oczyszczanie twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Dominika Tomaszewska » 17 paź 2019, o 21:35

Maroko Sklep napisał(a):Polecam wodę różaną, czyli hydrolat, który powstał w procesie otrzymywania olejku eterycznego, z róży damasceńskiej. Może być stosowana jako tonik lub mgiełka odświeżająca. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i regeneruje naskórek.


Taak! Podpinam się, jest super! Jeśli nie próbowałyście to najwyższa pora. W dodatku słyszałam, że z tych hydrolatów można robic takie maseczki jak się połączy z suchą glinką. Podobno bardzo dobrze oczyszcza. A hydrolat w dodatku nawilżą skóre <3
Avatar użytkownika
Dominika Tomaszewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 paź 2019, o 13:11

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez izkass » 28 lip 2020, o 16:50

Jeśli chodzi o oczyszczenie twarzy polecam zabieg oczyszczania wodorowego. Oczyszcza oraz wyrównuje pigment skóry. Ja po takim zabiegu jestem zachwycona. Jest to zabieg warty swojej ceny. Miałam wykonywany taki zabieg w Krakowie w DERMA MED i z całego serca polecam ;)
izkass
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 16:25

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez jowcia » 23 sie 2020, o 18:02

ja jestem fanka pianek do mycia a wiec u mnie wygrywa pianka do twarzy z Orientany i ich bio olejek NEEM, najlepsze produkty dla mnie!
jowcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 sty 2019, o 15:02

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Morelka80 » 21 wrz 2020, o 07:35

Podstawa to oczyszczanie w domu, jak tutaj wszystko jest super to można myśleć o czymś dodatkowo. U mnie koniecznie dziennie wchodzi żel do mycia twarzy nawilżająco-kojący z Bielendy serii eco nature (śliwka, jaśmin, mango <3 ) no i regularnie też peeliengi i tez mam z tej samej serii
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez MartaMM » 29 wrz 2020, o 21:43

Ja z kolei bardzo sobie cenię piankę z Acne Novaclear. Super oczyszcza, odblokowuje pory, reguluje wydzielanie sebum. Działa też antybakteryjnie i łagodząco. Daje przyjemny efekt odświeżenia;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Anka_1 » 30 wrz 2020, o 12:23

Ja uzywam kosmetyków linii novaclear i gorąco polecam, na oczyszczanie polecam piankę, świetnie oczyszcza skore twarzy, nie zatyka pór, świetnie się sprawdza :)
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Księżyciwa » 22 paź 2020, o 17:20

U mnie fajnie sprawdza się, żel oczyszczający Solverx sensitive skin, dokładnie oczyszcza ale też świetnie nawilża.
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez AnitaT » 28 paź 2020, o 19:36

Ja na co dzień używam płynu micelarnego z hydro Novaclear. Dokładnie usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia. Zostawia skórę odświeżoną, oczyszczoną i przyjemnie nawilżoną.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]