Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez Onlla » 19 paź 2020, o 09:30

Cześć. Czy Wam również tak spadało libido przy tabletkach antykoncepcyjnych? Sama zaczynam się śmiać,ze tabletki to najlepsza antykoncepcja z uwagi na to,ze zupełnie nie chce mi sie uprawiac przez nie seksu :D Zastanawiam się czy są moze jakieś sposoby na to aby zwiększyć ochotę .Widzę,ze w telewizji oraz w radio reklamuje się wiele tabletek osłonowych przy antykoncepcji. Czy brałyście je może? Widziałyście jakieś działanie?
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez xena » 21 paź 2020, o 11:47

Ja również tak miałam ! Nie jest to taki rzadki problem oraz bardzo wiele dziewczyn ma niskie libido przy tabletkach... Niestety ale jest to norma. Po prostu tabletki zmieniają Ci gospodarkę hormonalną. Na temat środków osłonowych opinie są bardzo różne, niektóre działają a niektóre nie. Sama jestem zdania,że warto jest wypróbować bo na mnie na przykład bardzo dobrze działają. Wypróbowałam kilka nich ale obecnie biorę Libido therapy. Zdecydowanie lepszy od popularnej asecurelli ( zresztą zasugerowała mi go moja pani ginekolog...). Środek nie jest tak znany ale jest bardzo fajny.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez andrea23 » 21 paź 2020, o 12:46

Ja również zauważyłam,ze niekoniecznie to co jest najbardziej reklamowane jest najskuteczniejsze tak więc jestem w sumie otwarta również na te mniej znane środki.Najważniejsze jest to aby działały. No i cena również się liczy.Wolałabym rownież aby nie obciazały wątroby bo przecież i tak biorę tabletki antykoncepcyjne a one są dla wątroby i tak pewnym obciążeniem... Możesz mi tutaj napisać sklad tych tabletek? Chciałabym się z nim zapoznać aby być pewną co sobie zamawiam.
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez Pena » 21 paź 2020, o 13:46

Czasem już zmiana tabletek anty na inne wystarczy. Jeżeli ochota na seks zupełnie zanika przy ich braniu, to znaczy, ze są źle dobrane.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez xena » 22 paź 2020, o 10:09

Tak ale to również zależy od kobiety .Sama zmieniałam tabletki kilka razy. Brałam te 2 generacji i te 3 generacji oraz wszystkie miały u mnie działanie obniżające libido. Niektóre kobiety tak po prostu mają. Autorko libido therapy zamawiałam przez internet.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Spadek ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Postprzez Monisia80 » 24 paź 2021, o 10:59

Ciężko będzie nam przez internet Ci doradzić. Możliwe, że masz źle dobrane tabletki. Na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa. Sama zazwyczaj chodzę do poradni ginekologiczno-położniczej https://zpozjedrzejow.pl/oferta/ginekologia w Jędrzejowie. Mają tam wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]