeszcze kilka innych, bo np. coś fajnego jest w promocji. To nie zawsze jest dobre. ;)
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Idźka89 » 11 paź 2020, o 20:15

Ja zawsze z listą inaczej kupię masę niepotrzebnych rzeczy, zresztą raz w tygodniu robię duże zakupy w Carrefourze, maja dobre produkty marki własnej i cena w porządku.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez liniana » 17 paź 2020, o 19:09

tak, staram się zazwyczaj brać listę ze sobą, teraz to sobie na telefonie zapisuję, wczoraj robiłam większe zakupy, od razu kupiłam trochę gotowych obiadów, lubię zupy z krakusa, jak nie mam czasu nic ugotować to sobie tylko przygrzewam i z głowy, żurek maja mega
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez wenus28 » 24 paź 2020, o 12:51

Oczywiście, że tak. Zawsze idąc do marketu mam taką w kieszeni. Powiem więcej teraz jak robimy remont mieszkania też mamy taką listę i po kolei odhaczamy każdą kupioną rzecz. Dziś np. mogę skreślić z listy kuchenny kosz na odpadki, który rano zamówiłam w superwnetrze.pl i wiecie co nawet udało mi się nieźle zaoszczędzić, bo trafiłam na promocję.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez orientalna_ola » 13 sty 2021, o 18:22

Czasami tak, jak mam dużo różnych rzeczy i każda jest potrzebna lub robię zakupy babci. Wtedy wolę mieć listę pod ręką, żeby nie zapomnieć. Ale jak robię takie "standardowe" (w stylu: coś na obiad na parę dni) to raczej idę na spontana ;-)
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Allie » 27 sty 2021, o 13:24

Raz w tygodniu, poza tym w zasadzie tylko pieczywo. Dwie osoby w domu i taka organizacja, że bardzo rzadko zdarza nam się coś wyrzucić (czasem jakieś warzywo zgnije, to wszystko). Bardzo jestem z tego dumna, bo nawet nie staramy się jakoś bardzo (żadne zero waste).

Kiedyś nie umiałam robić zakupow z lista, musiałam sie tego nauczyć. NIemniej takie planowanie jest wygodniejsze bo dzięki temu nie marnuje czasu na zakupy i mam go więcej dla siebie ;)

Jesli mam tutaj wymienić sklepy w których kupuję najczęsciej to będzie to chyba Netto...
https://netto.pl/rabaty-za-naklejki/

Aktualnie zbieram naklejki tak aby móc kupić sobie w sklepie komplet noży ( jest w sklepie dobra promocja na noże od Masterchef).
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez arniee » 1 mar 2021, o 02:13

Ja akurat robię dosyć małe zakupy, więc listy nie potrzebuje :)
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Alksa » 16 mar 2021, o 00:05

Nie raz lista listą, a wpadnie jakioś niespodziewany zakup, ja ostatnio pozwoliłam sobie na odrobinę szaleństwa (patrząc na wysiłek jaki włożyłam w pozbycie się nadwagi i u nas ziarenku na 3 maja (Chorzów) dla ciekawskich kupiłam serniczek... Nie mogłam się już powstrzymać i takie szaleństwo raz na dwa tygodnie... jak to mówi kolega z pracy "podaruj sobie odrobinę luksusu"
Alksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 23:40

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez liniana » 25 mar 2021, o 18:28

Staram się listę brać żeby nie zapomnieć o podstawowych produktach ale często mnie ponosi i do koszyka wpada dużo więcej produktów ;) dzisiaj byłam w Carrefour bo chciałam upolować fotel wiszacy, znalazlam u nich w promocji 2 osobowy za niecałe 9 stowek.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez Ponezka » 28 mar 2021, o 14:04

Zakupy tylko i wyłącznie z listą. Jak nie zrobię sobie listy to połowy rzeczy zawsze zapomnę. Zainstalowałam sobie na telefonie apkę do robienia list, dzielę się listą z mężem, jak któreś z nas już daną rzecz kupiło - aktualizuje listę i nie ma sytuacji, że coś zostanie kupione podwójnie, albo nie zostanie, bo druga osoba nie wiedziała, że trzeba kupić.

Ponezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2019, o 12:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek