Mój mąż ma problem z łysieniem

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez jadduus » 3 wrz 2020, o 12:06

Mój mąż ma problem z łysieniem, zakola są coraz bardziej widoczne, z tyłu też tych włosów coraz mniej i szukam dla niego jakiegoś sposobu na to, by to łysienie zahamować. Może, któryś z Panów miał taki problem i jakoś sobie z tym poradził i może podpowiedzieć sposób na łysienie. Jak macie pomysły na to to chętnie skorzystamy.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Paula0 » 16 wrz 2020, o 11:59

U mnie też w ostatnim czasie zaczęłam zauważać, że włosy są jakby słabsze i zaczęłam sięgać po różne kosmetyki, które miały mieć wzmacniające działanie. Ostatecznie udało mi się trafić faktycznie dobry produkt jeśli chodzi o firmę KV1, dokładniej to w sumie zestaw wzmacniający, w tym maskę https://kv1.pl/pl/p/Mascarilla-Advanced ... -300ml/372, którą jak zacząłem stosować to wyraźnie włosy zaczęły się odbudowywać i widać tą różnicę w stosunku do tego co było wcześniej więc jak takich propozycji szukasz to warto zwrócić uwagę na te produkty.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez redorange666 » 16 wrz 2020, o 22:05

Na łysienie nic się nie da zrobić poza przeszczepem włosów. Żadne maski, tajemne środki nie pomogą. Sprawdziłem, testowałem nic nie działa...nawet nie spowalnia. Powodem jest testosteron a im wyższy jego poziom tym szybszy efekt. Więc pozostaje tylko to zaakceptować. Taka smutna prawda.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Agatka565 » 18 wrz 2020, o 14:29

warto wybrać się do trychologa i sprawdzić co jest przyczyną wypadania włosów. mój mąż też łysiał, ale był to wynik stresującej pracy i niewłaściwej diety, teraz odżywia się zdrowo i stara się mniej stresować. aby przyśpieszyć wzrost włosóę zdecydowałam się na leczenie wypadania włosów w krakowskiej klinice vesuna. bał się trochę, że jak wyłysiał to włosy mu nie odrosną, dlatego zdecydował się na leczenie. dziś wygląda normalnie, oznak łysienia brak.
Avatar użytkownika
Agatka565
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:07

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez sandina » 18 wrz 2020, o 22:05

Cześć :)
W pewien sposób można trochę zahamować ten proces. Możesz udać się z mężem do trychologa lub spróbować naturalnych sposobów przy codziennej pielęgnacji. Kiedyś napisałam na swoim blogu Sandina wpis pt. Sposób na ładne i gęste rzęsy, ale tak naprawdę to wpis o olejku rycynowym i jego zastosowaniach - tam kilku panów się wypowiedziało, że używa również na zakola
sandina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 wrz 2020, o 22:03

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez superfoods » 23 paź 2020, o 14:47

Zakup mu koniecznie wcierki kaminomoto - to uratowało włosy mojemu facetowi. najlepszy produkt na łysienie :) Znajdziesz to tu: https://kaminomoto.pl/produkty/
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez karin83 » 23 lut 2021, o 14:28

Nie tylko Twój mąż ma taki problem. Łysienie dotyczy coraz większej liczby mężczyzn i kobiet też. Ale można ten problem w miarę łatwo rozwiązać. Wystarczy przeszczep włosów. Odezwij się do specjalistów z Kliniki Elite w Warszawie. Wykorzystują najbardziej zaawansowaną metodę przeszczepu włosów na świecie. W sieci bez problemu ich znajdziesz.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez jadźkax » 26 lut 2021, o 15:58

Dziewczyny, jak łysienie jest genetyczne, czyli androgenowe to wcierki, ani żadnej inne reklamowae specyfiki nie pomogą. W tym wypadku tylko transplantacja włósów będzie skuteczna.
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez stylistamody » 27 lut 2021, o 15:49

hej, przetestuj japońskie szampony - mam sprawdzone marki Kaminomoto , jesli chodzi o łysienie to działają cuda. Polecam Ci dobry sklep z koreańskimi kosmetykami sachi.pl
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez wiesolek555 » 27 lut 2021, o 21:23

Może jakieś preparaty na porost włosów?
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Mari_123 » 1 mar 2021, o 10:25

wiesolek555 napisał(a):Może jakieś preparaty na porost włosów?


Tak, to by mógłbyć dobry pomysł. Moja siostra miała przez chwilkę problemy zdrowotne, które objawiały się m.in. strasznym wypadaniem, bardzo przerzedziły się jej włosy i stosowała "Dermedic Capilarte serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów" (dostępny na notino). Uratowało to jej włosy bo naprawdę się bałyśmy, że zostanie łysa, włosy strasznie wypadały...
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez alex1234 » 5 mar 2021, o 17:13

jadźkax napisał(a):Dziewczyny, jak łysienie jest genetyczne, czyli androgenowe to wcierki, ani żadnej inne reklamowae specyfiki nie pomogą. W tym wypadku tylko transplantacja włósów będzie skuteczna.


To prawda, cowięcej trzeba wiedzieć, jakiemu zabiegowi się poddać. Całe szczęściej teraz do transplantacji wykorzystywany jest robot, więc ryzyko blizn jest niewielkie. Zabieg nazywa sie Artas iX, między innymi w klinice Elite można go wykonać. Nie każda klinika dysponuje takim nowoczesnym urządzeniem, a tak naprawdę od sprzętu zależy skuteczność przeszczepu włósów, warto o tym pamiętać,
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez kala33 » 8 mar 2021, o 13:40

Domowym sposobem na te problemy mogą być wcierki. Na porost włosów sprawdzą się te ze skrzypem polnym lub kozieradką. Wcierki do włosów na przetłuszczające się włosy zawierają alkohol tłuszczowy na bazie wody brzozowej. Albo też dobrej jakości szampon powstrzymujący wypadanie włosów
kala33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:37

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez mikosek » 19 mar 2021, o 13:15

Jak są wskazania do takiego zabiegu tj. nie ma innego sposobu na to, żeby uratować włosy to przeszczep to dobra opcja. Zabieg Artas iX takim nowoczesnym robotem będzie skuteczny, wiem, bo mój mąż się orientował w temacie (zakola). O zletach zabiegu można sobie poczytać tutaj przeszczep-wlosow-artas.pl no i powodzenia życzę. A moze lepiej pogodzić się z utratą włosów? Mężczyznom na pewno jest łatwiej w tej kwestii.
mikosek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 13:12

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez CherylCole » 7 lis 2021, o 00:18

Ojj :( No to tutaj tak na prawdę nic innego nie pomoze jak po prostu przeszczep włosów. Można to generlanie robić na dwa sposoby jeden to np przeszczep metodą ręczną a drugi to robotem Artas iX jak np tu https://przeszczep-wlosow-artas.pl/
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]